anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

monitorowanie listu poleconego za granicą ........

mój list wyszedł z Polski ( sprawdziłem na stronie Poczty Polskiej ) ale nie doszedł do adresata. Czy ktoś zna stronę na której można monitorować przesyłki polecone np w USA i Niemczech ... ?

Wiadomość 1 z 122
ostatnia odpowiedź
121 ODPOW. 121

Dot.: monitorowanie listu poleconego za granicą ........

Niby tak, ale do momentu przejęcia listu w Wielkiej Brytanii, dalej monitoring się urywa na LANGLEY HWDC. Trochę się niepokoję, bo do LANGLEY HWDC list dotarł 13.01, czyli 9 dni temu. Nie wiem, czy powinno to tak długo trwać, szczególnie, że to był polecony priorytet więc wg zapewnień poczty odbioraca już powinien otrzymać przesyłkę...

 

A czy po doistarczeniu do odbiory wyświetli się w statusie przesyłki, że została doręczona, czy po prostu już zostanie LANGLEY HWDC?

Wiadomość 111 z 122
ostatnia odpowiedź

Dot.: monitorowanie listu poleconego za granicą ........

joanna240687:

 

będzie widniało jako dostarczone.

 

Składaj reklamacje na poczcie. Paczka gdzieś utknęła w centrum sortowniczym. Czym szybciej zgłosisz reklamacje tym lepiej, bo może się za to wezmą.

Wiadomość 112 z 122
ostatnia odpowiedź

Dot.: monitorowanie listu poleconego za granicą ........

Witam

Czy może ktoś mi napisać ile idzie list polecony z Argentyny, na razie czekam miesiąc i nic????????

 

Wiadomość 113 z 122
ostatnia odpowiedź

Dot.: monitorowanie listu poleconego za granicą ........

składaj reklamacje na poczcie,jak idzie miesiąc to może iść 4 miesiące.Do Brazylii list szedł prawie 4 miesiące.Niestety z kasą już możesz się pożegnać

Wiadomość 114 z 122
ostatnia odpowiedź

Dot.: monitorowanie listu poleconego za granicą ........

Wysłałem paczkę do UK i mnie strach bierze czy nie przepadnie na Hitroł...

P.S. Gdzie sie wpisuje nrr paczki w PayPalu?

Wiadomość 115 z 122
ostatnia odpowiedź

Dot.: monitorowanie listu poleconego za granicą ........

Wchodzisz do szczegółów transakcji i na dole masz:

 

Dodaj informacje z systemu monitorowania przesyłek

Wiadomość 116 z 122
ostatnia odpowiedź

Dot.: monitorowanie listu poleconego za granicą ........

skanuja ale bardzo wybiorczo, jak im sie chce skanerek przylozyc ;d

 

przesylki mozesz sledzic na stronie poczty polskiej lub pod tym adresem http://www.17track.net/index_en.shtml

na pytania odpowiadam tylko i wyłącznie na moim oficjalnym fanpage'u na facebooku http://www.facebook.com/pages/pierebay/265041323615805?ref=hl
zalajkuj o odpowiedz na pytanie. Dzięki. Na PW wiadomości nie odpowiadam. Thx
Wiadomość 117 z 122
ostatnia odpowiedź

Dot.: monitorowanie listu poleconego za granicą ........

WITAM

POTRZEBUJĘ POMOCY

PISZESZ ŻE NA USPS MOŻNA W PODANY PRZEZ CIEBIE SPOSÓB SPRAWDZIĆ PRZESYŁKI, SPRAWDZAŁEM NIE WIDZI ŻADNEJ

WYSYŁAM LISTY POLECONE PRIORYTETOWE I MAM PROBLEMY BO KLIENCI W USA NIE MOGĄ MONITOROWAĆ. DPRAWDZAM TO OD MIESIĄCY, NA 100 PACZEK ZANALZŁEM 2 ! CO JEST GRANE. MASZ JAKIEŚ INFORMACJE.PROSZĘ

 

Wiadomość 118 z 122
ostatnia odpowiedź

Dot.: monitorowanie listu poleconego za granicą ........

Czy ktoś się orientuje jak wygląda sprawa reklamacji na polecony priorytet wysłany do USA?

Nie wiem czy przesyłka doszła bo nie ma trackingu. Kupujący zakłada spór i dostaje zwrot kasy. Chciałbym złożyć reklamację - jak do tego podejdzie Poczta Polska?

Wiadomość 119 z 122
ostatnia odpowiedź

Dot.: monitorowanie listu poleconego za granicą ........

Owieczny problem, USPS ma w głebokim poważaniu monitoring przsyłek, od kilku lat nie wpisuje ich w system.

Z naszego monitoringu wiemy, że wysłane,

Dzwoniąc do działu reklamacji Poczty Polskiej uzyskamy informację, że worek z naszą przesyłką dotarł do Usa i na tym koniec.

Składasz normalnie reklamację na poczcie i wpisujesz wartość przesyłki.

Do 3 miesięcy mają czas na rozpatrzenie sprawy.

Wysyłają info do Usa z zapytaniem i po otrzymaniu odpowiedzi reagują.

Bardzo często zdarza się, że przesyłka wraca z powrotem do Polski, bo amerykański matoł nie raczył pofatygować się na pocztę ,

bo prościej jest otworzyć spór odzyskać kasę.

Ebaycom zawsze rozpatruje sprawy na korzyść kupującego, tam nikt nie czyta tego co piszesz.

Nie warto z nimi walczyć, bo każda sprawa rozpatrzona przez nich jest wpisywana w system ocen, a my jako sprzedawcy nie otrzymujemy nawet zwrotu prowizji.

Dotyczy to praktycznie wszystkich odmian Ebay.

Inaczej to wygłada tylko na Ebayde, tam dział obsługi rzetelnie i sprawiedliwie rozpatruje każdą zgłoszoną sprawę

Wiadomość 120 z 122
ostatnia odpowiedź