UCZCIWY POLSKI TEAM EBAY

( Zły adres do Teamu Polskiego EBAY - customerhelp_pl@ebay.com ? ) To jest Wasza kolejna cyniczna zagrywka szykanująca takich jak ja i innych uczciwych ludzi , Waszych WYBRAŃCÓW ! . ODSYŁANIE Z WIADOMOŚCIAMI DO INNYCH STRON I FORMULARZY ! To tak jak byście nie mogli przekazać treści wiadomości do działu właściwego lub wskazali mi adres e-mail właściwy . Nawet adresy i strona na którą odsyłacie oraz adres e-mail w tej Waszej odpowiedzi (Niestety za pośrednictwem tego adresu e-mail kontakt z działem obsługi klienta nie jest już możliwy. ) pomimo że jest zaznaczona na niebiesko jest nie aktywna . MA BOLEĆ ! Tak jak odrzucane są moje e-mejle gdy spełniam to co mi nakazujecie ( wysyłam je naciskając klawisz odpowiedz a nie prześlij dalej ) tak mają się inne moje skargi i skargi użytkowników EBAY . Wy macie ich poprostu ZA NIC !. Jak mozna pisać i wymyślac jakieś utrudnienia gdy napisał do mnie użytkownik EBAY ja mu chcę odpowiedzieć na jego pismo naciskajc ODPOWIEDZ ! i zamiast przesłania mojej odpowiedzi otrzymuję od Was informację że występują j " jakieś utrudnienia " i informacja naciśnij ODPOWIEDZ ! i wracamy do punktu wyjścia . To Ciężka choroba i Wasza Arogancja i CYNIZM ! . Zakazujecie podobno w ochronie klientów podawać adresów e-mail by oszczędzając czas , bezpośrednio skontaktować się ze stroną transakcji ( takie adresy zadając sobie trud czytania przesyłanych e-mail - CZAS ! , skrzętnie usuwacie ) . Wszystko po to by mieć pełna kontrolę nad użytkownikiem i robić z niego KPINY ! . Pomimo że dokonałem transakcji przez Pay/Pal i znam już bezposredni adres do kontaktu z danym uzytkownikiem " WY GO DALEJ - CHRONICIE ! usuwając go z każdej wiadomości " . To jakaś skrajna głupota i świadome działanie na niekorzyść Waszego klienta . Odsyłacie do Waszych formularzy by " robić WYCINKI tego co Wam nie pasuje ! - moderowanie waidomości ! " . Te formularze komplikują wysłanie wiadomości - nie wiadomo jaki temat wybrać bo żaden nie pasuje , nie można robić wklejek , ograniczone są ilością znaków , przesyłane są za Waszym pośrednictwem do drugiej strony z dużym opóźnieniem i w takiej treści jak sobie życzycie lub wogóle !!! Byście nie mówili że zwariowałem , prześlę Wam kilka przykładów Waszego ŁOTROSTWA ! . Proszę Was o bezpośredni link do obsługi ebay.co ‎22-06-2015 17:38 Musze się ustosunkować do maila od ebay.com ale nie mogę znaleźć opcji gdzie mam wpisac swój elaborat.Nie mogę przedrzeć się przez gąszcz linków aby znaleźć "okienko" gdzie mogę się ustosunkować.Poprostu bezpośredni link gdzie otworzy mi się strona gdzie opisze sprawę.Po krótce. Usuwają mi aukcję gdyż ebay.com uważa, że nie może być słowa COACH w tytule aukcji.Motyw jest taki że wystawiona kurtka firmy Adidas ma w nawie katalogowej właśnie wyraz COACH oczywiście między innymi a oni twierdzą, że to słowo nie jest związane z firmą Adidas manipuluję słowem utrudniam wyszukiwanie i tym podobne rzeczy.Moja wina, że własnie Aididas nazwał ten model kurtki COACH.Tak jest na fakturze zakupu tak też jest na metce fabrycznej i tak jest w katalogu ADIDAS Proszę o bezpośredni link do działu obsługi klienta ebay.de ‎14-05-2015 18:15 Możecie mi podać bezpośredni link do działu obsługi ebay.de.Za duzo podstron i się pogubiłem. Niemieckiego nie znam tekst napisze mi kolega. Przedmiot wystawiny na ebay.de także wypadałoby napisać po niemiecku.Chciałbym złożyć skargę na uzytkownika z Rumunii i przedstawić nasze argumenty.Tak pokrótce otrzymał buty i wystawił opinię " FAKE "Zepsuł opinię firmy negatyw niesłuszny nie mam pojęcia jaki był cel tego negatywa. Przecież jesteśmy firmą mamy mnóstwo opinii buty limitowanych edycji sa na aukcjach posiadamy sklepy stacjonarne.Nie możemy jako firma tego tak zostawić. Nie mamy jak się bronić taką sytuacją.Ebay Polska odpisuje, że nic nie może zrobić. Proszę o POMOC ! Użytkownik z Niemiec zakupił ode mnie na EBAY POLSKIM przedmiot ( brzęczącąmonetę w kapslu ) . Zapłacił za jego przesyłkę 8,00 PLN . Poprosiłem go o dopłatę z racji tej że taka przesyłka musi być koniecznie rejestrowana ( nie da się ukryć przesyłki w liście tak jak znaczki czy kartę pocztwą ) . Zignorował mnie i założył mi spór o zwrot pieniędzy . Gdy pisałem skargi do TEAMU Polskiego EBAY nakazało mi je składać po niemiecku do EBAY Niemieckiego ! Gdy odpowiedziałem że ja przedmiot wystawiłem przecież na EBAY Polskim i to Niemiec winien pisać do TEMY Polskiego EBAY i się tłumaczyć , ZIGNOROWANO MNIE . By było ciekawiej nie wiem na jakich zasadach pomimo tego że poinformowałem w którejś z kolei skarg Polskie EBAY że Pay/Pal zmusiło mnie do zwrotu pieniędzy nieuczciwemu kupującemu ( Pay/Pal zablokowało mi konto i zmusiło do ich zwrotu wogóle się ze mną nie kontaktując i nie wyjaśniając problemu ! ) , nie wiem jaki dlaczego ( informowałem na bieżąco Polskie Ebay o stanie rzeczy ! ) EBAY zwróciło " PODOBNO OD SIEBIE ! " także " poszkodowanemu Niemcowi ! " pieniądze które mi wpłacił . Mówiąc wprost otrzymał je dwukrotnie . Jakom " UCZCIWY NIEMIEC ! " nic nie wyjaśniał i pieniądze przyjął a teraz EBAY żąda pod Rygorem Blokady mojego konta bym im te pieniądze co " ZA MNIE zapłacili !!?? " ODDAŁ ! Jak to nazwać .. BANDYTYZM I ORDYNARNE CHAMSTWO ! Mógłbym tak podawać bez końca !. W ostatnim okresie wielokrotnie informowałem EBAY o : 1. Zgodnie z Regulaminem EBAY , zasadami ( Ustawy , Przepisy , Normy i kodeksy obowiązujące w " normalnym społeczeństwie - Demokratycznym Państwie ! ) by załozyć spór na EBAY należy wyczerpać wszystkie możliwości znalezienia kompromisu . Nie wytacza się przecież od razu dział juak można znaleźć consensus . Team Polski jak " Się czasami zapomni " to o tym wręcz informuje . Niestety , prawda jest zgoła inna . Polski Team EBAY zezwala na szantażowanie przez sprzedających szczególnie z Niemiec i USA ( tam gdzie bywają i żyją właściciele tego portalu ! ) sporami szmaciarzy Polaczków ( już jeden próbował wykazać że to podgatunek ludzki ) . SZANTAŻ WYGLĄDA TAK ! Kupujesz przedmiot . Natychmiast przychodzi ponaglenie z EBAY do zapłaty . To nic że licytujesz dalej inne przedmioty . Za dwa trzy dni nagle widzisz że spraedający otworzył Ci spór a EBAY niezależnie czy byłeś w domu ( potwierdzenie ) dało ci trzydniowe ultimatum na zapłatę . Kilkukrotnie się zdarzyło w ostatnim okresie że już w drugim dniu tego ultumatum dochodziło do Anulowania transakcji i pozbawienia mnie możliwości zakupu już wylicytowanego przedmiotu . Sprzedającemu z Niemiec sprzedał się on ZA TANIO ! Sprawa ddruga . Wiedząc o tym płaciłem zgodnie z nakazami . Okazywało się że z dalszymi przedmiotami ktyóre w miedzyczasie udało mi się wygrać sytuacja byla identyczna . Na każdym przypomnieniu - fakturze doliczane były oczywiście opłaty za przesyłkę . Takich faktur było wiele . Rekordzista z Niemiec zażądał ode mnie 26 EUR za przesyłkę kilkudziesięciu znaczków pocztowych . Jeden gdy zwrócilem mu uwagę że bierze za dużo i zarobkuje na przesyłkach przesłał mi klikadziesiąt znaczków w kartonie 45x30x25 do którego włożeł zwiniete w grube kulki sterty niemieckich szmatławców oraz 6 grubych wytlaczanek o po 10 jajkach ( Ot Niemiec - jajcarz! ) po to by wykazać jak drogie są przesyłki z Niemiec . Pomimo to nie osiągnął takich kosztów przesyłki !! Niektórzy Niemcy myślą sobie że Polacy to przygłupy i nie potrafią zsumować cen nalepionych na kopertę znaczków , lub opłat dodatkowych ( nalepki ) i pomimo to żądają zawyżonych opłat za przesyłki . Informowałem o tym procederze wielokrotnie Polskie EBAY . BEZ jakiegokolwiek odzewu . Polskie EBAY to mały pokoik w gmachu EBAY Niemieckiego będącego w Niemczech , gdzie członkowie Teamu Polskiego , NA KOLANACH , drżąc o swoje miejsce ! chodzą do swoich " kolegów z pracy " by cokolwiek wyjaśnić dla skarżącego się Polaka ! . 2. Polskie Ebay usuwa złośliwie na stronie " Moja sprzedaż " transakcje w miarę "świeże " pozostawiając o wiele starsze . Podobnie robi na stronie " Moje EBAY " . Nagle znika z niej Twoja lista zakupów " młodszych " widnieją o wiele starsze ! i praktycznie nie ma mozliwości zapłacić twojemu kontrahentowi za Twój zakup . Nie możesz skontaktować się z nim bezpośrednio by gom poprosić o dane do przelewu lub adres e-mail do wpłaty przez Pay/Pal . Wszystkie Twoje pisma pozostają bez odpowiedzi a gdy się w końcu ktoś odezwie to odsyła cię w sposób " CYNICZNIE UGRZECZNIONY ! " do czytania Regulaminu EBAY . Jednym z cynicznych " zagrywek jest informacja że " KTOŚ ! " z Ebay się w ciągu 48 godz. z Tobą skontaktuje . Kpin i szyderstw " Polskiego TEAMU " z Polaków ! nie ma granic . 3. Mam na swoim koncie 4 negatywne komentarze od zarobkującego na przesyłkach Niemca . Byłego Polaka który na prochy dziadka z Wermahtu stał się Niemcem . Jest podobno profesorem z Polski a jego poziom intelektualny jest dziecka z piaskownicy ,w wrogość dom Polaków zbliżona do Pana ze specyficznym wąsikiem . To czego dopuszcza się Polskie EBAY to jawne ponizanie i szmacenie Polaków . Polskie EBAY usuwa skrycie Wasze negatywne komentarze wystawione łobuzom i złodziejom . Zajrzyjcie to przeżyjecie szok . Dane przez Niemców pozostawia a Wasze suwerenne opinie USUWA . Wasz komentarz jeśli nie używacie słów obraźliwych to Wasza własność ! Poniżeń , szykan i PACYFIKACJI Polaków na EBAY nie ma końca . Moim marzeniem jest powołać stowarzyszenie które mogło by wynająć prawnika , dotrzeć do właścicieli portalu EBAY i wytoczyć im za poniżanie Polaków Pozew Sądowy . 

Wiadomość 1 z 19
ostatnia odpowiedź
18 ODPOW. 18

UCZCIWY POLSKI TEAM EBAY

Najlepsza metoda na naciągaczy przesyłkowych to spytać czym będzie wysyłać, sprawdzić i zrobić screena.

Jeśli ma podpisaną umowę jako firma, to może być tylko taniej niż w tych cennikach.

 

Deutschepost

 

Dla mniejszych przesyłek:

 

https://www.deutschepost.de/de.html

 

Dla paczek:

 

https://www.portokalkulator.de/portokalkulator/

 

DHL

 

http://www.dhl.de/de.html

 

DPD

 

https://www.dpdwebpaket.de/preise.aspx

 

GLS

 

https://gls-group.eu/DE/de/paketshops/paketshop-preise

 

Wiadomość 2 z 19
ostatnia odpowiedź

UCZCIWY POLSKI TEAM EBAY

Podpisuje sie. Uwazam ze ebay.pl jest dyskriminowany

**************************************
Wiadomość 3 z 19
ostatnia odpowiedź

UCZCIWY POLSKI TEAM EBAY

Szanowny Entegris .

Rozumiem Pana odpowiedź . Widzę też  i wyobrażam sobie dokładnie  po niej ,  Pana postać . Pana  charakter i traktowanie ludzi  Nie spodobało się w moim poście to że w odpowiedzi dla Pana Grzegorza którego oszukał  ktoś ? kogo znalazł na EBAY ? że napisałem że udzielone mu " wskazówki "  m.in. przez Pana , są mało znaczące i praktycznie w niczym skrzywdzonemu człowiekowi nie pomagają  bo są subiektywnymi stwierdzeniami - tak jak by dobijaniem leżącego , to EBAY stał się dla Pana jako przeciwwaga do mojej opinii ktora Pana wg. jego mniemania obraziła , super portalem .

Ma Panu prawo podobać się Putin ,  Baszar al-Asad a nawet sam diabeł . To Pana wola i wybór . Jeśli jednak wyraża Pan swoją opinię wypadało by  napisać choc klika zdań dlaczego się Panu tak podoba ten EBAY . Czy może dlatego że Pan jest w jego TEAMIE (pomaga Pan podobno w przesyłkach - transakcjach na portalu EBAY  z USA  o którego sprzedawcach wyrażałem się negatywnie .) . Żyłem i pracowałem w USA około 3,5 roku i darzę ten kraj ogromna sympatią i mam do niego ogromny sentyment ( mam na uwadze wolność i prawa obywateli oraz to co robi dla nich i jak ich traktuje  to Państwo w odniesieniu do " WOLNEJ I DEMOKRATYCZNEJ PODOBNO POLSKI ! ) . Lecz mam zdanie negatywne do tego jak traktują niektórzy z nich - Polaków .  Też mam prawo tak jak Pan do takiego zdania tym bardziej że odczułem to wielokrotnie na swojej skórze. Najgorsi z tych Amerykanów są jednak Polacy którzy się " przefarbowali " . Też miałem taką możliwość lecz odmówiłem  . Bardzo teraz żałuję . Z wieloma sprawami na EBAY się Pan nie spotkał ( raptem 13  kontrahentów ) więc Pana doświadczenie z tym portalem jest szczątkowe . Nie mam zamiaru z Panem polemizować nawet na ten temat . Proszę sobie wejśc na fora społecznościowe nie tylko te obecne ktore jest pod kontrolą  EBAY gdzie jego moderator WYCINA I KASUJE wszystko to co mogło by doprowadzić do powstania grupy opozycyjnej walczącej z jego bezprawnymi  działaniami .

Samo ignorowanie składającego skargę do EBAY  zszykanowanego i okradzionego człowieka i brak odpowiedzi na nią tak jak

" gwarantuje że to zrobi w ciągu 48 godz. Pana EBAY ! " nie wymaga komentarza , dalej wolę nie pisac bo napisał bym książkę  .

Myślę że najlepiej by się wypowiedział o Panu i o mnie sam zainteresowany PAN GRZEGORZ oceniając kto starał się mu bardziej pomóc , Pan czy ja .

Daleki jestem od oskarżeń ale są ludzie którzy bardzo proszą o pomoc czy też wsparcie , a jak już zrealizują swój zamiar - problem  , mają za nic pomagającego . Taki jest obecny naród Polski . Jako osoba zbliżająca się do kresu życia i pracująca oraz zwiedzająca przez 14 lat  4 kontynenty Świata  , mogę coś na jego temat powiedzieć . Nie trzeba jednak szukać tak daleko. Wystarczy zapytać się obojętnie kogo z marszu protestacyjnego KOD dlaczego protestuje i jaka krzywda mu się stała od obecnego rządu . Usłyszy Pan ciszę . 80 %  " OBYWATELI "  w tych marszach , ludzi faktycznie gorszego SORTU ! ,  to są ci co kosztem biedaków ogromnie się wzbogacili , w związku ze stosowanym Nepotyzmem osiągneli odpowiednią pozycję i dzierżą lukratywne stanowiska i bojąc się by tego nie utracili podnoszą LARUM że " gwałcona jest Konstytucja "  i obecny suwerenny i wybrany przez społeczeństwo rząd czyni zamach na Trybunał Konstytucyjny !! . . 20 % to ludzie których łatwo otumanić  oraz ci a za bułę i parówkę  pójdą wszędzie i zadymiarze którzy żyją takimi emocjami . Straszy się totalnie zeszmacone przez ustępujący Rząd społeczeństwo i agituje do PUCZU  i ANARCHII mówiąc że przyjdzie do nich " czarny LUD "  i zabierze im to czego już dawno nie mają !!!

Prawy obywateli tych z bocznego toru , tych dotkniętych chorobami wieku - do cna spracowanych , bezbronnych i bezradnych biedaków widac jasno i wyraziście na Policjach , w prokuraturach , Sądach , urzędach aparatu władzy Państwa . Tam do dziś jeszcze siedzą indywidua calkowicie bezkarne i stojące ponad prawem . Mają oni za nic tych żyjących w totalnej nedzy biedaków .

Taka sytuacja jest nagminna i podobnie jest z EBAY . Jego pracownicy ukrywają się pod wirtualnymi postaciami . Nie ma do nich żadnego dostępu i nie mozna ich pociagnąć do odpowiedzialności za cynizm , arogancję oraz  czyny przestępcze do jakich się często dopuszczają . Miast odpowiadać na skargi ( czegoś się podjęli ) proponują je składać w języku niemieckim do Luksemburga lub gdzieś tam  , najlepiej na BERDYCZÓW ! .

Do teamu EBAY winni być przyjmowani ludzie którzy mają doświadczenie życiowe , prawnicze i znają kilka języków , a nie  różnej maści kolesie którzy niedawno jeszcze bawili się wspólnie w piaskownicy . Wstąpili do EBAY po to by mieć ubaw po pachy z tych na których się wyżywają . Śmiać się do rozpuku z ich zdenerwowania z bezradności .Wielokrotnie proponowałem nawet swoją osobę działającą w szeregach Polskiego EBAY społecznie !! . Mam czas i spełniam wiele kryteriów . Niestety nigdy nikt się do moich propozycji nie odniósł . Z racji mojej wiedzy bronie wielu obecnych " nieszczęśników tych co toatalnie spacyfikował i skrzywdził poprzedni rząd ! .Cieszę się gdy komuś mogę pomóc stąd moja informacja dla Pana Grzegorza. 

Nie slyszałem by mi podziękował choc jednym słowem .

No cóż . Taki kraj i taki klimat jak to powiedziała " serdeczna przyjaciólka " Pana który pracując na wysokościach zjadł ZĘBY ! .

Serdecznie pozdrawiam Forumowiczów . Chcuiałbym pomóc każdemu .

Leszek ( Attylla )

 

Wiadomość 4 z 19
ostatnia odpowiedź

UCZCIWY POLSKI TEAM EBAY

Nie ma żadnej uczciwości na Pay Pal i e-bay.pl. Są to ludzie automaty. Nawet jak widzą ludzką krzywdę wciskają tylko jeden słuszny button – klient z poza Polski zawsze ma rację.

Przed świętami zostałam okradziona na prawie 400 zł wysyłając Włochowi 4 płyty CD. Molestował mnie chęcią wyłudzenia gratisowego CD i darmowej wysyłki. Kiedy odmówiłam napisał, że nie zapłaci, bo nie ma pieniędzy. Po 2 dniach zapłacił, po 7 dostał paczkę i napisał, że nie podobają mu się pudełka na płytach CD i po znaczkach widzi, że za droga wysyłka. Zapytałam ile mu zwrócić a on w ciągu godziny otworzył spór, przekształcił go w roszczenie pisząc, że paczka była pusta.

Godzinę wcześniej miał CD, tylko mu pudełka i opłata mu nie pasowały, a po godzinie płyty według Włocha zniknęły. Na drugi dzień "szlachetny" Pay Pal uznał jego rację i zabrał mi kasę wraz z opłatami haraczu PayPal za otrzymanie i drugi raz za skradzenie mi kasy.

Moje dokumenty dowodu nadania z wagą paczki odpowiadającą 4 CD, skanem strony monitoringu z wagą i odbiorem, zdjęcie paczki jaka do niego dotarła, maile z szantażem o wyłudzenie, jego brak zgłoszenia na pocztę reklamacji i na Policję,że została okradziona. Pisanie i telefon (płatny) do polskiego Pay Pala i e-bay to strata czasu. Owszem wysłuchają, ale nic, a nic nie zrobią w sprawie. Odpisali mi to po czym zamknęli sprawę na amen bez odpowiedzi na kolejne skargi:

 

Zbadaliśmy sprawę i rozstrzygnęliśmy ją na korzyść kupującego.

 

Po wnikliwym rozważeniu dowodów przedstawionych w niniejszej sprawie
zakończyliśmy postępowanie i rozstrzygnęliśmy sprawę na korzyść kupującego.

 

Kupujący przedstawił ważne dokumenty potwierdzające jego roszczenie. Na podstawie otrzymanych dokumentów zamknęliśmy niniejsze roszczenie na jego korzyść.
Dziękujemy za cierpliwość i współpracę.

 

Paypal i siostra e-bay to według prawa paserzy, bo współpracują ze złodziejami w celu ograbienia uczciwych użytkowników. Nic nie sprawdzają, nie czytają, nie reagują, tylko jak trafia się Polak to kradną kasę i dają temu z poza Polski. Nikt nie odpowiedział na czym polega to ich badanie sprawy. Zresztą trwa ono kilka godzin, czyli w tym czasie - śmiech na sali - kontaktują się z Włochem, pocztą policją itp. Bzdura. Oni mają gotowe instrukcje – skarga kupującego, Polak na widoku, sru po kasiorce i do widzenia.

Kiedyś usunęli mi aukcję CD niemieckiego zespołu. Jak napisali za słowa o zabarwieniu nazistowskim. Szybko znalazłam kilkadziesiąt tych samych tytułów płyt i to na e-bay-de. Pisałam kilka razy bez skutku, aż ktoś się zlitował i napisał, że nastąpiła pomyłka. Tyle i aż tyle, żadnego nic więcej. Pomyłkę stwierdził (???) po pokazaniu mu linek do niemieckich aukcji. Czyli im wolno, nam nie.

Mąż miał podobnie z monetami z Iraku. Wywalili mu wszystkie aukcje, bo podobno tekst na monetach popierał Husajna. Wysłał kilkanaście z brzegu wziętych aukcji z Niemiec z tymi samymi monetami Irackimi i co? I nic. Niemcom wolno. Nawet nikt nie napisał, poza stwierdzeniem, że podjęto słuszną decyzję i uwaga!!!! – nieodwołalną. Wydaje się oczywistym, że ktoś z Niemiec uważał Polaka za konkurenta i wyeliminował go z e-bay.

Wiadomość 5 z 19
ostatnia odpowiedź

UCZCIWY POLSKI TEAM EBAY

DOBRAMARKA .

Bardzo przepraszam ale byłem chory , stąd brak reakcji . To co Pani napisała to kropla w morzu pacyfikacji i SZYKAN jakie stosuje wobec mnie " POLSKI ? TEAM EBAY " Szkoda i nie bardzo wiem jak mglibyśmy zjednoczyć nasze siły by w końcu spowodować ( może Pani ma jakiś pomysł ) zawiązanie stowarzyszenia osób dyskredytowanych przez ten Portal , ponizanych w haniebny wręcz sposób przez często młokosów którzy niedawno wyszli z piaskownicy i nuważają się za Polaków . Zjedli oni wg nich ,  wszystkie rozumy Świata a ich " DECYZJE !!! " są nieodwołalne i nie podlegają żadnym ocenom i krytyce . Taka DEMOKRACJA o którą walczy poprzedni RZĄD plując na Polskę w innych krajach EUROPEJSKICH  .  Pan wysokościowiec specjalista od kominów z dziadkiem z Wermachtu  - wspólczesny Konrad Mazowiecki by mu nie zabrali za dużo i nie postawili szlabanu na granicy jak będzie wracał wyzuty z Honoru przez prawnuków tych co nosili na płaszczach krzyże  , wspólnie z Panią od klimatów którą tam ściągnął jako jej boyfriend , oraganizują na salonach Uniujnych grupę uderzeniową która ma spowowodować PUCZ i ROKOSZ by Pan CHUDY specjalista od polityki ,  okraczył nogami najwyższy  STOŁEK . Polski TEAM EBAY tak jak wszyscy urzędnicy władzy poprzedniego Aparatu władzy Państwa  czując się totalnie bezkarni , i stojący ponad prawem , ukrywając się za wirtualnymi postaciami ( taka wspóczesna Armia Krajowa posługująca sie pseudonimami ) robią wszystko by uniemożliwić kontakt skrzywdzonym i sponiewieranym przez nich osobom  .

Wielokrotnie proponowałem moją osobę jako czlonka TEAMU EBAY , działającą SPOŁECZNIE i pomagającą skrzywdzonym przez " Polaków z Polskiego TEAMU EBAY " niestety ignorowano mnie . Lekceważą oni i poniżają w haniebny wręcz sposób użytkowników EBAY o narodowości Polskiej czyniąc ich pariasami i ich rabami .

Oddam to co czuję do tychże w mojej rymowance .

 

  Ku PAMIĘCI !

Chcesz się wyżyć na człowieku

na swą niższość pragniesz leku

      z racji wiedzy czy wyglądu

     chciałbyś mądrym zrobić swądu

chcesz dokopać tym uczciwym

być jedynym sprawiedliwym

      idź na " Człona " do EBAY

      twym podnóżkiem będzie kraj

kraj słowianów , kraj Polaków

którym natrząść możesz flaków

      Spełnisz wszystkie swe marzenia

      doznasz w nim zezwierzęcenia

Bez obłudy  i sarkazmu

dojdziesz wtedy  do orgazmu

 

          ŻYCZLWY POETA

Wiadomość 6 z 19
ostatnia odpowiedź

UCZCIWY POLSKI TEAM EBAY

malo kiedy wchodze na to forum gdyz niewiele madrego mozna tutaj znalezc, ale macie racje

swego czasu wystawilem kurtke niby nie oryginalna bo zabraklo loga Puma

aukcja zostala usunieta, dostalem ostrzezenie od ebay

wszedlem w zaawansowane identyczna kurtka Noname ale uzytkownika z USA wisiaja do czasu jej sprzedazy

zeby byc zlosliwym podkapowalem gostka ze sprzedaje nieoryginalne ubranie

reakcja ebay tak jak po wiekszosci czyli nic

 

ostatnie, swiezy temat:

znajomy kupil w outlecie kilka koszulek Real Madrid 2015/2016 rok

po tygodniu czasu usuneli mu akcje

znajomy niewiele myslac wystawil ponownie te same przedmioty

w nagrode dostal blokade na 30 dni

ebay stwierdzil ze produkty firmy adidas z danych lat (2015/2016 rok) moga sprzedawac tylko autoryzowane sklepy

tu ich autoryzacja:

http://www.ebay.pl/sch/i.html?_armrs=1&_from=R40&_sofindtype=0&_nkw=shirt+Real+Madrid+Ronaldo+2015+2...

 

co do paypal to rece i nogi opadaja

swego czasu wyslalem przedmiot do brazyli w czasie mistrzostw swiata

po okolo 30 dniach kupujacy zalozyl spor, po 2 dniach paypal oddal mu z mojego konta kase

mialem dac luz ale mysle sobie zrobie sobie zakladke z numerem nadania na:

http://www.17track.net/pl

 

co jakis czas sprawdzalem czy doszla przesyla czy nie

po 50 dniach przedmiot dotarl, niewiele myslac napisalem do paypal co i jak

zmeczony zyciem paypal odpisal:

"Wyslalismy prosbe do kupujacego o zwrot pieniedzy", siąści plakac

czy wyslali nie wiem, 100 zl w plecy

musze pochwalic sie jednym sukcesem, raz paypal przyznal mi racje, kupujacy z USA po 14 dniach nie odebral przedmiotu

i kase odblokowali

o powyzszym fakcie napisalem znajomemu sprzedajacemu na ebay uk,

w nagrode zaprosil mnie na Grila i postawil 0,7 Bolka z Biedry 🙂

 

 

Wiadomość 7 z 19
ostatnia odpowiedź

UCZCIWY POLSKI TEAM EBAY

Uważam, że powinniśmy opisywać w ilu się tylko da wątkach te wszystkie przekręty i brak jakiejkolwiek reakcji obsługi polskiej. Niech każdy kto to przeczyta zachowa ostrożność i nie ufa kłamliwym tekstom o ochronie. Ochrona na e-bay i paypal jest tylko dla Panów Świata. Polak jest niczym i zawsze przegrywa.
Apeluję piszcie, piszcie i jeszcze raz piszcie we wszystkich watkach. Dopisujcie, zakładajcie nowe.
Może kiedyś ktoś mogący coś zrobić przeczyta i wywali wszystkich tych siedzących cichutko Polaczków z Administracji na zieloną trawkę. 
Niestety ja już swoje ukradzione 400 zł z ich milcząca pomocą odpłakałam.
Wiadomość 8 z 19
ostatnia odpowiedź

UCZCIWY POLSKI TEAM EBAY

Tak, Paypal to jedna wielka kpina, przeczytalem dziesiątki komentarzy sprzedających którzy zostali nacięci i oszukani przez kupujacych. Nie ważne jakie dowody im przedstawisz, sprzedający jest z góry na pozycji przegranej.

 

A odnosnie naszego wspanialego teamu ebay. Tu jest jeszcze gorzej. Nie wiem czy oni działają specjalnie na szkode polakom czy jak... Mój temat wygląda tak: konto na ebayu mam od 2005 roku bodajże, nie mam jakiejś super wielkiej liczby komentarzy ale za to wszystkie opinie pozytywne. Przyszedl czas że zdecydowalem sprzedać swój sprzęt fotograficzny, dość droga sprawa. Wystawilem go na ebay.de i dalem opcje że wysyłam na cały świat, także przedmiot widoczny był we wszystkich krajach. Okazało sie że nastepnego dnia ktoś niezarejestrowany na ebayu kupil ten przedmiot (jak to w ogole mozliwe?). Oczywiscie wiadomo że scam, ebay od razu sie odezwal do mnie, prowizje mi zwrócono, aukcja została unieważniona. No i niby wszystko w porządku, szybka reakcja ebaya, koszt aukcji i prowizja zwrócone, niby super. Chwile później dostaje wiadomość, że moje konto zostało zawieszone i poddane weryfikacji (Z jakiej paki? Czy ja jakiś błąd popełniłem?). Ok, w takim razie co zrobić żeby to konto odblokować? Nasz polski Ebay zażyczył sobie ode mnie bieżącego rachunku np. z prąd gdzie bedą widniały moje dane osobowe, zeskanowanego dokumentu tożsamości, oraz potwierdzenia, że posiadam sprzęt, który wystawiam. Wysłałem jakąś tam fakturę, prawo jazdy oraz zdjęcie sprzedawanego sprzetu wraz z prawem jazdy leżącym obok dla potwierdzenia, że ten sprzęt należy do mnie. Co na to Ebay? Po weryfikacji łaskawie odblokowano mi konto, ALE ktoś życzliwy z tego teamu postanowił nalożyć mi ograniczenie do 5000zł. Czyli nie moge sprzedawać nic ponad tą kwotę. Nie ważne że aparat, który chcialem sprzedać jest wart więcej i nie bede go mógł wystawić w takim razie. Na pytanie co mam zrobić żeby ten limit mi sciągnięto dostałem odpowiedź że mam więcej i częściej sprzedawać na ebayu wtedy łaskawie zwiększą mi limit kwoty za jaką moge sprzedać.

Teraz moje pytanie, kto takie rzeczy robi? To jakas chora złośliwość chyba. Nałożyć ograniczenie użytkownikowi ktory ma konto od ponad 10 lat i nie ma ani jednej złej opinii. A wszystko dlaczego? Bo jakis scammer chciał wyłudzić ode mnie drogi aparat nie majac konta na ebayu. To ja dostałem w dupe bardziej niż osoba która chciała mnie oszukać tylko dlatego ze mam coś droższego do sprzedania... Teraz nie uzywam ebaya bo nie mam zamiaru wystawiac 50 rzeczy zeby miec łaskawie podniesiony limit na potrzeby tego co faktycznie chce sprzedać.

 

Podsumowując Ebay mnie zniechecil do jakiejkolwiek współpracy z tym serwisem. Jak mogę opisać moje odczucia po kontakcie z supportem? Dno. Banda ignorantów i decydentów. Na zadawane pytania dostajesz w twarz jakąś regułkę, na racjonalne argumenty nie odpowiadają wcale. Roszczeniowo też nie ma co pisać, wklejają swoją wcześniejszą wypowiedź i jest koniec tematu z ich strony.

Spotkałem sie juz nie raz z beznadziejna obsługą klienta, ale ebay wszystkich przebił. Nie tylko support totalnie leży ale w dodatku działają na szkode użytkownika.

Wiadomość 9 z 19
ostatnia odpowiedź

UCZCIWY POLSKI TEAM EBAY

Hid 37 .

To co piszesz jest bardzo dziwne. Nie rozumiem dlaczego wystawialeś swój aparat na niemieckim EBAY skoro mogłeś zrobić to na polskim . Nie musiał byś zaznaczać żeby Twoj aparat widział cały świat gdyż  Ci z Zachodu ( zwłaszcza " Polacy którzy stali sie niemcami " bardzo chetnie zagladaja na polski ebay mając na uwadze rożnice wartości nabywczej pieniadza w Niemczech i w Polsce .

Jeśli znasz perfekt język  niemiecki być może zrobiłeś to slusznie bo z EBAY niemieckim wyjaśnisz wiele rzeczy a Polskie EBAY potraktuje Cię jako SZMATĘ i winnego nawet za wywołanie II Woj. Światowej . By cokolwiek kupić na Ebay , Allegro trzeba miec swoje konto . Nie ma takiej  opcji by kupić cokolwiek  nie bedąc zrejestrowanym . Być może kupił Twoj Aparat koleg X - a  który posiadal konto a ty sprawdzając faktycznego kupującego stwierdziłeś że on na EBAY nie istnieje. Nie znam sprawy . Nie rozumiem dlaczego Ebay niemiecki sprawdzał Twoją wiarygodność żądając Twojej lokalizacji w postaci rachunku z Twoimi danymi  w celu niby ustalenia czy Ty  jesteś faktycznym wlaścielem aparatu który wystawiłeś do sprzedaży . Robi to Policja na zgłoszenie poszkodowanego  a nie EBAY . Powinieneś zażądać wyjasnienia na jakiej podstawie zaweieszono ci konto i dlaczego  EBAY niemiecki i na jakiejpodstawie przeprowadza weryfikacje Twojej osoby . Wszystko to dla mnie jest podejrzane . W wielu Bankach , firmach nie wystarczy podac tylko nazwiska i adresu ale żeby uznano Cie za wiarygodnego musiszx przedstawić jakikolwiek rachunek przysłany na Twoje nazwisko i adres. W USA gdzie bylem 3 lata by zalożyc konto W Columbia pikczers  , czy też wypożyczyć jakieś narzędzie lub założyć rachunek telefoniczny poza kartą ID musiałem pokazać jaka kolwiekm opłatę przyslana na moje nazwisko . Ty to podałeś . Ten co to otrzymał może teraz na Twoje konto robic wszystko . Trzeba się dobrze zastanowic to co sie wysyła i sprawdzic dokładfnie tego który o to prosi . Dziwna sprawa bo na EBAY polskim nie ponosi się żadnych opłat za wystawianie . Placi się prowizje od sprzedaży  i chyba 2 %  pobiera Pay/Pal od wplacvonych Tobie przez kupującego pieniędzy .

To co piszesz jest bardzo dziwną sprawą i powinieneś zawiadomic o tym Policje . Ty podaleś prawie wszystkie Twoje dane i nie chciał bym być zlym prorokiem ale z takimi danymi o człowieku mozna zrobic wszystko . Wziąć kredyt pożyczke , kupic coś i nie zapłacic , spisać umowę i wiele innych . Na Zachodzie nie podsaje się nr. dowodów osobistych , Peselu itp. Jest to bardzo dziwna historia i ja skontaktował bym się z odpowiednim dzialem Policji . Todo czego dopuscza się Polski EBAY to temat rzeka i trudno mówic że on jest POLSKI. To grupa prześadująca Polaków po to by Ci z Zachodu robili z nimi co tylko sobie zażyczą .

Proszę byś dal mi znac jaki będzie final tej sprawy Ja bym bardzo się obawiał . Nie podajesz m na forum kiedy cała sprawa miała miejsce . Jeśli jest to niedawna , to lec szybko na Policje .

Leszek ( Attylla1_2006 )

Wiadomość 10 z 19
ostatnia odpowiedź