anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

UWAGA!!!SUPER WIADOMOŚĆ - OD DZIŚ BRAK TRACKINGU LISTÓW POLECONYCH Z POLSKI NA USPS

JAK W TEMACIE.AMERYKAŃSKA POCZTA POSTANOWIŁA UŁATWIĆ SOBIE PRACĘ I OD DZIS TRACKING LISTÓW POLECONYCH Z POLSKI NIE JEST JUŻ DOSTĘPNY NA ICH STRONIE.

PARAFRAZUJĄC SLOGAN WYBORCZY PANA OBAMY"YES,WE CAN!" - NO!!!WE CAN'T!!!

Wiadomość 1 z 54
ostatnia odpowiedź
53 ODPOW. 53

Dot.: UWAGA!!!SUPER WIADOMOŚĆ - OD DZIŚ BRAK TRACKINGU LISTÓW POLECONYCH Z POLSKI NA USPS

Jaka cena taka usługa. Za granicą traktują jak zwykły list.

 

Przy wysyłaniu poleconych do USA naklejacie deklaracje CN22? Większa szansa że trafi na cło z czy bez deklaracji?

Wiadomość 41 z 54
ostatnia odpowiedź

Dot.: UWAGA!!!SUPER WIADOMOŚĆ - OD DZIŚ BRAK TRACKINGU LISTÓW POLECONYCH Z POLSKI NA USPS

no nie do końca jest traktowany jako zwykły list,ma inne wewnętrzną definicje

 

odnośnie deklaracji celnych,nie naklejam.Dostałem neutrala od białorusina za brak deklaracji,Ebay usunął i to się chwali

Wiadomość 42 z 54
ostatnia odpowiedź

Dot.: UWAGA!!!SUPER WIADOMOŚĆ - OD DZIŚ BRAK TRACKINGU LISTÓW POLECONYCH Z POLSKI NA USPS

Rozmawiałem właśnie z ojcem co się dzieje z tym USPSem itd i stwierdził, że cały ten syf, czyli brak trackingu i wprowadzenie globala, to wina otwarcia granic handlowych między USA i UE. Takie rozmowy trwają i wkrótce (chodź dokładnie nie wiadomo kiedy) mają znieść cło itd z USA.

 

Mnie się wydaje, że może być w tym trochę prawdy. Zamiast siepać kase na cle, odbiją sobie to na przesyłkach. Kasa i tak będzie.

Wiadomość 43 z 54
ostatnia odpowiedź

Dot.: UWAGA!!!SUPER WIADOMOŚĆ - OD DZIŚ BRAK TRACKINGU LISTÓW POLECONYCH Z POLSKI NA USPS

Na cle to raczej UE zarabia.
Wiadomość 44 z 54
ostatnia odpowiedź

Dot.: UWAGA!!!SUPER WIADOMOŚĆ - OD DZIŚ BRAK TRACKINGU LISTÓW POLECONYCH Z POLSKI NA USPS

Tracking już działa. Co się napłakaliście to Wasze 🙂

Wiadomość 45 z 54
ostatnia odpowiedź

Dot.: UWAGA!!!SUPER WIADOMOŚĆ - OD DZIŚ BRAK TRACKINGU LISTÓW POLECONYCH Z POLSKI NA USPS

A USA nie?

 

Wysyłałem ostatnio do USA paczki, trochę większe (przesyłki komercyjne na własny użytek). Zapłaciłem dwa razy razy cło: eksportowe i importowe. Nawet nie wiedziałem, że istnieje takie coś jak cło eksportowe... ale się dowiedziałem i **bleep**, trzeba było zapłacić. Jak zniosą cło to będę pchał wszystko na magazyn w USA i stamtąd wysyłał paczki. Dzięki temu ominę pocztę i ich globala za 40 dychy, czy tam ile kosztuje. Mam obecnie około 90% sprzedaży na USA więc będzie sens.

 

Potwierdzam tracking działa.

Wiadomość 46 z 54
ostatnia odpowiedź

Dot.: UWAGA!!!SUPER WIADOMOŚĆ - OD DZIŚ BRAK TRACKINGU LISTÓW POLECONYCH Z POLSKI NA USPS

DZIAŁA DZIAŁA i po co ta popelina była... ehhhhhhhh

Wiadomość 47 z 54
ostatnia odpowiedź

Dot.: UWAGA!!!SUPER WIADOMOŚĆ - OD DZIŚ BRAK TRACKINGU LISTÓW POLECONYCH Z POLSKI NA USPS

Była, bo jakiś gościu tu DUŻYMI LITERAMI płakał, bo dzwonił, bo nie działa... Prawda jest taka, że pocztowcy w Stanach mają o sobie duze mniemanie i mi się w głowie nie mieściło, że zrobią taki krok wstecz w stosunku do innych rozwiniętych krajów, przecież i tak wszystko skanują do systemu, to nie udostępnienie temu ludziom, to jakaś paranoja.

Wiadomość 48 z 54
ostatnia odpowiedź

Dot.: UWAGA!!!SUPER WIADOMOŚĆ - OD DZIŚ BRAK TRACKINGU LISTÓW POLECONYCH Z POLSKI NA USPS

problem powrocil od dwoch dni nie dziala tracking

bylem przed chwila na poczcie wiedza tyle co i Ja
Wiadomość 49 z 54
ostatnia odpowiedź

Dot.: UWAGA!!!SUPER WIADOMOŚĆ - OD DZIŚ BRAK TRACKINGU LISTÓW POLECONYCH Z POLSKI NA USPS

U mnie wszystko ok. Jak u innych?

Wiadomość 50 z 54
ostatnia odpowiedź