Forum ogólne
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Nowe, puste konto sprzedawcy zablokowane

Prowadzę sprzedaż firmową na innych platformach sprzedażowych w PL. Założyłem tutaj nowe konto firmowe, aby rozszerzyć działalność. Podałem wszystkie potrzebne dane firmowe, wszystko przebiegło bez problemu. Odłożyłem to konto na niecałe dwa tygodnie...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 37 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozwiązane! Zakup jako gość i informacja od e-bay o zablokowanym koncie

Witam wszystkich. Moja córka postanowiła za pośrednictwem e-bay kupić telefon w USA z dostawą do Hiszpanii (Teneryfa - tam obecnie mieszka i pracuje). Zakupu dokonała jako gość i opłaciła należność poprzez google pay ( z konta hiszpańskiego). Opłacił...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 81 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Starodruki

Czy istnieje możliwość wyszukania starodrukow, nie ma takiej kategori a "książek antykwarycznych" jest tak duża ilość, że wyszukanie starodrukow jest praktycznie niemożliwe. Nie ma również możliwości, filtrowania po dacie

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 34 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Pierwszy zakup na ebay towary z USA potrzebna pomoc

Dzień dobryCzy ktoś z Państwa może pomóc lub podpowiedzieć gdzie znajdę pomoc związana z zakupem towaru ze Stanów Zjednoczonych w serwisie ebay?1. Co trzeba założyć i czy potrzebne jest konto walutowe. 2.Gdzie znaleźć koszty wysyłki.3. Co z podatkiem...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 42 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Problemy z dodawaniem ofert

WitamJestem tu od niedawna i mam kilka problemów z dodawaniem produktu. Nie wiem jak dodać tą funkcję do oferty jak na zdjęciu. Wszystkie dostępne średnice i długości w jednym miejscu. Jest to bardzo przydatne.

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 43 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Kupno auta

Witam wszystkich.sprawa wygląda tak znalazłem fajne autko w dobrej cenie Mercedes w204 lecz auto nie jest wystawione tutaj na ebay tylko na marketplace co mnie dziwi napisał mi że mam wysłać numer telefonu swój i dowód osobisty kopie i wtedy stworzy ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 643 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

wysyłka towarów

Jeżeli ktoś zakupi u mnie jeden produkt to zostanie naliczona mu przesyłka 10zł, jeżeli zakupi dwa to przesyłka naliczy mu 20zł. Czy da się ustawić tak, że przy założeniu że produkt waży 10kg a paczka ma mieć maksymalnie 30kg, to przy wybraniu przez ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 40 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Biorę udział w licytacji - co robię źle?

Witam.Jestem użytkownikiem eBay od wielu lat. W tym roku spotkały mnie już kilka razy "niespodzianki". EBay blokował moje konto na kilka dni informując mnie, że złamałem zasady dotyczące sposobu licytacji. Nie wiem o co chodzi! Skontaktowałem się z e...

Licytacja.jpg
Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 52 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

włamanie na moje konto i zakup kod podarunkowy do xboxa

witam, jak przeglądam konto w banku czy jeszcze zostało, a tu 375 zł (około) z ebay, przecież nie kupiłem, dostałem również email od ebay rachunek po zakupie i kod podarunkowy do xbox 75 euro. haker po udanym włamaniu na moje konto, kupił kod podarun...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 72 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Blokada płatności

Czy wogóle jest jakiś support na Ebaju? N razy wysłane dokumenty do autoryzacji (dowód osobisty na zmianę z prawem jazdy) i dalej blokada płatności. Cały czas po uploudzie znika czerwony pasek a za chwilę pojawia się jaka to drama.... Karta podpięta ...