jak zapłacic

kupilem na ebay radio w niemczech po licytacji wygranej przez ze mnie,przyszedł e-mail Kupiłeś przedmiot w serwisie eBay:z imieniem nazwiskiem i adresem, zaraz po nim przyszedł drugi e-mail z moją faktórą na jaką sume mam zapłacić po kilku kliknieciach ukazał sie niekompletny nr. konta brak adresu,i nazwisko z imieniem inne niż w e-mailu który przyszedł mi z ebaya po wygranej licytacji,pytanie czy tak to może być że na koncie ebay ktoś jest zarejestrowany pod jednym nazwiskiem i adresem a dane jego są na inne nazwisko i adres do wplaty i to jeszcze nie kompletne jest obawa komuś takiemu pieniążki wpłacić zwłaszcza 2000zl kogo mam pytać gdzie pisać żeby w ebay sprawdzili tego gościa,czy ebay ma jakieś biuro obsługi.
Wiadomość 1 z 74
ostatnia odpowiedź
73 ODPOW. 73

jak zapłacic

JAK ZAPŁACIĆ BESPIECZNIE PROSZĘ O PORADĘ
Wiadomość 2 z 74
ostatnia odpowiedź

jak zapłacic

Jeśli była płatnośc paypal to zapłac ze strony aukcji i nic Cie więcej nie obchodzi. U Ciebie na stronie tej aukcji pokaże się info potwierdzające twoją płatnośc. Ot i cały urok płacenia poprzez PP.
Wiadomość 3 z 74
ostatnia odpowiedź

jak zapłacic

nie bylo opcji paypal
Wiadomość 4 z 74
ostatnia odpowiedź

jak zapłacic

tylko przelew Płatności:
Przelew, | Zobacz szczegóły
Wiadomość 5 z 74
ostatnia odpowiedź

jak zapłacic

obawa jest wiadomo raz że suma dwa że on podaje tu inne dane a w formulażu inne,poza tym podał mi błędny nr bic do banku,
Wiadomość 6 z 74
ostatnia odpowiedź

jak zapłacic

Poproś go o przesłanie faktury PP, może przyśle...
Wiadomość 7 z 74
ostatnia odpowiedź

jak zapłacic

Przy moim pierwszym zakupie na ebayu a był to ebay DE też nie było PP i sprzedawca przysłał mi do zapłacenia fakture PP. Tylko ja PRZED ZAKUPEM zapytałem go czy będe mógł zapłacic poprzez paypal
Wiadomość 8 z 74
ostatnia odpowiedź

jak zapłacic

tylko jak to mu napisać np.Czy jest możliwość zapłacenia poprzez paypal,założyłem nie tak dawno konto paypal,
Wiadomość 9 z 74
ostatnia odpowiedź

jak zapłacic

Napisze mu że mam podstawe coś podejżewać skoro są dwa adresy nazwiska błędne niekompletne że zapłacę mu przez pay pal,i ma mi przyslać fakture tylko przez e-maila czy pocztą bo w tym niesiedzę dobrze
Wiadomość 10 z 74
ostatnia odpowiedź