Kupowanie za granicą
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Opłaty celne,

witam kupiłam na tej aukcji buty http://cgi.ebay.pl/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=390096419892&ssPageName=STRK:MEWNX:IT i dziś dostałam awizo od listonosza z kwota do zapłaty 97,50X-(. Proszę mi powiedzieć dlaczego mam płacić jakieś cło czy inne opł...

Prosba o POMOC

witam,jak dlugo powiniem czekac na zwrot pieniedzy przez sprzedajcego??zakupilem aparat fotograficzny (canon7D) ktory po kilku dniach odmowil posluszenstwa,za posrednictwem ebay wyslaem email ze zwracam towar-otrzymalem email ze sprzedawca zgadza sie...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 78 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Pierwszy Zakup Na Ebay

Witam zamierzam kupić lampy przednie z Nowej Zelandi i mam oto takie pytanie, otóż pisałem z sprzedającym że koszt łączny transportu wraz z wysyłką to 340 USD ale czy będe musiał zapłacić podatek i cło od tej kwoty i jak to wygląda w praktyce oraz na...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 2003 Wyświetlenia
  • 8 odpowiedzi
  • 1 podziękowania

szokująca cena za wysyłkę z USA

witam,chcę kupić od tego sprzedawcy ten przedmiot http://cgi.ebay.com/ebaymotors/MUSTANG-LONG-TUBE-HEADERS-FORD-FULL-LENGTH-HEADERS_W0QQcmdZViewItemQQhashZitem518e25ec3dQQitemZ350277200957QQptZMotorsQ5fCarQ5fTruckQ5fPartsQ5fAccessories#shId w opisie ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 60 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Zakupy w USA

Witam,chciałbym zakupić kilka płyt CD u sprzedawcy z USA, całkowity koszt to jakieś 100zł. Jakich dodatkowych opłat mogę się spodziewać? Domyślam się, że będę musiał opłacić cło i podatek (?), ale jakie będą to koszty? I jak to jest ze sprawdzaniem z...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 555 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

czas dotarcia przesyłki z USA

Szukałam na wątku, żeby nie zaśmiecać pytaniami, ale nie ma odpowiedzi na pytanie, ile ktoś czekał na przesyłkę z USA przez DHL Global? Wiem , ile trwa teoretycznie, ale nie można jej numeru śledzić, ciekawa jestem, czy ktoś ma z tą formą wysyłki doś...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 94 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

cos długo idzie....

wiec tak zakupilem paczke.. od 2 sprzedawców.. jeden wysłał paczke 1 i dostałem paczke dzisaj 6 grudnia o to taki trucking number . Label/Receipt Number: EC92 9068 180U S Detailed Results: Out of Foreign Customs, December 05, 2007, 2:44 pm, POLAND Ar...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 325 Wyświetlenia
  • 31 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Kupiłem w USA i towar jest on hold

Witam kupiłem płytę CD w USA. Wypełniłem dane do zapłaty kartą, ale pojawia się komunikat: This order is currently "on hold". Please contact your credit card bank to validate sufficient funds are available to complete this purchase and the appropriat...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 134 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

neptune_flash888

Czy ktoś dobijał transakcji z tym użytkownikiem, chodzi mi o szybkość dostaw i ewentualnie płacone cło z Hongkongu

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 86 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

PayPal -proszę o pomoc

Może ktoś odpowie- chiałabym kupić buty ze Stanów, dopuszczalna płatność to paypal, ale pod nią są widoczne karty kredytowe. Sprzedający też pisze o paypal , ale poprzez karty (wymienia jakie )- ja mam tylko środki finansowe. I teraz nie wiem, czy mo...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 127 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Prawie po miesiącu od wysłania przesyłki nie dostałem towaru :(

Prawie po miesiacu od nadania przesyłki w stanach przez usps nie otrzymałem paczki, mieliście taki przypadek, że mimo wszytko przedmiot doszedł, nr mojej paczki LC059675895US można sprawdzić na www.usps.com . to bardzo dziwne ze tak długo idzie co ja...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 6732 Wyświetlenia
  • 7 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Strajk pocztowców w UK

Witam.Dowiedziałem się właśnie o strajku poczty w Wielkiej Brytanii.Czy ktoś orientuje się od kiedy on trwa?Pytam dlatego ponieważ 16 października została do mnie wysłana przesyłka i jeszcze nie dotarła.Dlatego chciałbym wiedzieć czy może to mieć wpł...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 238 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

opłata za przesyłkę - problem

Witam, może ktoś z Was pomoże mi z takim problemem; zakupiłam przedmiot na aukcji, w której opisie nie było zawartych kosztów wysyłki do Polski. zapytałam wcześniej sprzedającą czy wyśle mi przedmiot do Polski i ile będzie to kosztowało - odpisała, ż...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 476 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Podstawa do naliczenia cła i podatku.

Witam. Czy ktoś z szanownych forumowiczów jest w stanie udzielić odpowiedzi na pytanie, czy w przypadku nabycia towaru na aukcji ebay podstawą do naliczenia opłat celnych i podatku jest kwota jaką zapłaciłem za wylicytowany towar, czy też suma ceny s...