Forum ogólne
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

kontakt z ebay.pl

Parę tygodni temu sprzedałem na ebay.com dwa przedmioty (jako osoba prywatna). Miałem dziwne rozliczanie, w tym blokowanie wypłaty. Postanowiłem skontaktować się z obsługą klienta ebay.com aby pozyskać dodatkowe informacje. Pojawiły się dwie możliwoś...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 656 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Czy ebay pozbawiając sprzedawców wszelkich praw narusza prawa człowieka

W związku z nowymi zasadami płatności ebay jestem dy many przy każdej transakcji,jankeskie pazerniaki pobierają prowizję nawet od kosztów wysyłki czyli płacę ok. 12% więcej za wysyłkę przy przedmiotach z zaznaczoną płatną wysyłką,z darmową to 112%.Ws...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 214 Wyświetlenia
  • 6 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

skarga na serwis ebay

witam chcialabym zlozyc skarge na serwis ebay, Gzie i jak mozna to zrobic? po krotce wyjasnie sytuacje. Kupilam przedmiot na serwisie ebay. Jednak przedmiot mial ukryta wade i postanowilam zwrocic go sprzedawcy, Sprzedawca zaakceptowal zwrot. i tutaj...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 196 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

okienka oferta nie otwierają się

Dzień dobryNie otwierają mi się okienka z ofertami sprzedawców? Wyłączyłam ad blocka, nadal tak samo. Nie wiem co się dzieje, wcześniej to działało.

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 31 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Przedstaw dokumenty dotyczące firmy

Witam, Po raz 20-sty uzupełniam dane do nowej metody wypłat. Do tej pory nie udało mi się poprawnie ich uzupełnić, w dalszym ciągu przychodzi mail z prośbą o uzupełnienie danych i załączenie dokumentu. Podpowiedzcie jakie dane są potrzebne NIP , REGO...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 69 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

konto rozlic zeniowe z ebay

chce podac nowe konto do rozliczen , podałem jego dane i mam potwierdzić telefonicznie podajac kod. ale telefon podany nie działa.. to gdzie mam z tym kodem zadzwonić?

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 61 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Najlepszy sprzedawca, a nie wyświetla się ikonka

Witam wszystkich, pytanie co do statusu Najlepszego sprzedawcy, teoretycznie mamy ten status już bardzo długo, ale na naszych aukcjach nie widać tej informacji ani żadnej ikonki Najlepszego sprzedawcy tez nie ma. Załączam zdjęcie jak to wygląda u zna...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 89 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Kupno iphone 12 pro max

Witam chciałbym kupić iPhone 12 Pro max na ebay lecz boje się ze nie będzie w nim polskiego menu. Mam się czego bać czy w każdym oryginalnym iPhonie jest język polski?

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 108 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozwiązane! Przesyłka La Poste - Colissimo International

Witam.Czy ktoś się orientuje jaki przewoźnik w Polsce dostarcza przesyłki La Poste?Według trackingu została dostarczona,ale ja nic nie otrzymałem (ani żadnej informacji ze strony polskich doręczycieli).Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź.

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 2272 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 1 podziękowania

Co się stanie jeśli NIE zarejestruję się w uslugach płatności do 10/07/2021 ?

Witam, Po raz kolejny dostaję od eB maila przypominającego mi o konieczności zarejestrowania się w usługach platności do 10/07/2021. Gdy zacząłem się wczytywac w zasady tych zmian to wygląda na to, że sprowadzają się one do zmian w odpłatnościach za ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 106 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

brak przedmiotu zakupionego

zamowilam konsole kupowalam bez konta na ebay dotarczono tylko jedną gre a konsola nie dostarła czy mial ktos taki problemprosze o odpowiedz pislam do centrum obslugi al nikt nie odpowida

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 69 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Zmiana konta na Firmowe

Witam.Prowadzę jednoosobową działalność gospodarczą.Wcześniej zmieniałem konto z prywatnego na firmowe bez problemu.Teraz przy zmianie jest wybór tylko pomiędzy Spółką akcyjną a Spółką osobową.Ktoś wie jak to rozwiązać?

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 223 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania