USPS First Class Mail International

4dventurer
Użytkownik
witam, ile to przeważnie idzie? paczka została nadana 16.02(jest numerek na www.usps.com i potwierdzenie nadania, niema dalszego śledzenia).
minęły 3 tygodnie i jeszcze nie dotarła, co można zrobić w takiej sytuacji ?
Wiadomość 1 z 36
ostatnia odpowiedź
35 ODPOW. 35

USPS First Class Mail International

4dventurer
Użytkownik
aha, czy taką przesyłkę listonosz przynosi/awizuje czy też wrzuca do skrzynki, jak z tym jest?
Class: First-Class Mail®
Service(s): International Letter
Status: Acceptance

Your item was accepted at 2:02 PM on February 16, 2010 in DICKENS, IA 51333. No further information is available for this item.
Wiadomość 2 z 36
ostatnia odpowiedź

USPS First Class Mail International

teken020
Użytkownik
ja mam podobną sytuację. przesyłka (Priority Mail International Parcels) nadana 16.02 i 22.02 opuściła USA, do dziś przesyłka do mnie nie doszła.
U ciebie nawet nie opuściła granic USA. proponuję abyś skontaktował się ze sprzedawcą.
Wiadomość 3 z 36
ostatnia odpowiedź

USPS First Class Mail International

4dventurer
Użytkownik
kolego to nie jest priorytet tak jak twój, jest info że została nadana i na tym się kończy - to jest przesyłka nierejestrowana.
Wiadomość 4 z 36
ostatnia odpowiedź

USPS First Class Mail International

listonosz wrzuca do skrzynki, lub zostawia awizo

proponuję otworzyć spór, bo możesz się wogule nie doczekać, a stamps222 kiedyś napisał, że 10% przesyłek ginie

powiem tak, ja wysyłam do USA listy polecone, prio i one potrafią iść do miesiąca czasu, a nie rejestrowane to pewnie jeszcze dłużej
na pytania odpowiadam tylko i wyłącznie na moim oficjalnym fanpage'u na facebooku http://www.facebook.com/pages/pierebay/265041323615805?ref=hl
zalajkuj o odpowiedz na pytanie. Dzięki. Na PW wiadomości nie odpowiadam. Thx
Wiadomość 5 z 36
ostatnia odpowiedź

USPS First Class Mail International

4dventurer
Użytkownik
no to mnie kolega trochę uspokoił(no może poza tą częścią o 10% lawl) to otwieram spór i czekam grzecznie na paczkę i rozwój sytuacji.
Wiadomość 6 z 36
ostatnia odpowiedź

USPS First Class Mail International

09quincy09
Użytkownik
A do mnie przesyłka szła doładnie tydzień. Też USPS 😉
Wiadomość 7 z 36
ostatnia odpowiedź

USPS First Class Mail International

09quincy09

USPS to jest poczta, tylko zależy czy została wysłana jako ekonomiczna (first mail) priorytetowa, a może express ?
na pytania odpowiadam tylko i wyłącznie na moim oficjalnym fanpage'u na facebooku http://www.facebook.com/pages/pierebay/265041323615805?ref=hl
zalajkuj o odpowiedz na pytanie. Dzięki. Na PW wiadomości nie odpowiadam. Thx
Wiadomość 8 z 36
ostatnia odpowiedź

USPS First Class Mail International

4dventurer
Użytkownik
Od użytkownika:09quincy09 (4)
To była zwykła first class mail intl bez trackingu. Od dnia wpłaty przeze mnie pieniędzy na konto do dnia otrzymania przesyłki minął tydzień. Przyniósł ją zwykły listonosz.
znalazłem też gdzieś info że komuś dokładnie paczku USPS first class mail international 9/10 doszły w 4-14dni więc jak to sie ma do tego że już minęły 23..
zakładam jednak ten spór.
Wiadomość 9 z 36
ostatnia odpowiedź

USPS First Class Mail International

4dventurer
Użytkownik
z tymi sporami niema co się śpieszyć - lepiej pogadać na priv. ze sprzedającym. co prawda przedmiot nie dotarł, jest jeszcze kilka dni może dojdzie - ale rzetelny sprzedający bez problemu zobowiązał się zrefundować jak nie dojdzie w 30dni.
pisał też że nawet priorytety giną, ale straty nie wynoszą na pewno aż 10%. nawet gadałem dziś z listonoszem jak wrzucał listy do skrzynek i mówił że te paczki czasem na prawdę tak długo idą i raczej zostawiają awizo niż wrzucają do skrzynki.
Wiadomość 10 z 36
ostatnia odpowiedź