USPS First Class Mail International

4dventurer
Użytkownik
witam, ile to przeważnie idzie? paczka została nadana 16.02(jest numerek na www.usps.com i potwierdzenie nadania, niema dalszego śledzenia).
minęły 3 tygodnie i jeszcze nie dotarła, co można zrobić w takiej sytuacji ?
Wiadomość 1 z 36
ostatnia odpowiedź
35 ODPOW. 35

USPS First Class Mail International

W aukcji takie  informacje i  opłaty były .

US $28,26  przesyłka
US $20,16 vat
Polska
International Priority Shipping
 
Szacowana dostawa: w ciągu 9-14 dni robocz.

 

 

Dwa nowe statusy  doszły 😜  Niby data dostarczenia dalej 24 😜 

 

January 23, 2019, 3:20 am 
Departed USPS Regional Facility 
METRO NY DISTRIBUTION CENTER  
Your item departed our USPS facility in METRO NY DISTRIBUTION CENTER on January 23, 2019 at 3:20 am. The item is currently in transit to the destination. 


January 22, 2019, 7:49 pm 
Arrived at USPS Regional Origin Facility 
METRO NY DISTRIBUTION CENTER  

Wiadomość 31 z 36
ostatnia odpowiedź

USPS First Class Mail International

No i paczka dziś  została dostarczona  XD tylko ,że tu  Erlanger  XD 

 

 

 

Ebay's Global Shipping Program from the USA has an Erlanger, Kentucky sort facility that will accept the delivery from the seller, then take over for the international leg of delivery.  You will be given another tracking number in a couple of days from the Pitney Bowes company for delivery to Germany.

 

 

Znalazłem opis taki w necie 😜 ,  z opisem przesyłki do DE. 

Wiadomość 32 z 36
ostatnia odpowiedź

USPS First Class Mail International

Witam
Iż pierwszy raz kupowalem cos z USA to mam pytanie.
Otrzymałem 2 numery do sledzenia jedne tylko na USA drugi jako global Poczatek to UPAAC którego na stronie USPS nie wykrywa ten drugi jest juz doreczony.
Koszty

 

  Order total: Price $260.00 Shipping $18.13 Import charges $38.45

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Przesyła niby ma byc jako priorytet , czas doreczenia 4-20 luty.
Na stronach 3 pokazuje ze to jest First Class . I czy ta paczka jest rejestrowana w Polsce ? Bo narazie nic nie ma 😕
Ostatni status na stronie 3 to

Arrived at the Global Shipping Center Erlanger Jan 28 8:15 AM


Albo sledzenie skonczy sie wraz z wysyłka z USA ?

 

 

Wiadomość 33 z 36
ostatnia odpowiedź

USPS First Class Mail International

Oczekuj na dalsze numery ..

nr USPS to tylko numer przesyłki na terenie USA (dostarczenie do hub-a przeładunkowego) 

UPAAC to przesyłka USA - EU 

Jak dotrze do EU dostanie 3 numer 

I jak trafi z Huba w EU dostanie kolejny numer prawdopodobnie Inpost choć trafia się jak pamiętam DPD chyba ...

Wiadomość 34 z 36
ostatnia odpowiedź

USPS First Class Mail International

Hej, Ja również mam problem z przesyłką wysyłaną przez USPS wg opcji w temacie czyli First Class, tylko u mnie problem polegana na tym że od 6 grudnia 2018 roku paczka wisi na lotnisku w NY i wg strony śledzenia żadnych więcej ruchów od tego czasu niema.

 

Pisałem do sprzedającego w połowie stycznia to odpisał że niby ten ichni tracking obowiązuje tylko do granicy stanów, żadnego innego nigdzie nie widzę żeby się wygenerował jak było pisane wyżej, a rzekomo paczka może być już gdzieś EU a nawet w polsce i żebym czekał.

 

Co mogę w tej sytuacji zrobić ? pisać do USPS czy jeszcze raz cisnąć sprzedającego ?

A jeśli chodzi o USPS, to zna ktoś normalny email na jaki mogę do nich pisać bo ten ich formularz to jest jakaś porażka 😕

Poczta Polska też nigdzie nie widzi paczki z tym numerem co mam.

 

Podrawiam

Wiadomość 35 z 36
ostatnia odpowiedź

USPS First Class Mail International

Po pierwsze wszystkie przesyłki First Class sa w Polsce traktowane jako nie rejestrowane.

A więc czy do nas dojdzie czy tez nie to jest loteria te z USA raczej docierają.

Niestety ostatnimi czasy PP ma straszne opóźnienia dochodzące do 2-3 miesięcy (czytaj przesyłki nie rejestrowane).

Czy przesyłka jest rejestrowana prosto sprawdzić jesli numer załapie śledzenie na stronie PP to jest inaczej nie jest.

Pytanie co robić ...

Z samą PP nic nie zrobimy ani nic nie wskuramy ... 

Jeśli po mies przesyłka nie dociera ja nie czekam robię Roszczenie (choc i ci się wyswanili i przzeciagają rozstrzygnięcia ... ile sie da) na ogół trwa to od miesiaca do półtorej ...

 

Wiadomość 36 z 36
ostatnia odpowiedź