anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

przesyłka z USA - status dostarczona pod adresem a LA a zaadresowana na polski

dobry wieczór

 

kupiłem kilka dni temu dwa przedmioty od sprzedawcy z USA. na jego pecha mało osób licytowało i udało się kupić dość tanio. Dodatkowo w licytacji miał ustawioną darmową wysyłkę na cały Świat - to profesjonalny sprzedawca. W trakcie śledzenia numeru podanego przy opłaconej transakcji dokładnie wczoraj wyświetlił się status - doręczono w LA. Sprzedawca twierdzi że wysłał jakąs super tanią opcją bo nie udało mu się dobrze sprzedać i że to normalne bo paczka rzekomo dotarła na miejsce przeładunku z którego ruszy w dalszą drogę - mam być cierpliwy i czekać od 14-28 dni.

 

Czy spotkaliście się Państwo z takim kombinowanym wysyłaniem? Co myślicie o tej nietuzinkowej sytuacji?

 

Będę wdzięczny za reakcję pozdrawiam

 

Tomek

Wiadomość 1 z 3
ostatnia odpowiedź
2 ODPOW. 2

przesyłka z USA - status dostarczona pod adresem a LA a zaadresowana na polski

Prawdopodobnie wyslal Global Shipping Program. Usluga oferowana przez Ebay sprzedawcom chyba tylko w USA a moze juz i w UK. Oplata za przesylke zagraniczna jest jak za lokalna. Dluzej trwa dostawa a dostarczajaca firma znana jest dopiero po opuszczeniu centrum wysylki.

eBay International Shipping | eBay

Wiadomość 2 z 3
ostatnia odpowiedź

przesyłka z USA - status dostarczona pod adresem a LA a zaadresowana na polski

dzień dobry

 

dziękuję za odpowiedź - sprawdziłem rodzaj usługi jaka była wykupiona pod podanym numerem i była to usługa: USPS Ground Advantage will feature 2-5 day service standards for packages up to 70 pounds. w międzyczasie sprzedawca anulował zakup... ładne wyjście z sytuacji - napisałem mu, że sprawdziłem szczegóły...

 

Zagranie poniżej poziomu profesjonalnego sprzedawcy - sprawę zgłosiłem na Ebay - wylicytowałem wartościowe przedmioty i zwrot pieniędzy mnie nie satysfakcjonuje

 

pozdrawiam

Wiadomość 3 z 3
ostatnia odpowiedź