Forum ogólne
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Podrobione kosmetyki - pytanie o polski VAT

Witam, zakupiłem trochę perfum na amerykańckim ebayu. W Polsce zapłaciłem za nie VAT przy odbiorze z poczty. Perfumy okazały się podrobione i chcę je zwrócić. Czy możliwe jest odzyskanie zapłaconego w Polsce VATu ??

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 425 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Brak dostawy towaru i brak zwrotu pieniędzy

Witam, chciałbym podpytać co mogę zrobić w sytuacji kiedy nie otrzymałem towaru, wysłanego za pośrednictwem dhl a ebay zamkną sprawę roszczeniową ponieważ jak mnie poinformował towar został prawidłowo wysłany. Natomiast pomyłka wystąpiła w dhl mam do...

Awatar użytkownika autor Nie dotyczy
  • 75 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

limit sprzedaży

Dzień dobry,wiem, że temat pojawiał się wiele razy, ale potrzebuję poruszyć go na swój sposób. Chciałabym sprzedać maszynę do mieszania i podawania POLIURETANU za 120 000 zł/29 500$/45 000 EUR. Niestety nie jestem w stanie wystawić przedmiotu, ze wzg...

Opłaty importowe różnią się, i to przy tej samej ofercie! którym wierzyć?

Cześć.Chciałbym kupić od gościa towar, natomiast próbowałem mu złożyć propozycję, i dopatrzyłem się dziwnej rzeczy.Towar jest z US. Przy oglądaniu oferty za ok $750, przy tej ofercie jest "opłaty importowe: $292" z kawałkiem, natomiast po kliknięciu ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 192 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Sprzedawanie kont w grach

Witam. Mam pewne pytanie, dzisiaj sprzedałem konto w grze, pieniądze otrzymałem na PayPal, tylko, że są one zablokowane.Muszę czekać 3 tygodnie i niby wtedy dopiero środki będą dostępne. Dlaczego tak się stało, że ktoś kupił konto i pieniądze zamiast...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 486 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozwiązane! Obserwowane przedmioty - powiadomienie o dostępności

Cześć!Mam dodaną do obserwowanych przedmiotów jedną ofertę pewnego sprzedawcy.Sprzedającemu kończy się co chwila zapas tego przedmiotu, ale co jakiś czas go uzupełniana tym samym ogłoszeniu.Ebay nie powiadamia mnie, że przedmiot znowu jest dostępny.J...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 50 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

TecDoc

Witam, mam katalogi z TecDoc odnośnie car types, chciałbym wiedzieć jak zautomatyzować tą czynność abym nie musiał robić tego za każdym razem gdy aukcja zostanie wyłączona, nie chce robić tego ręcznie tylko z automatu. Macie jakieś rozwiązania?

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 153 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Przesyłka z Norwegii nie dotarła.

Zamówienie 4 października. Wysyłka Standard International Shiping 5 paź. Przewidywana dostawa 3 listopada. Płatność paypal. Nr przesyłki Posten Norge UK003628917NO.16 list. wysłałem wiadomość do sprzedającego z info, że przesyka nie dotarła i z pytan...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 195 Wyświetlenia
  • 7 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

czas odejść z tej strony - porażka

Mam konto na Ebay od ponad 15 lat i nagle dostaję takie **bleep** po zalogowaniu : " Nie mogliśmy zweryfikować informacji o tożsamości, które podałeś(łaś).Więcej szczegółów. Jeśli uważasz, że dane są prawidłowe, prześlij nam obraz dokumentu ze zdjęci...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 234 Wyświetlenia
  • 7 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Wstrymanie płatności od kupujacych

WitamCzy ktoś ma podobny problem z serwisem ebaySprzedaję na ebay, nie jestem nowym ,nie mam żadnych sporów, mam potwierdzone wszelkie dane czyli tożsamość ,dane konta bankowego, wszystko co ebay żądał jest jak chcą ,ale mimo to robią sobie żarty i b...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 79 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Wstrzymanie wypłaty od lipca 2021, weryfikacja konta bankowego trwa 4 miesiące !!!

WitamOd lipca 2021 moje wypłaty są wstrzymane z powodu ograniczenia mojego konta eBay. Już 4 miesiące trwa weryfikacja mojego konta bankowego, podobnie jak innych użytkowników eBay po przejściu z PayPal na konta bankowe. Pisałem chyba kilkanaście raz...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 226 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania