anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie moge wystawic aukcji na amerykanskim ebayu

3*grossus
Użytkownik

Jak w temacie-nie moge wystawic aukcji na amerykanskim ebayu po zmianach 1 maja.Czuy ktos ma podobny problem? Jak go rozwiazac?


 


komunikat uniemozliwiajacy:


 


You can not submit your listing due to the following problems  


You're almost done with your listing. There's just one more thing to do. It looks like you don't have a reimbursement payment method on file with us. Sellers must have a reimbursement payment method on file under our Buyer Protection Policy.add your reimbursement payment method now . Once you're done, you'll be able to review and submit yo...what eBay Buyer Protection means to sellers



In order to complete your listing, please



Note: You can always change your selected reimbursement payment method in My eBay or cancel your reimbursement payment method by contacting us. Learn more about


 


 

Wiadomość 1 z 11
ostatnia odpowiedź
10 ODPOW. 10

Nie moge wystawic aukcji na amerykanskim ebayu

witam. mam to samo tyle ze na niemieckim. nie moge wystawic ponownie aukcji bo wyskakuje ze musze podac jeszcze jedna metode platnosci. dodalem konto do przelew plus i dalej nic. do tej pory nie mialem problemow z paypalem (odpukac). wiec nie wiem skad te trudnosci przy wystawianiu??? probowalem tam zaznaczac odpowiednie opcje przy wystwianiu o dodatkowej metodzie platnosci czyli przelewie i dalej nie moge tego przejsc...

Wiadomość 2 z 11
ostatnia odpowiedź

Nie moge wystawic aukcji na amerykanskim ebayu

to jest dostępne w 3 serwisach angielskim, amerykańskim i niemieckim


 


zaraz i ja wypróbuje czy u mnie to też zadziała 😛

Wiadomość 3 z 11
ostatnia odpowiedź

Nie moge wystawic aukcji na amerykanskim ebayu

3*grossus
Użytkownik

Wyglada na to ze ebay wprowadzil zmiany ktorych nie mozna przeprowadzic na kontach zarejstrowanych  W Polsce,jak i w wiekszosci europy.I tym sposobem zablokowal setki srzedajacych zupelnie dbajac o to.tego z przyczyn technicznych poprostu nie da sie zrobic!!!


Jak w ogole to mozliwe???????

Wiadomość 4 z 11
ostatnia odpowiedź

Nie moge wystawic aukcji na amerykanskim ebayu

i jak kolego pomocny? udalo Ci sie cos wystawić?

Wiadomość 5 z 11
ostatnia odpowiedź

Nie moge wystawic aukcji na amerykanskim ebayu

tak wystawiam, normalnie bez przeszkód, to o czym piszecie się nie pojawia, nic mi nie wiadomo na ten temat 🙂


 


a teraz poważnie 😄 na koncie, na którym sprzedaję mam staż 5 letni, ponad 3400 opinii i kilka tysięcy sprzedanych przedmiotów


 


widocznie to ograniczenie jest dla userów z niskim stażem sprzedażowym, czy równięż ma to odniesienie do opinii nie mam zdania 😄

Wiadomość 6 z 11
ostatnia odpowiedź

Nie moge wystawic aukcji na amerykanskim ebayu

3*grossus
Użytkownik

Wystawiasz na amerykanskim?


Jakos wierzyc mi sie nie chce ze zalezy to od poziomu pozytywnych komentarzy,na zagranicznych forach ten sam problem!!!


 

Wiadomość 7 z 11
ostatnia odpowiedź

Nie moge wystawic aukcji na amerykanskim ebayu

ja mam 46 komentarzy i wszystkie pozytywne wiec to raczej nie ma zwiazku z opiniami. ktos jeszcze ma podobny problem?? pisalem do ebaya i na razie nie odpisuja...

Wiadomość 8 z 11
ostatnia odpowiedź

Nie moge wystawic aukcji na amerykanskim ebayu

3*grossus
Użytkownik

Uwaga- od dzisiaj bez przeszkod mozna wystawiac na amerykanskim ebayu!!!


Ebay zrezygnowal z wczesniejszych zmian!!!

Wiadomość 9 z 11
ostatnia odpowiedź

Nie moge wystawic aukcji na amerykanskim ebayu

k.. znowu jest to samo. nie moge wystwić nowych aukcji. ktos jeszcze ma podobny problem czy tylko ja co jakiś czas nie bede mial mozliwosci wystwiania?

Wiadomość 10 z 11
ostatnia odpowiedź