anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Widoczność wystawionych aukcji w zależności od ebey'a

Witam serdecznie,

 

Powoli przymierzam się do tego, żeby zacząć sprzedawać na ebayu choć jak wiadomo w Polsce jest to dosyć kiepsko rozwinięte i mało popularne. Dlatego też chciałbym przynajmniej wystawić coś na .de, .co.uk oraz .com. Towarem będzie rzecz wirtualna tak więc odpada kwestia wysyłki bo wszystko wyyłane jest na pocztę. Z tym, że mam teraz małą zagadkę i pytanie czy da się tak w ogóle zrobić. Chciałbym coś wystawić na polskim ebayu na szablonie w języku pl z konkretną ceną, na ebay.de na szablonie niemieckim z inną ceną itd. Czy jest możliwość tak wystawić aukcje? Chodzi też o to aby ktoś przeglądając moje aukcje z ebay.de nie widizał tego co było wystawione w ebay.pl - różnicy cen.

Wiadomość 1 z 8
ostatnia odpowiedź
7 ODPOW. 7

Widoczność wystawionych aukcji w zależności od ebey'a

nie mozna zapobiec. Kupujacy zobaczy co wystawiasz na innych Ebayach po prostu klikajac na link pokazujacy wszystklie twoje aukcje

 

Ale, malo kto to uczyni

 

Mozesz zrobic jak piszesz -  wystawic na kazdym Ebay osobno

**************************************
Wiadomość 2 z 8
ostatnia odpowiedź

Widoczność wystawionych aukcji w zależności od ebey'a

A jak wygląda kwestia regulaminu ebay pod względem ilośći założonych kont dla jednej firmy? Gdybym dla każdego kraju założył osobne konto to byłoby to sprzeczne z regulaminem?

Wiadomość 3 z 8
ostatnia odpowiedź

Widoczność wystawionych aukcji w zależności od ebey'a

nie musisz zakladac osobnego konta w kazdym kraju ale mozesz. Ile? poczytaj w warunkach umowy. Ja ma 3 konta w 2 krajach od lat. Za duzo kont budzi podejrzliwosc Ebay ale ile zwraca uwage to nie wiem.

 

 

 

**************************************
Wiadomość 4 z 8
ostatnia odpowiedź

Widoczność wystawionych aukcji w zależności od ebey'a

a czy nie jest tak, ze gdy kupujacy na innym ebayu kliknie link pokazujacy inne oferty sprzedawcy w ofercie wystawionej na tym ebayu zobaczy tylko te oferty tego sprzedawcy, ktore sa tam wystawione oraz te wystawione na np. ebay.pl ale z wysylka za granice? czyli nie zobaczy ofert na ebay.pl gdzie sprzedawca ustawil wysylke tylko do PL?

Wiadomość 5 z 8
ostatnia odpowiedź

Widoczność wystawionych aukcji w zależności od ebey'a

dokładnie. wszystko zależy od ustawień wysyłki w danej aukcji. Dlatego wielu sprzedawcó ma problem-częśc aukcji widoczna, część niewidoczna.

Wiadomość 6 z 8
ostatnia odpowiedź

Widoczność wystawionych aukcji w zależności od ebey'a

Tak to chyba niestety nie działa. Wystawiłem jedną testową aukcje. Wysyłka tylko na polskę a przeglądając mój profil przez ebay.de aukcja t jest widczona 😕 Tak więc chyba pozostaje jedynie założenie 3-4 kont aby każde było na dany kraj

Wiadomość 7 z 8
ostatnia odpowiedź

Widoczność wystawionych aukcji w zależności od ebey'a

Przykro mi,ale nie masz racji.

 

Aukcję widzisz, bo wchodzisz przez ebay.pl. Przykładowy Niemiec, nie będzie logował się przez ebay.pl, tylko wklepie ebay.de. Szukając Twoich produktów pojawi się informacja,że nic nie sprzedajesz. Ma na to wpływa ustawienie wysyłki, o którym już pisałam. W testowej masz wysyłkę tylko do Polski, więc nikt spoza Polski (użytkownik zalogowany w innym kraju, lub użytkownik wchodzący przez inny ebay niż .pl) oferty nie będzie widzieć (dowód w załączniku)

 

 

 

 

/*-------pomogłem? zaznacz odpowiedź jako pomocną--------*/

Wiadomość 8 z 8
ostatnia odpowiedź