anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

UWAGA!!!SUPER WIADOMOŚĆ - OD DZIŚ BRAK TRACKINGU LISTÓW POLECONYCH Z POLSKI NA USPS

JAK W TEMACIE.AMERYKAŃSKA POCZTA POSTANOWIŁA UŁATWIĆ SOBIE PRACĘ I OD DZIS TRACKING LISTÓW POLECONYCH Z POLSKI NIE JEST JUŻ DOSTĘPNY NA ICH STRONIE.

PARAFRAZUJĄC SLOGAN WYBORCZY PANA OBAMY"YES,WE CAN!" - NO!!!WE CAN'T!!!

Wiadomość 1 z 54
ostatnia odpowiedź
53 ODPOW. 53

UWAGA!!!SUPER WIADOMOŚĆ - OD DZIŚ BRAK TRACKINGU LISTÓW POLECONYCH Z POLSKI NA USPS

screen1.jpg

 

Singapurczycy już poinformowali na swojej stronie.Powyżej masz screen.

 

 

Ponadto tu jest link do ciekawej informacji jakoby część krajów nie spełniała standartów śledzenia USPS i ztego powodu ich produkty nie będą śledzone.TO OCZYWISTA ŚCIEMA I ZASŁONA DYMNA ABY WSZYSTKIE KRAJE WRZUCIĆ NA CZARNĄ LISTE..I TAK SIĘ JUŻ  W PRAKTYCE STAŁO.

 

http://about.usps.com/postal-bulletin/2014/pb22391/html/updt_003.htm

 

aha,rozmawiałem z miłym aż do przesady Panem Brian'em z działu pomocy USPS... a nie z listonoszem.Czy dzwoniąc gdziekolwiek na pocztę dodzwonisz sie do listonosza?Daj spokój..

Wiadomość 31 z 54
ostatnia odpowiedź

UWAGA!!!SUPER WIADOMOŚĆ - OD DZIŚ BRAK TRACKINGU LISTÓW POLECONYCH Z POLSKI NA USPS

Ciekawe jak będzie z Global Expres? Niebawem podpisuję ankes do umowy, ale może też za chwilę zablokują..

Wiadomość 32 z 54
ostatnia odpowiedź

UWAGA!!!SUPER WIADOMOŚĆ - OD DZIŚ BRAK TRACKINGU LISTÓW POLECONYCH Z POLSKI NA USPS

Ten link z USPS to są jakieś nieaktualne informacje, nigdzie nie ma napisane że na stałe ma nie być trackingu. Singapur co pisze to ich sprawa, nie ma trackingu to piszą że nie ma.

 

Gość z działu technicznego twierdzi, że to przejściowy problem, a nie wyłączenie trackingu bo jaky by to miało sens, więcej reklamacji i co chwilę maile gdzie paczka. Dodzwoniłeś się do pierwszego lepszego pracownika, to powiedział co wie.. żadnych konkretów nie podałeś tylko że nie będzie trackingu bo nie będzie, nie wiem o czym tam z tym gościem gadałeś.

Wiadomość 33 z 54
ostatnia odpowiedź

UWAGA!!!SUPER WIADOMOŚĆ - OD DZIŚ BRAK TRACKINGU LISTÓW POLECONYCH Z POLSKI NA USPS

nie ma się co kłócić,na razie trackingu nie ma i nie ma żadnej pewności że będzie.Ukryty cel to wycięcie zagranicznych sprzedawców,pogorszenie ich konkurencyjności poprzez przeniesienie ich na droższe przesyłki rejestrowane.

 

Global Expres na razie działa tracking,poleconych lepiej nie wysyłajcie bo nawet global chyba nie mieści się już w terminach dostawy

Wiadomość 34 z 54
ostatnia odpowiedź

UWAGA!!!SUPER WIADOMOŚĆ - OD DZIŚ BRAK TRACKINGU LISTÓW POLECONYCH Z POLSKI NA USPS

Oko za oko, Amerykanie także mnóstwo sprzedają globalnie, odciąć ich tracking z Kanady, Australii, Azji i Europy i będzie spokój, szybko USPS przywróci co trzeba Emotikon: Szczęśliwy

Wiadomość 35 z 54
ostatnia odpowiedź

UWAGA!!!SUPER WIADOMOŚĆ - OD DZIŚ BRAK TRACKINGU LISTÓW POLECONYCH Z POLSKI NA USPS

Lepiej od razu ich zaatakować.

Wiadomość 36 z 54
ostatnia odpowiedź

UWAGA!!!SUPER WIADOMOŚĆ - OD DZIŚ BRAK TRACKINGU LISTÓW POLECONYCH Z POLSKI NA USPS

Trochę z innej beczki. Działa wam tracking na stronie Royal Mail kiedy wysyłacie list przez Global Express?

Wiadomość 37 z 54
ostatnia odpowiedź

UWAGA!!!SUPER WIADOMOŚĆ - OD DZIŚ BRAK TRACKINGU LISTÓW POLECONYCH Z POLSKI NA USPS

tracking do U.K  działa przez http://www.trackitonline.ru/

Wiadomość 38 z 54
ostatnia odpowiedź

UWAGA!!!SUPER WIADOMOŚĆ - OD DZIŚ BRAK TRACKINGU LISTÓW POLECONYCH Z POLSKI NA USPS

Tracking w USA działa... tzn narazie przez telefon 🙂

 

Jak zapyta w jakiej sprawie dzwonisz, naciszkasz 0, potem 0, potem 5, potem 5, potem 2.
 
001 800-275-8777
 
wtedy przełącza do konsultanta. Podajesz numer śledzenia i Ci mówi gdzie jest przesyłka. Właśnie sprawdziłem 4 przesyłki... 2 wracają do mnie.
 
Mam nadzieje, że szybko włączą te śledzenie online bo już zaczynają mnie wku... sporami.
 
Pozdrawiam
Wiadomość 39 z 54
ostatnia odpowiedź

UWAGA!!!SUPER WIADOMOŚĆ - OD DZIŚ BRAK TRACKINGU LISTÓW POLECONYCH Z POLSKI NA USPS

Wysłałem przez Global Express do Wielkiej Brytanii. Doszlo szybko ale otrzymalem wiadomośc, że przesyłka wyglądała jaby nią ktoś porządnie rzucał,uszkodzone rogi obrazka itp. Nie polecam.

Wiadomość 40 z 54
ostatnia odpowiedź