Kupowanie za granicą
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

ile jeszcze bede czekac.

Witam,Zamowilam mp4 z chin po wejsciu na strone by sledzic paczke pisalo 2011 departure from outward office of exchange POLAND 2011-12-19 2011 arrival at transit office of exchange POLAND 2011-12-18 2011 posting JDDZCA POLAND 2011-12-17 Ile jeszcze t...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 108 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Zakup - Wyrejestrowanie konta - Kancelaria prawna? Kwestie prawne

Witam, Udało wylicytować mi się produkt w bardzo dobrej cenie. Kwota ponad 15,000$. Jak na moje oko sprzedawca nie był z tego zadowolony że produkt został sprzedany w tej cenie bo warty jest u nas dwa razy tyle ale mniejsza o to. Następnego dnia po z...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 155 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

wiadomość od działu bezpieczeństwa co dalej?

witam jestem tu nowy dokonałem pierwszych zakupów od kolesia z kanady na niedużą kwote ok 15$ zapłaciłem paypalem w akcji pojawiło sie że przedmioty wysłane 12 grudnia a dzis taka wiadomość ,,Informujemy, że następująca aukcja została administracyjni...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 180 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Zakupy swiateczne za oceanem

Upatrzylam sobie torebke. Piekna i jedyna w swoim rodzaju i cena na moje mozliwosci ale...znajduje sie w USA a ja nie chcialabym uiszczac VATu i cla dlatego prosze o kontakt kogos zamieszkalego za oceanem aby pomogl mi zakupic i przeslac ten moj prez...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 45 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Kurier La Poste - przesyłka z Francji

Witam. W zeszłym tygodniu w czwartek zapłaciłam za przesyłkę z Francji. Sprzedający napisał do mnie w niedzielę, że została ona wysłana. W danych wysyłki pisze La Poste - Courrier International Prioritaire. Mam pytanie po ilu dniach można się doczeka...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 406 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Zwrot zakupionego przedmiotu z USA - co z zapłaconym podatkiem i cłem?

Witam, zakupiłem jakiś czas temu obiektyw do aparatu o wartości 700$, zaplaciłem, odebrałem paczkę, przedmiot jednak był nie zgodny z opisem z powodu błędu sprzedającego. Po zgłoszeniu sprawy do PayPal odzyskałem zapłacone pieniądze za obiektyw i wys...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 350 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

przesyłka ze Szwajcarii

Witam nie wiem, czy temat został już poruszony- jeśli tak to proszę o podpowiedź, gdzie mogę go znaleźć. Otóż chodzi mi o cło i inne opłaty ze szwajcarii. Zamierzam zakupić biżuterię na aukcji od prywtanej osoby i jakiego podatku/cła moge się spodzie...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 13760 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

kupiłem u chinczyka wczoraj zegarek zapłaciłem pomocy

witam mam problem bo wczoraj kupiłem u chinczyka hetang.yuese zegarek i zapłaciłem odrazu przez pey pal i wczoraj jezcze widnial u mnie jako kupiony dzisiaj sprawdzam czy juz wysłano a tu zonk wszelkie info o zakupie znikło z ebay sprawdzam faceta po...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 148 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

kupilem u chinczyka

witam kupilem kilka rzeczy na roznych aukcjach 7 .10 15 listopad nie mam jeszcze rzadnej paczki z chin czemu tak dlugo to idzie zawsze mialemm 2 -3tyg max

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 62 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Problem z aukcją

Witam, kilka godzin temu kupiłem przedmiot przez KUP TERAZ. Na początku przedmiot nie zniknął z listy, gdyż sprzedawca sobie zastrzegł iż nie zniknie dopóki nie wypłynie zapłata za przedmiot. W miedzy czasie aukcja została zakonczona, lecz u mnie w p...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 29 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Zakupy na eBay.co.uk

Witajcie, Otrzymaliśmy podpowiedź od jednego z naszych użytkowników, że przy zakupuie w serwisie eBay.co.uk. przesyłki wysyłane jako list polecony doręczane są przez firmę GLS POLAND. Proszę korzystajcie z tego wątku jeżeli chcecie podzielić się info...

Awatar użytkownika autor Pracownik eBay
  • 804 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 1 podziękowania

O co tu chodzi?

Kupiłem od jednego kolesia z UK przedmioty i minął już termin gdy powinny do mnie dotrzeć. Napisałem mu maila, że czekam nieco przydługo i jakoś nie widać szans na to by cokolwiek do mnie dotarło (a się zatrzymało w UC czy poczcie) ,skoro , jak mniem...

Pierwsze zakupy - JAK ZAPŁACIC?

Witam, Mam nietypowy problem, zalozylem niedawno konto na ebay.pl aby kupic sobie żarówki. Znalazlem aukcje, dokonalem zakupu, mialem opcje platnosci, wybralem karte kredytową, potem przypomnialem sobie, ze wyplacilem wszystkie srodki z konta i anulo...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 368 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Czas Dostawy

Mam problem. 21 września 2011 wysłali mi moje zamówienie, za które w ten sam dzień zapłaciłem i do dzisiaj nie dostałem mojej przesyłki. O co może chodzić? Towar zamawiałem z Philadelphi.

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 67 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

koniec z paypal, koniec z ebay??????

Uwaga !!! paypal moze ci zablokowac konto wq kazdej chwili !!! co najlepsze nie podadzą ci powodu! Jak sie dodzwonisz na nr do LUXEMBURGA to ci powiedzą ze w zwiazku ze zbyt wysokim ryzykiem zakonczyli z toba wspolprace!!! Na ebayu kupilem kilka zaba...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 143 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania