USPS First Class Mail International

4dventurer
Użytkownik
witam, ile to przeważnie idzie? paczka została nadana 16.02(jest numerek na www.usps.com i potwierdzenie nadania, niema dalszego śledzenia).
minęły 3 tygodnie i jeszcze nie dotarła, co można zrobić w takiej sytuacji ?
Wiadomość 1 z 36
ostatnia odpowiedź
35 ODPOW. 35

USPS First Class Mail International

gregorz5000
Użytkownik
Zamawiałem kilka razy z Chin z przesyłką USPS i szło do Polski ok. 3 tygodne
Wiadomość 11 z 36
ostatnia odpowiedź

USPS First Class Mail International

4dventurer
Użytkownik
dzięki za info, do mnie niestety nie dotarło a minęło dziś 28dni.
Wiadomość 12 z 36
ostatnia odpowiedź

USPS First Class Mail International

501_grzelka
Użytkownik
najszybciej dostałem paczkę po 6 dniach , najdłużej czekałem ponad miesiąc ale doszło wszystko tak jak powinno być
Wiadomość 13 z 36
ostatnia odpowiedź

USPS First Class Mail International

lorkovsky
Użytkownik
ja n ie mam do chwili obecnej przesyłki - first mail kupiał w lutym a juz jest prawie wrzesień 2010 ;(
Wiadomość 14 z 36
ostatnia odpowiedź

USPS First Class Mail International

first class mail to zwykla poczta, nierejestrowana, nieubezpieczona i bez numeru do sledzenia.

Jesli do tej pory przesylka nie dotarla to zostala ukradziona
Wiadomość 15 z 36
ostatnia odpowiedź

USPS First Class Mail International

tomasz.kizewski
Użytkownik

Dotarła do Ciebie ta paczka ?

Wiadomość 16 z 36
ostatnia odpowiedź

USPS First Class Mail International

Też am pewien problem. Zamówiłem pewną rzecz w można powiedzieć sklepie internetowym w stanach. Na stronie status "wysłano" pojawił się 21 grudnia, a po wpisaniu numeru na stronie USPS jest to 27 grudnia. Jest to Priority Mail International z numerem zaczynającym się na LC więc jest to nierejestrowana paczka. Z USPS.com dowiedziałem się że "Processed through USPS Sort Facility". I nie wiem w sumie czy mam odezwać się do sprzedawcy żeby zadziałał coś ze swojej strony, czy mam czekać dalej na list, czy mogę o nim już zapomnieć?

Wiadomość 17 z 36
ostatnia odpowiedź

USPS First Class Mail International

Jest prawdopodobnie w PL na cle. Jesli to byla "parcel post" to moze potrwac z 3 tygodnie

**************************************
Wiadomość 18 z 36
ostatnia odpowiedź

USPS First Class Mail International

pamiętaj tylko aby w czasie otworzyć spór o nieotrzymany przedmiot masz na to 45 dni od momentu kliknięcia w kup teraz

Wiadomość 19 z 36
ostatnia odpowiedź

USPS First Class Mail International

Jeśli dobrze rozumiem "parcel post" to paczka, a to ma dojść jako "priority international letter" czyli list. Mam nadzieję że niebawem dojdzie, miało być przed sylwkiem tak w ogóle a tu o... 😕
Dzięki za info!!

Wiadomość 20 z 36
ostatnia odpowiedź