Dla sprzedawców
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

zbiorowe wznawiania zakończonych aukcji.

Kiedyś korzystałem na polskim ebay z mozliwości zbiorowego wznawiania zakończonych aukcji. Próbowałem tego samego na niemieckim i brytyjskim ebay ale może coś robię źle i nie udaje mi się. Macie jakieś doswiadcenia w tym temacie? Jak to się robi?

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 110 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

KRADZIEŻ KONTA EBAY!

Hej,W dniu wczorajszym ktoś włamał się na moje konto, zmienił nazwę użytkownia, hasło oraz adres e-mail. Miałem wystawionych ok 4 tys aukcji i sprzedaż na przyzwoitym poziomie. Bardzo zależy mi na odzyskaniu konta. Czy jest tu ktoś kto może mi pomóc?...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 160 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Wysyłka do USA Otwarty Spór

Witajcie moi drodzy. Proszę was o jakieś wskazówki... Pod koniec listopada sprzedałem przedmiot użytkownikowi z USA. Paczka została wysłana 3 grudnia listem priorytetowym. Oczywiście ustawiłem wszystko na stronie zamówienia jako wysłane i wprowadziłe...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 782 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozwiązane! obluga polskiego pracownika ebay , dla Polaka

czy jest polski nr tel aby zadzownic do pracownika ebay ? czy jest jakis kontakt aby być pewien ze odpisze Polak ? obcokrajowcy maja gdzieś Polaków i piszą tylko zasady itd .. podsumowujać wrzuc w koszty kiedyś odrobisz straty. czekam na wyjasnienie ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 324 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Kłamliwe pomówienia w komentarzu od kupującego z niemiec

Witam.Po raz drugi mam problem z kupującym. Cała sytuacja jest skierowana ku wymuszeniu pieniędzy (rekompensaty) za zmyślone zarzuty. Sprzedaż była na niemieckim eBay - Używane krzesła firmy TECTA oczywiście oryginalne z nalepkami, na rynku nie ma mo...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 277 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

transfer aukcji z konta na konto

CześćObecnie mam wystawionych ok 1000 aukcji, zakladam nowe konto na ebay i chciałbym cześć aukcji przenieść na nowe konto.Czy jest jakas opcja przeniesienia bądz zgrania istniejących aukcji w celu wrzucenia ich z powrotem na inne konto?Prosze o pomo...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 888 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Zostałem oszukany przez paypal i ebay PROSZĘ O POMOC

Witam,Sprzedałem komputer dla gościa z USA. Paczka poszła drogą morską niestety. Po wysłaniu podałem mu nr do śledzenia i stronę gdzie może sprawdzać tracking. Po upływie 3 tygodni gość założył mi spór na ebay ponieważ na trackingu nic się nie uaktua...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 267 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

uszkodzony przez kuriera = niezgodny z opisem ?? Ebay przyznaje racje kupującemu!

Witam.Sprzedałam używany fotel, zgodny z opisem i zdjęciami - po renowacji, bez jakichkolwiek wad i uszkodzeń. Zapakowany przez nas tak jak i inne meble w styropian karton i folie strecz. Fotel został wysłany do niemiec kurierem DPD - paczka ubezpiec...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 263 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozwiązane! Głupota kupuących

Ponad 2 miesiące temu sprzedałem pudełko do zestawu LEGO, tylko pudełko co było zaznaczone w aukcji aż 3 razy. Pomimo tego, gdy paczka dotarła, kupujący dziwił się, dlaczego przyszło samo pudełko, a nie cały zestaw. Napisałem mu, że przecież tak miał...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 469 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

niebezpieczna zawartość HTTP - problem

Otrzymałem dziś taki email od ebaya i chcę się dowiedzieć czy ktoś miał już z tym styczność? O jaką zawartość chodzi i jak to "naprawić"? W 80 z Twoich ofert sprzedaży znajduje się niebezpieczna zawartość HTTP. Od października 2017 r. w Google Chrome...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 965 Wyświetlenia
  • 6 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Wysyłka do USA , pocztą polską

WitamMam pytanie ,Mianowicie mam wysłać przedmiot do USA.Naczytałem się o oszustach itp itd że niby wpłacają potem wycofują wpłatę bo napisali do ebay że nie dostali przesyłki - tego chcę uniknąć. Do rzeczy czytałem że ludzie przeważnie wypisują blan...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 6151 Wyświetlenia
  • 6 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Sponsored links

Czy ktoś może wie jak działa wystawianie SPONSORED LINKS? Chcę wypromować w ten sposób swoje aukcje, ale po próbach robienia tego zgodnie z filmikami instruktażowymi, niestety się nie udało. Jak to działa? Trzeba najpierw doładować konto, aby móc wys...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 177 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania