Łączny koszt dostawy

Witam, 
Od pewnego czasu próbuję rozgryźć co jest nie tak ustawione  moich warunkach dostawy. 
Mianowicie jeżeli kupujący chce dokonać zakupu na więcej niż jednej aukcji to koszty dostawy sumują się zamiast uwzględnić najdroższy koszt przesyłki (tak jak jest to na polskim portalu aukcyjnym).
Bardzo prosze o pomoc i naprowadzenie gdzie dokonać zmiany gdyż wielu klientów widząc łączny koszt dostawy rezygnuje z zakupu. 

Pozdrowienia 

Wiadomość 1 z 5
ostatnia odpowiedź
4 ODPOW. 4

Łączny koszt dostawy

dołączamy się do pytania, mamy problem z ebay.de , myśleliśmy, że tak już to działa i trzeba wysyłać rachunki przed zapłatą, ale zamawiając u innego sprzedawcy natychmiastowo anulowało koszt wysyłki 2 produktu

 

dzięki!

Wiadomość 2 z 5
ostatnia odpowiedź

Łączny koszt dostawy

Przy wystawianiu produktu kliknijcie na Edytuj przy opcji warunki wysyłki. Otworzy się nowe okienko i zaznaczcie ile będzie dopłaty za każdy kolejny produkt. Opcja na kraj i na zagranicę jest oddzielna. Możecie tez zaznaczyć, że każdy dodtkowy produkt nie zwiększa kosztów wysyłki

 

 

 

 

 

 

/*-----pomogłem? zaznacz odpowież jako pomocną i zaakceptowaną----------------*/

 

 

 

 

 

 

Wiadomość 3 z 5
ostatnia odpowiedź

Łączny koszt dostawy

Na ebay.de ja sobie to ustawilem metoda prob i bledow w regulach wysylek (tam gdzie kombizahlung, vesandrabatt, itp). Beznadziejne i duzo z tym kombinowania bylo, ale da sie. Posilkowalem sie forum uk gdzie i tak wiekszasc nie wie jak to zrobic i sie miota. Dziala mi jak na allegro. Opcje na de sa nieco inne niz na pl, wiecej mozliwosci.

Wiadomość 4 z 5
ostatnia odpowiedź

Łączny koszt dostawy

Bo najpierw przed ustawieniem kosztów dodatkowego przedmiotu warto stworzyć Tabele wysyłek.

Wiadomość 5 z 5
ostatnia odpowiedź