Kupowanie za granicą
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Zakup na ebay.com - szukam pośrednika, brak możliwości wysyłki do Polski

Witajcie,Tak jak w temacie. Mam upatrzony przedmiot, jednak sprzedawca nie wysyła do Polski. Czy macie pomysł jak ten problem rozwiązać?Paczka jest mała (15x15x10 cm), waży ok. 1-2 kg, wartość 140$. Czy ta wartość kwalifikuje paczkę do odprawy celnej...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 477 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Sprzedaż biletów na EURO 2012

Witam, mam takie pytanie. Otóż miałem wystawioną aukcję z biletami na Euro 2012. Konkretnie na mecz otwarcia. Po kilku godzinach dostałem emaila z serwisu Ebay, że aukcja została moja usunięta. Przyczyną było złamanie regulaminu który określa, że zab...

Przesyłka z USA do Polski USPS

Zakupiłem 15 grudnia 2011 r przedmiot o wartości 30$ i został on wysłany 19 grudnia przesyłką o wartości 15$. Moje pytanie brzmi kiedy mogę sie tego spodziewać czekam juz dosyć długo a tu nic,rozumiem że świeta ,ale nie przesadzajmy ,oto numer śledze...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 4793 Wyświetlenia
  • 12 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Kupno Monitora z Korei Południowej

Witam, Orientuje się ktoś może czy przy zakupie monitora z korei południowej http://www.ebay.pl/itm/New-SAMSUNG-S23A950D-23-FULL-HD-3D-MONITOR-3D-Glasses-/140580397651?pt=Computer_Monitors&hash=item20bb3ea253 będę musiał zapłacić vat i cło ??? Z góry...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 260 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

kupno na ebay uk

Witam Prosze o pomoc i wyjaśnienie jak dokonać zakupu w UK.Otóż sprzedawca nie wysyła do Polski ale skontaktowałem się z nim i zgodził się na wysyłkę okreslając jej koszt.Problem polega na tym że kiedy licytuje przedmiot i przechodzę do opcji płatnoś...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 484 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Czy bedzie cło/VAT? Książka z UK

Witam, ponieważ w tym temacie jestem zielona, chcialam zapytać, czy zostanie mi naliczony VAT albo cło, przy przesyłce tej książki? http://www.ebay.pl/itm/Totally-Captivated-v-6-Hajin-Yoo-BRAND-NEW-/160728151238?pt=LH_DefaultDomain_212&hash=item256c2...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 292 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Sprzedwaca nie chce oddać mi towaru po wygraniu aukcji

Witam zakupiłem silnik do auta w ramach licytacji na ebay.de w aukcji były 2 opcje KUP teraz i licytacja wygrałem silnik za kwotę 16,39 euro a sprzedawca napisał mi emila ze odda silnik za 450 euro Zaznaczam iż pojade sam odebrać ww.silnik który wygr...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 85 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Kupno z ebay.uk na firme

Witam serdecznie. Mozecie mi napisac jak wyglada zakup towaru z ebay.uk na firme ? Konto ebay mam niefirmowe. Od sprzedawcy chcialbym jakiegos dowodu zakupu, np faktury vat. Czy vaktura angielska bedzie jednoznaczym dowodem zakupu ktory moge zaksiego...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 559 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Pomoc w sprowadzaniu z ebay.de

Witam. Nasza firma zajmuje się sprowadzaniem towarów na ebay.de. Oferujemy tanie przelewy do Niemiec, odbiór towaru w Niemczech i wysyłkę do klienta w Polsce. Kontakt mailowy : kontakt@kupujemywniemczech.pl Pozdrawiam

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 180 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

kupowanie za granicą i robienie przelewów z polskiego konta na niemiecki

Witam. Moje pytanie dotyczy tego, czy jeżeli kupiłem przedmiot w Niemczech i chcę za niego zapłacić za pomocą swojego Polskiego konta to w danych do przlewu które otrzymuję od sprzedającego jest kod BIC, SWIFT ?. Czy jest to tzw. kod ID banku ??? Chc...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 324 Wyświetlenia
  • 5 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Kupno na ebay.de

Generalnie Niemcy nie chcą słydzeć o płatnościach w systemie Pay-Pal tylko przelewy, czy jest sposób aby ich nakłonić do zmiany "upodobań" bo mi to pachnie totalnym sknerostwem w wyniku czego Oni sami tracą jak i klient który by chciał od nich coś ku...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 330 Wyświetlenia
  • 5 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Możliwość złożenia oferty na ebay.de

Witam Mam taki przypadek  chce zakupić przedmiot wystawiony na licytacji na ebay.de, sprzedający nie wysyła do Polski i nie wyśle pomimo mojego zapytania. Mam jednak możliwość aby przedmiot został wysłany do mojej rodziny w Niemczech. Nie wiem teraz...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 79 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

towary do oclenia

Witajcie , powiedzcie mi drodzy czy wszystkie towary kupione w USA podlegają ocleniu? Czy jest gdzieś w necie dostępna jakaś lista ktore towary są poddawane ocleniu a które nie? Będę wdzięczna za wskazówki.

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 3247 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Nie da się zapłacić za przedmiot!!

Doładowałam swoje konto Paypal za pomocą Bluecash, w ciągu paru minut na stronie już wyświetlał się prawidłowy stan konta. Gdy klikam "zapłać teraz" pojawiają się tylko dwie opcje - zapłata kartą lub "doładuj konto Paypal w ciągu 1-2 dni roboczych".....

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 85 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania
Autorzy z największą liczbą podziękowań