anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Limit na karcie płatności dla kupującego

Chcę kupić na włoskim EBAY 61 przedmiotów.

Po włożenia do koszyka widać dodane przedmioty ale po przejściu do strony płatności

widać tylko 41 przedmiotów i tylko tyle mogę kupić ( widać to na załączniku). Wygląda jak by był ustawiony limit na możliwość zakupu tylko 41 przedmiotów. Sprawdziłem to usuwając z koszyka przedmiot który był na stronie płatności a kolejny z koszyka wskoczył na jego miejsce.

 

To pierwszy problem, drugi jest taki że do każdego przedmiotu doliczane są koszty transportu i to w różnej wysokości (0,2 EURO, 1,35 euro i 7,1 EURO), od trzech różnych spedycji mimo że sprzedający deklaruje  wysyłkę w jednej cenie łącznie za całość.

.

Włoch ma 9.346 opinii a na EBAY jest  od 2011 roku ale twierdzi, że nie potrafi tego rozwiązać.

Sugeruje wpłatę na jego konto w banku włoskim ale to mi nie odpowiada ponieważ wtedy stracę wszelką ochronę. Piszę z nim przez tłumacza Google i brak rezultatu.

 

Proszę o radę jak on powinien ustawić swoje konto żebym mógł zapłacić za wszystkie moje produkty i drugie żeby policzyło koszt transportu jeden raz za wszystkie produkty?

 

Wiadomość 1 z 6
ostatnia odpowiedź
5 ODPOW. 5

Limit na karcie płatności dla kupującego

Wyślij mu żądanie wystawienia łącznego rachunku. Powinien być gdzieś przycisk aby tego dokonać. Sprzedawca ma opcję udzielenia zniżki wtedy.

Wiadomość 2 z 6
ostatnia odpowiedź

Limit na karcie płatności dla kupującego

proszę podać jak to zrobić, wyślę sprzedawcy instrukcję.

Wiadomość 3 z 6
ostatnia odpowiedź

Limit na karcie płatności dla kupującego

Jest link na stronie z koszykiem : "request combined shipping".  

Jest na eBay.com, nie ma na polskim.

Czy jest na tym gdzie kupujesz? 

 

Zaloguj się na eBay.com i stamtąd kup.

 

Wiadomość 4 z 6
ostatnia odpowiedź

Limit na karcie płatności dla kupującego

jest ale nie aktywne

"Nie można zażądać kwoty całkowitej, ponieważ sprzedawca oferuje już rabat na te produkty."

Wiadomość 5 z 6
ostatnia odpowiedź

Limit na karcie płatności dla kupującego

Kupiłem na EBAY co.uk. Tam wstawiłem 54 przedmioty i wysłałem prośbę o podanie łącznej kwoty.

Nie wiem co będzie dalej a widzę kolejny problem; w koszyku są wszystkie  przedmioty i potwierdzenie wysłania prośby opiewa na wszystkie przedmioty. Po przejściu na stronę płatności widać tylko jeden przedmiot z tych 54 z koszyka a kwota do zapłaty jest tylko za ten pojedyńczy przedmiot.

Wiadomość 6 z 6
ostatnia odpowiedź