paczka z niemiec

Ostatnio kupiłem jedną rzecz z niemiec, która wysłana była 4.10 i na stronie niemieckiej poczty od 9.10 ma status, że dotarła do kraju przeznaczenia; na naszej stronie nie ma prawie żadnych informacji o tej paczce a na poczcie oczywiście mówią, że takiej paczki nie ma w Polsce. Mam się zacząć martwić, czy takie coś często się zdarza?

Wiadomość 1 z 6
ostatnia odpowiedź
5 ODPOW. 5

paczka z niemiec

Ktoś tu już pisał że coś u Niemiaszków paczki "znikają" 

O tu :

https://community.ebay.pl/t5/Kupowanie-za-granic%C4%85/Ginace-przesylki-zza-granicy-w-Niemczech/td-p... 

Moja paczka też zniknęła (utknęła) u Niemiaszków i chyba nie będę się pieścił robię roszczenie na PayPal dwa tyg i nic robię zgłoszenie do operatora CC.

W cale bym się nie dziwił jak by Hansy je kradły.

Tu nie ma co kombinować zgłaszać do PayPay zwrot kasy a jak nie będzie reakcji to po kilkunastu dniach do operatora karty kredytowej i żądać obciążenia zwrotnego (czyli anulowania transakcji).

 

 

Wiadomość 2 z 6
ostatnia odpowiedź

paczka z niemiec

I cyk u mnie już poszło do paypal ... 

 

Wiadomość 3 z 6
ostatnia odpowiedź

paczka z niemiec

pewnie poszła jako DHL Pakchen bis 2KG za 9€ i takie przesyłki odbiera się na poczcie jako nierejestrowane.

Wiadomość 4 z 6
ostatnia odpowiedź

paczka z niemiec

Lepiej  skorzystać z usług www.Adres-Znajomego.pl. To firma umożliwiająca zaoszczędzenie na przesyłkach przy zakupach na ebay.de i nie tylko.

Wiadomość 5 z 6
ostatnia odpowiedź

paczka z niemiec

Zgłoszenie do PayPal to chyba najlepszy pomysł, ale też dobrze, że myślisz o kontakcie z operatorem karty kredytowej. Może warto spróbować obu opcji, bo im więcej nacisku, tym lepiej.

😊 

Wiadomość 6 z 6
ostatnia odpowiedź