Kupowanie za granicą
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

czy dostanę zwrot, jeśli nie co zrobić?

Witam Kupiłem oprogramowanie w USA, przelałem momentalnie pieniądze poprzez PayPal. Pare minut później przeglądałem komentarze, praktycznie same pozytywy. Znalazłem również Polaka, który kupił to oprogramowanie, więc zadałem mu pytanie, on odpisał, z...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 496 Wyświetlenia
  • 12 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

NACIąGANIE KOSZTóW WYSYłKI

Witam Mam problem z moim kontrahentem z Francji. Kupiłem u Niego przedmiot można powiedzieć o małej wartości pogodziłem się również z dużymi kosztami za wysyłkę jakie były podane w aukcji. Nie rozumiem jak można po zakończonej aukcji przesłać fakturę...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 442 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

PROŚBA O POMOC

Witam serdecznie.Mam problem i nie wiem jak postąpić.Otóż pierwszy zakup poczyniłam na ebay.de i zakupiłam używany zestaw kuchenny do gastronomii w dn.17.11.09.Dopiero dziś załatwiłam sobie w US rejestrację podatnika VAT-u EU.Sprzedającego o tym info...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 48 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

PROBLEM Z HONGKONG POST

Czy też macie odczuliście opóznienia w dostarczaniu paczek z HK? Od roku dostaję paczki z HK i zawsze to trwało krótko, 1 tydzień i już w PL, a teraz tydzień jeszcze siedzą(2szt.) w HK. Sprawdzam na trackingu HK, na stronie Pocztexu, a także na infol...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1225 Wyświetlenia
  • 5 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

bezpłatna wysyłka z chin

obserwuje aukcje na chinskim ebay koszt wysyłki BEZPŁATNIE coś mi sie wierzyć nie chce ze chińczyk bedzie mi wysyłał pierdoła za 50 zł bezpłatnie moze ktoś juz tam kupował i mnie oświeci

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1292 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

PROSZE O POMOC WYSYLKA Z USA 22 RZECZY 1100 $

Witam jestem nowa na e-bay, na allegro dzialam od 5 lat - ale to co innego Wczoraj zalicytowałam 17 rzeczy u doswiadczonego sprzedawacy oraz kupilam 5 rzeczy koszt całkowity bedzie 1100 $ Mam maly sklep odziezowy w malym miescie, chce sie wybic, a on...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 411 Wyświetlenia
  • 8 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

koszt wysyłki z chin

obserwóje aukcje na chinskim ebay koszt wysyłki BEZPŁATNIE coś mi sie wierzyć nie chce ze chińczyk bedzie mi wysyłał pierdoła za 50 zł bezlatnie moze ktoś juz tam kupował i mnie oświeci

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 177 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Potrzebuję pomocy z zakupem na ebay

Witam  pisze z takim zapytaniem : 1) od wczoraj mam konto na ebay i chciała bym zrobic zakupy z hong kongu ( żele do paznokci ozdoby itp) tylko boje się o cene przesyłki ponieważ na 1 aukcji wychodzi kilka złotych a na innych nawet 60 zł . czy może ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 162 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Baterie z Hong Kongu

Witam, kupiłem sobie 3 baterie od tego samego sprzedawcy (1 inna bateria) z Hong Kongu. Wszystko było happy dopóki nie zacząłem czytać o jakiś cłach, vatach itp. Koszt tych baterii to 22$. Przesyłka darmowa. Czy od tej kwoty będę coś płacił ? Są jaki...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 321 Wyświetlenia
  • 6 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Pilne!!!!

Witam pisze z takim zapytaniem : 1) od wczoraj mam konto na ebay i chciała bym zrobic zakupy z hong kongu ( żele do paznokci ozdoby itp) tylko boje się o cene przesyłki ponieważ na 1 aukcji wychodzi kilka złotych a na innych nawet 60 zł . czy może or...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 69 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

towary zabronione, zakupy w azji. Uwaga !

Dzisiaj moje zdziwienie sięgnęło zenitu. Zgłosiłem się na pocztę po odbiór clonej przesyłki z Singapuru (3 niedrogie zegarki Seiko) i dowiedziałem się, że UC przekazał sprawę do kancelarii reprezentującej posiadaczy praw do znaków towarowych i praw a...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 3345 Wyświetlenia
  • 18 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

koszt wysyłki z chin

obserwóje aukcje na chinskim ebay koszt wysyłki BEZPŁATNIE coś mi sie wierzyć nie chce ze chińczyk bedzie mi wysyłał pierdoła za 50 zł bezpłatnie moze ktoś juz tam kupował i mnie oświeci

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 58 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

PROSZĘ O WYTŁUMACZENIE TEGO TEKSTU

Das Fahrzeug ist technisch in Ordnung und fahrbereit. Optisch ist es dem Alter entsprechend, mit Gebrauchsspuren. Der Chrysler hat momentan keinen Tüv, kann aber gegen eine Gebühr von 300€ gemacht werden Anmerkung 15.11. Es lässt sich schwergängig vo...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 101 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Długie oczekiwanie na przesyłke z USA.

Witam, zamowilem przesyłke za pomoca e-baya (usps) tracking number : cp308565749us i troche wedłgu mnie juz zadlugo to wszystko idzie i zadnej konkretnej informacji. Przesyłke wysłano 10 a dzisiaj jest juz 24. Paczka lezy prawie tydzień juz w polsce ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1194 Wyświetlenia
  • 6 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Co ja przeoczyłam? Ważne na przyszłość

Kupiłam parę butów w sklepie w USA poprzez eBay. Wybrałam z możliwych wysyłkę DHL Global Mail, bo inne były znacznie droższe. Sprzedający pisze na swojej stronie,że ten typ wysyłki nie może mieć "tracking number" , nie jest to możliwe. To mój pierwsz...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 76 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania