Kupowanie za granicą
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Brak możliwości licytacji ofert z Niemiec

Witam, mam problem z licytacją przedmiotów wystawionych na ebay niemieckim. Od dwóch dni w zasadzie każda oferta po próbie licytacji jest odmowna (brak możliwości licytacji ze względu na brak wysyłki do Polski. Wcześniej tego nie było albo bardzo spo...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 177 Wyświetlenia
  • 5 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Poczta Polska - Lenistwo

Witam po raz kolejny.Znowu problem podobny.Niedawno kupiłem w USA mały zegarek za który zapłaciłem łącznie z wszelkimi opłatami celno-podatkowymi.Znowu tradycyjnie łapę na w/w przesyłkę położyła nasza leniwa poczta.Dostałem zawiadomienie o nadejściu ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 127 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Co zrobić jeżeli nie otrzymalem produktu ani zwrotu pieniędzy i Ebay nie chce mi pomoc

Zakupiłem produkt w Ameryce produkt do mnie nie dotarł zapłaciłem ponad 800 euro ebay umywa ręce mówiąc żebym się kontaktował ze sprzedawca. Sprzedawca nie odpowiada na moje zapytania za produkt zapłaciłem PayPal tez nie mogę otrzymać zwrotu pieniedz...

Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

Zakupiłam torebkę w sklepie w USA. Przesyłka została nadana USPS dnia 11lutego. Dostałam numer przesyłki abym mogła ją śledzić i wszystko szło dobrze do dnia 15 lutego kiedy to pojawiła się informacja :"Your item departed a transfer airport in Okecie...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 72859 Wyświetlenia
  • 438 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Zakup przedmiotu z USA, brak wysyłki do Polski.

Witam wszystkich serdecznie,Chcę kupić telefon jakim jest Samsung UpStage SPH-M620 z USA, konkretnie z (Valencia, California, Stany Zjednoczone), jednak sprzedający nie udostępnił wysyłki do Polski, chociaż jeszcze miesiąc temu była. Sprzedający nie ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 175 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Zakup na ebay.de na firmę w PL - płatność w kwocie netto

Czy na ebay.de jest możliwość zapłaty w kwocie netto, bez naliczonego podatku VAT przy zakupie na firmę zarejestrowaną w Polsce, będąca aktywnym płatnikiem VAT ?Konto jest zarejestrowane na ebay.pl na firmę, NIP PL jest zarejestrowany.Przy dokonywani...

Rozwiązane! Nieodebranie samochodu -konsekwencje

Cześć. Jakiś czas temu 14.05 kupiłem w Niemczech samochód z uszkodzoną skrzynią biegów.Niestety kontakt ze sprzedającym jest tylko mailowy. Podał adres odbioru oraz nr telefonu który nie odpowiada. Po parunastu próbach dodzwonienia się wysłałem mailo...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 82 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

zakupy z USA ??

Witam, chciałbym kupić na ebay z Virginia, Stany Zjednoczone: Mam pytanie co do płatności, ile będę płacił po naciśnięciu KUP TERAZ. Cena: 336,17 zł + Wysyłka 84,97 zł + Opłaty importowe $27,92 ??? Czy tylko 336,17zł ??? + 84,97zł ??? Czy ta metoda k...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 5687 Wyświetlenia
  • 14 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Zawyżone koszty wysyłki z Niemiec

Witam, zakupiłem przedmiot na ebay.de i wprawdzie przy zakupie był podany koszt wysyłki 39,99 euro (mała paczuszka), ale jak napisałem jeszcze dobre 3 godziny przed końcem licytacji do sprzedającego, czy wyśle mi w razie wylicytowania taniej przez DP...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 122 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Wysłana paczka a przyznanie zwrotu kupującemu

Cześć, zakupiłem rower z UK , gość zwlekał z wysyłką, dość długo bo 3 tygodnie, i podał mi fałszywy tracking code, minął ebayowy termin wysyłki, otworzyłem sprawę o zwrot pieniędzy, Ebay przyznał mi zwrot i czkam na przelew, a sprzedawca wysłał mi ro...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 67 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Zamówienie powyżej 150€ i cło ze stawką 0%

Witam,Będę składał swoje pierwsze zamówienie, które wyniesie powyżej 150€. Pierwszy raz będę miał odczynienia z cłem i chciałbym się upewnić, ze dobrze to rozumiem.Chciałbym zakupić w USA karty kolekcjonerskie do starej gry na PS3 The Eye of Judgment...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 171 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

zamówienie nie doszło do skutku

Przed chwilą kupowałam coś na ebay, po kliknięciu w zapłać, dość długo to trwało, ale w końcu pokazała się informacja: "dziękujęmy za zakup". Przedmiot jest oznaczony jako zapłacony, jednak... pieniadze nie zostały pobrane z konta paypal.Po kliknięci...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 634 Wyświetlenia
  • 6 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozwiązane! ochrona kupujących ebay

Ile jest czasu od zakupu przedmiotu na skorzystanie z ochrony kupujących ebay?Kupiłam przedmiot w anglii, z informacji jaką otrzymałam z ebay został wysłany 17 stycznia, nie było numeru śledzenia. Przedmiot miał najpóźniej dotrzeć 6 lutego. 9 lutego ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 316 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Podwójnie naliczony VAT

WitamMa ktoś pomysł jak tego uniknąć.Niedawno zakupiłem na ebay.com towar za który zapłaciłem + koszt wysyłki + z góry podatek VatKu mojemu zdziwieniu doszło do polski na urzad celny w w-wie i tam policzyli ponownie vat od całosci.Żenujące jest to, ż...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 10860 Wyświetlenia
  • 24 odpowiedzi
  • 0 podziękowania