anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

monitorowanie listu poleconego za granicą ........

mój list wyszedł z Polski ( sprawdziłem na stronie Poczty Polskiej ) ale nie doszedł do adresata. Czy ktoś zna stronę na której można monitorować przesyłki polecone np w USA i Niemczech ... ?

Wiadomość 1 z 122
ostatnia odpowiedź
121 ODPOW. 121

monitorowanie listu poleconego za granicą ........

od pewnego czasu system poczty polskiej jest kompatybilny z systemami zagranicznych poczt np Wielkiej Brytanii

Wiadomość 101 z 122
ostatnia odpowiedź

monitorowanie listu poleconego za granicą ........

Jeśli chodzi o pocztę ekonomiczna zagraniczną to trzeba brać poprawkę ze statek z Pruszcza wypływa : do USA 2xw miesiącu (koło 1 i 15) a do Australii i Kanady raz w miesiącu. W związku z tym jak ci taki statek ucieknie to przesyłka czeka miesiąc prawie na poczcie w Polsce na następny termin za mieciąc / 15 dni. Trzeba informować klientów ze to może potrwać a jak nie chcą płacić do muszą dopłacić do przesyłek priorytetów. Pozdrawiam TtC
Wiadomość 102 z 122
ostatnia odpowiedź

monitorowanie listu poleconego za granicą ........

A co to sie dzieje listu poleconego na Niemcy juz nie można monitorować?  RR902828681PL

Wiadomość 103 z 122
ostatnia odpowiedź

monitorowanie listu poleconego za granicą ........

Hej razor,

no właśnie coś tam widać ale nie do końca. Nie widać czy odebrał czy nie. Wogóle Royal Mail to porażka straszna jeśli chodzi o tracking.

 

good_rain:

 

Niemcy:

http://www.dhl.de/en.html

Wiadomość 104 z 122
ostatnia odpowiedź

monitorowanie listu poleconego za granicą ........

bylo dobrze w UK kiedyś tam, że pokazywało że odebrał w PDO a teraz leniom nie chce sie skanować eRek do kompa i sledzenie konczy się na Hitroł 😄

Wiadomość 105 z 122
ostatnia odpowiedź

monitorowanie listu poleconego za granicą ........

witam przeczytałem twój post. to potwierdzenie z PAYPALA to znaczy co załączasz, gdzie wpisujesz numet przesyłki na tym PAYPALU, bo mam przypadek że wysłałem list polecony priorytetowy i monitorowalem go do dnia 07.11. 2013 kiedy to dostał niby pisze że dostarczono a 22 pisze do mnie gość że nie otrzymał listu i co teraz mam zrobić?

Wiadomość 106 z 122
ostatnia odpowiedź

monitorowanie listu poleconego za granicą ........

Witam, jeśli masz wprowadzony nr przesyłki w PayPal jest ok, jesli na stronie poczty widnieje że przesyłka została dostarczona napisz do gościa podając mu link do strony poczty gdzie jest tracking nawet teraz zrobili po angielsku Emotikon: Szczęśliwy podaj mu nr przesyłki i niech sam zobaczy, wczoraj mieliśmy przypadek że klient otworzył spór bo nie dostał przesyłki, zrobiliśmy jak powyżej i dzisiaj go zamknął bo okazało się że przesyłkę odebral sąsiad i co śmieszne to odebrał mu ją już tydzień temu a gostek dalej czekał więc próbuj wysłać mu wszystkie dane,pozdrawiam

Wiadomość 107 z 122
ostatnia odpowiedź

monitorowanie listu poleconego za granicą ........

Witam,

 

Czy ktoś mógłby pomóc. Otóż wysłałam dość ważny list do Wielkiej Brytanii w opcji polecony priorytet i w opcji śledzenia mam wiadomość, że 13.01 dotarł do LANGLEY HWDC i na tym koniec. Na stronie poczty w UK mojego listu nie widać... Czy będę miała jakieś dalsze informacje o mojej przesyłce? Może chociaż datę odbioru? To przynajmniej wiedziałabym, że został dostarczony. Trochę zaczynam się martwić...

 

Nr mojego listu to RR616001760PL

 

Z góry dziękuję za jakąkolwiek odpowiedź.

 

Wiadomość 108 z 122
ostatnia odpowiedź

monitorowanie listu poleconego za granicą ........

monitorowanie listu poleconego za granicą ........

Przecież jak numer wbijesz http://emonitoring.poczta-polska.pl/ to wszystko masz jak na dłoni
Wiadomość 110 z 122
ostatnia odpowiedź