Kupowanie za granicą
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Przesyłanie pieniędzy, IBAN, Inteligo

Witam! Mam pytanie, czy jest możliwość przesłania pieniędzy poprzez internetowe konto w Inteligo używając numeru IBAN? Muszę zapłacić sprzedawcy a niebardzo wiem czy IBAN będzie obsługiwany przez Inteligo. Pozdrawiam

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 526 Wyświetlenia
  • 8 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

filtr na wysyłkę

Witam, mam takie zapytanie, czy jest możliwość ustawienia gdzieś filtru na wysyłkę? Chodzi mi o to żeby pokazywało tylko te aukcje na których sprzedający zgadzają się na wysyłkę "w świat"  Bo co znajdę coś ciekawego w dobrej cenie to tylko "United S...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 108 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Jak płacić?

Jestem na Ebay'u pierwszy raz. Zamówiłem bluzkę z Hiszpanii. I mam takie pytania: 1. Czy można zapłacić na poczcie przelewem? 2. Skąd się dowiedzieć na jaki numer konta wpłacić? 3. I czy trzeba płacić w euro, czy można w złotówkach?

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 2088 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Kupowanie na eBay Australia

Jeśli ktoś z was kupuje lub kupował na eBay w Australii, bardzo proszę o podzielenie się swoimi doświadczeniami odnośnie przesyłki, podatków itp.

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 2987 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 1 podziękowania

best offer - czy mogę składać najlepszą ofertę np z ebay.uk?

Witam. Jak w temacie. Nie ma opcji "najlepsza oferta" na polskim ebayu, a zależy mi na jednym przedmiocie z Brazylii. Czy więc mogę się zalogować np. na ebay.uk i stamtąd wysłać najlepszą ofertę? Czy to jest legalne? I czy otrzymam odpowiedź od sprze...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1338 Wyświetlenia
  • 16 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Paczka z USA - koszty pozaaukcyjne

Witam! Chciałbym się poradzić odnośnie kosztów typu CŁO oraz Vat. Kiedy jest on naliczany i w jakich wypadkach. Kupiłem już kilka razy rzeczy z USA były to drobne przesyłki(koperty bąbelkowe) i wartość nie była wysoka - 20-30$. Nigdy nic nie naliczon...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 92 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Zakup butów w usa, pilne!!!

Czy ktos moglby mi powiedzieć jakich dodatkowych kosztów moge sie spodziewac kupujac te buty?: http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=230407629819 powiedzmy ze cena koncowa to bedzie 30$ chodzi mi koszt przesylki, clo, i ew podatek? z teg...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 662 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

czym najlepiej zamawiac z chin

witam jak obserwuje aukcje to widze ze sprzedawcy podaja zroznicowany czas dostawy nawet do 5 dni ;0 czy da sie jakos z nimi uzgodnic sposob wysylki moze niech sie wypowie ktos co juz zamawial pozdrawiam

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 122 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

pomoc w zakupie z angielskiego ebayu

Witam. Mam taki problem. Otóż chciałbym zakupic oprogramowanie z angielskiego ebayu ale sprzedawca zastrzegł mozliwosc dokonania zakupu tylko z konta zarejestrowane w Anglii + oczywiście wysyłka tylko do UK. Czy jest ktoś w stanie mi pomóc i zakupic ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 63 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

pierwsze zakupy chiny oczekiwanie

witam otoz za namowa znajomej zamowilem lampke od uzytkowanika firstwell sa to moje pierwsze zakupy wiec mam pytanie czy jest duza szansa ze dostane przesylke przed 20 grudnia ? na aukcji bylo podane 7-21 days pozdrawiam

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 141 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Zakup ebay sprzedaż allegro

Nurtuje mnie i zastanawia jak rozwiązać pewien problem. Mianowicie posiadam działalność gospodarcza i chciałbym kupować różne rzeczy na ebay amerykańskim czy chińskim a sprzedawać na allegro. Interesuje mnie jak rozwiązać to prawnie żebym mógł legaln...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1471 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Zakup telefonu z usa?

Witam, chciałbym kupić telefon w USA, tylko mam parę wątpliwości... Przede wszystkim czy to bezpieczne, bo trochę poczytałem forum i sporo osób trafiło jakiś wadliwy lub niezgodny z opisem przedmiot. Druga sprawa to czy sprowadzenie tel z usa w ogóle...

czy dostanę zwrot, jeśli nie co zrobić?

Witam Kupiłem oprogramowanie w USA, przelałem momentalnie pieniądze poprzez PayPal. Pare minut później przeglądałem komentarze, praktycznie same pozytywy. Znalazłem również Polaka, który kupił to oprogramowanie, więc zadałem mu pytanie, on odpisał, z...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 493 Wyświetlenia
  • 12 odpowiedzi
  • 0 podziękowania