Sprzedawanie za granicę
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

MC124 - Ograniczenie konta eBay – weryfikacja tożsamości

Witam dzis tano Ebay zawiesil mi konto i przyslal taka informacje:cieszymy się, że zdecydowałeś się sprzedawać na eBay!Naszym celem jest stworzenie przyjaznego i bezpiecznego środowiska kupującym na eBay, dlatego nasz zespół - zgodnie z Zasadami bezp...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 361 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

znaczek konto firma

Witam mam konto firmowe jednak sprzedając na ebay.com w opisie aukcji nie mam "registered as business seller" Widać to dopiero jak ktoś wejdzie w moje komentarze...czy wie ktoś dlaczego tak jest?? Zauważyłem,że inni sprzedawcy mają taki opis- nawet s...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 86 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Ebay UK chcę wystawić bez licytacji

Witam Próbuję wystawić aukcję na ebay UK. Tylko nie wiem jak pozbyć się pola licytacji, jest one oznaczone gwiazdką jako obiwiązkowe. Pomocy, padło mi na oczy i nie wiem gdzie to przestawić.

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 107 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Sprzedaż za granicę

Mam zero komentarzy. Czy to prawda że muszę mieć ich 10 żeby móc wystawiać moje aukcję i były widoczne za granicą? Czy mogą to być punkty za zakup towarów? Co trzeba jeszcze spełnić aby sprzedawać w całej Europie?

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 260 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Sprzedaż na Ebay.com ebay.co.uk i ebay.de

Witam, Wystawiłem pierwszą aukcję na ebay.com i w zasadzie ku mojemu zdziwieniu praktycznie nikt jej nie wyświetla. Domyślam się, że jest to spowodowane polityką ebay w stosunku do nowych użytkowników. Nie mam pomysłu na rozpoczęcie na tym portalu......

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 105 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Sprzedaż na ebay.de

Witam Chcę sprzedawać na ebay.de przedmioty do gier internetowych (jest to zabronione na polski, tam nie) I tu napoytakm pierwszy problem przy próbie wystawienia aukcji, dostaję taki komunikat: Sie können Ihr Angebot aufgrund folgender Probleme nicht...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 121 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

MAŁO WGLĄDÓW na co.uk. Jak promować?

Witajcie, Zacząłem jakieś 2 tygodnie temu sprzedaż na eBay.co.uk - efektem są TYLKO 4 sztuki sprzedane. Produkt mam dobry, cena bardzo dobra. Ale wglądów tylko kilka na aukcje. Aktualnie mam 18 aukcji. Co zrobić, żeby zwiększyć sprzedać? Są jakieś do...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 896 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Sklep ebay.de i co.uk

Witam Prowadzę sprzedaż jako zwykły sprzedawca firmowy. Mam zamiar założyć sklep na ebay.de i co.uk mam jednak pytanie czy jest sens zakładania takiego sklepu czy opłaty są dużo niższe ? Czy jeśli założę sklep na ebay.pl to czy muszę zakładać na pozo...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 91 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

ebay.co.uk - jak zacząć sprzedawać?

Witam Chce zacząć sprzedawać na angielskim ebay'u. Jak to zrobić? Zacząłem wystawiać aukcje, pod koniec wystawiania tak jakby wyrzuciło mnie z tego wystawiania i kazało mi się zalogować. Zalogowałem się, i znowu kazało zalogować, i znowu, i znowu. Co...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1540 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

MAŁO WGLĄDÓW na co.uk. Jak promować?

Witajcie, Zacząłem jakieś 2 tygodnie temu sprzedaż na eBay.co.uk - efektem są TYLKO 4 sztuki sprzedane. Produkt mam dobry, cena bardzo dobra. Ale wglądów tylko kilka na aukcje. Aktualnie mam 18 aukcji. Co zrobić, żeby zwiększyć sprzedać? Są jakieś do...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 49 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

PayPal

Witam Wystawiłem na sprzedaż Usługę, dwie osoby kupiło ode mnie z poza granicami polski, po wykonaniu przeze mnie tej usługi, kupujący zgłosili roszczenie w stosunku do mnie, Dodam ze na usługi nie ma programu ochrony sprzedających, tak się Paypal tł...

Autorzy z największą liczbą podziękowań