anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ebay - sprzedaż do Niemiec co z Paypalem

koks_ik
Użytkownik

Witam,
Mam konto założone na ebay.de.
Jak narazie tylko kupowałem, ale chciałbym zacząć sprzedawać głównie do Niemiec.
Aby sprzedawać muszę założyć Paypal.  Jeszcze nie założyłem.



Chcę zaoszczędzić na przeliczniku walut.


Mam konto internetowe w euro w Polskim banku.
Przelewy za granicę w Euro za free.



Pytania :
- czy lepiej założyć konto paypal w Polsce czy Niemczech ?W Niemczech będzie to utrudnione dla mnie, ale nie mówię że nie możliwe.
- Czy można założyć konto w Paypal w Polsce aby operacje były tylko w walucie (bez przewalutowania) ? 

Jakieś inne sugestie od Was moi drodzy - mile widziane 🙂

Wiadomość 1 z 7
ostatnia odpowiedź
6 ODPOW. 6

Ebay - sprzedaż do Niemiec co z Paypalem

Wybor jest bardzo prosty: mozna zalozyc konto na Paypal tylko w tym kraju w ktorym wydana jest karta ktora weryfikujesz konto + tylko w walucie tego kraju.


 


Mozesz utrzymywac saldo na Paypal we wielu walutach ale rozlioczenie (wyplaty, wplaty) nastepuje tylko w walucie rodzimej. 

**************************************
Wiadomość 2 z 7
ostatnia odpowiedź

Ebay - sprzedaż do Niemiec co z Paypalem

koks_ik
Użytkownik

Ebay - sprzedaż do Niemiec co z Paypalem

joy-tuning-de
Użytkownik

witam, poradziłeś sobie? czy już po Hanlu na ebay.de?

Wiadomość 4 z 7
ostatnia odpowiedź

Ebay - sprzedaż do Niemiec co z Paypalem

Witam,



Nie chce zakładać nowego wątku więc pisze tutaj.



Kilka dni temu chciałem wystawić kilka produktów poprzez ebay.de lecz skończyło się to fiaskiem. Co pisało mi o tym że nie mam doładowanego konta. O co chodzi ?


Czyżby teraz jest tak że konto eBay muszę doładować odpowiednia suma aby wystawiać produkty ? Proszę o odpowiedź w tej sprawie.



Druga rzecz. Czy idzie wystawiać przedmioty na dłużej niż 10 dni ? Przyznam szczerze że 5 euro na 10dni to nie jest mało.



Pozdrawiam


Darek

Wiadomość 5 z 7
ostatnia odpowiedź

Ebay - sprzedaż do Niemiec co z Paypalem

darek-darek



jeżeli założysz sklep będziesz miał możliwość wystawienia przedmiotów na dłuższy okres lub dopóki się poprostu nie sprzedadzą. W tej ostatniej opcji będziesz mógł sobie zmienić ilość przedmiotów w dowolnym momencie więc aukcja będzie i będzie i będzie 🙂

Wiadomość 6 z 7
ostatnia odpowiedź

Ebay - sprzedaż do Niemiec co z Paypalem

@fur-items: A czy mogę założyć sklep na polskim ebayu i później sprzedawać jako sklep na niemieckim ebayu ?

Wiadomość 7 z 7
ostatnia odpowiedź