Kupowanie na eBay Australia

ewe7575
Użytkownik
Jeśli ktoś z was kupuje lub kupował na eBay w Australii, bardzo proszę o podzielenie się swoimi doświadczeniami odnośnie przesyłki, podatków itp.
Wiadomość 1 z 5
ostatnia odpowiedź
4 ODPOW. 4

Kupowanie na eBay Australia

da.bo35
Użytkownik
Kupiłam dwa razy w Australii i odradzam.

Trzeba uważać na koszty wysyłki i przed licytacją zapytac o koszt całości.

U sprzedawcy numer 1 kupiłam dwie rózne karty telefoniczne - do kolekcji.
Na aukcji pierwszej karty wysylka była 10 dolarów austr. Druga aukcja z drugą kartą wysyłka 4 dolary.
Razem za dwie karty zapłaciłam za wysyłkę 10 + 4 dolary -nie było dyskusji. Ale zależało mi na kartach.

Drugi raz kupowałam cos innego. W opisie automatycznym było podane: "wysyłka przedmiotu do Poland 10 dolarów austr. Każdy następny przedmiot 10 dolarów"
I to niestety jest bardzo bolesna prawda. Kupiłam u tego sprzedawcy 7 przedmiotów i za każdy zapłaciłam po 10 dolarów wysyłka. Razem przedmioty ok. 60 dolarów austr., wysyłka 76.
Widziały oczy, co brały, więc pretensje mam do siebie, ale pożegnałam się z ebay Australia.
Wiadomość 2 z 5
ostatnia odpowiedź

Kupowanie na eBay Australia

ja kupowałem raz i jak narazie jestem zadowolony, towar przyszedł szybko około w 10 dni, sprzedający dobrze wypełnił deklarację celną, więc towaru nawet nie zatrzymali,
natomiast kilka razy wysyłałem towar do Australii

jeśli chcesz coś kupić pytaj czy wysyła rejestrowaną i ile to kosztuje, towar do 150 euro teoretycznie nie podlega VAT i cło
na pytania odpowiadam tylko i wyłącznie na moim oficjalnym fanpage'u na facebooku http://www.facebook.com/pages/pierebay/265041323615805?ref=hl
zalajkuj o odpowiedz na pytanie. Dzięki. Na PW wiadomości nie odpowiadam. Thx
Wiadomość 3 z 5
ostatnia odpowiedź

Kupowanie na eBay Australia

Zakupy w Australii są jak najbardziej OK.Należy jednak ustalić wcześniej koszty wysylki.
Wiadomość 4 z 5
ostatnia odpowiedź

Kupowanie na eBay Australia

uwaga kupujesz w australii
a paczka przychodzi z tajlandii,chin, hong-kongu i innych azjatyckich krajów poprostu możesz kupić podróbki.
Wiadomość 5 z 5
ostatnia odpowiedź