anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Pobieranie VAT z góry przez ebay - zobaczymy czy zapłacą.

Nie kupowałem na ebay prawie rok, wczoraj coś kupiłem po za EU i grubo się zdziwiłem jak ebay złupił mnie z góry za VAT ? I nie dało się tego w żaden sposób ominąć.

Jestem ciekaw czy faktycznie przesyłka przejedzie z automatu z odprawą i opłata VAT-u. 

Po za tym nie wiem co to u nich za przesyłka nazywa się "Expedited International Shipping", ale kto to obsługuje i jak to sie okaże .

Może być wesoło jeśli jednak okaże się że pobrali VAT a i tak przesyłka trafi do odprawy i raz jeszcze będę musiał coś płacić ... to się zacznie ... bo na pewno im tego ot tak nie odpuszczę. 

Wiadomość 1 z 3
ostatnia odpowiedź
2 ODPOW. 2

Pobieranie VAT z góry przez ebay - zobaczymy czy zapłacą.

Kontaktowałem się z dostawcą tutaj FEDEX nic nie wiedzą aby odprawa przesyłki była na DDT (płatność po stronie nadawcy), przesyłka jest normalna czyli cło i podatki pałce ja PODWÓJNIE ????

 

No, a więc zostałem OSZUKANY przez ebay na kwotę niby "VAT" czyli pobrali ode mnie za nic 45,54 $ 

VAT ebay 23-02-2024.jpg

No nie odpuszczę zgłoszenie do paypal, a jak to nie pomoże zgłoszę się do banku obsługującego transakcję z CC z obciążeniem zwrotnym.

Nie ze mną te numery.

 

 

Wiadomość 2 z 3
ostatnia odpowiedź

Pobieranie VAT z góry przez ebay - zobaczymy czy zapłacą.

Ebay potrafi zaskoczyć czasem swoimi opłatami. To cholernie frustrujące, gdyby nie te niespodzianki. Też byłbym ciekawy, jak ta przesyłka się okaże. "Expedited International Shipping" brzmi trochę tajemniczo, co nie? Nie mam pojęcia, kto to obsługuje i jak to wszystko działa.

No ale fakt, jeśli zapłaciłeś już VAT, to powinno być po sprawie,

 😊 

Wiadomość 3 z 3
ostatnia odpowiedź