Dla sprzedawców
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

nie mogę wystawić towaru

Thank you for your interest. However this feature is only available in limited release. We'll let you know when it's more widely available. co to oznacza i dlaczego tak jest?

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 79 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Wsparcie sprzedawców w czasie pandemii polega na

okradaniu sprzedawców w typowo bezczelny jankeski sposób.Prowizje od tańszych przedmiotów 20%+,prowizje od kosztów wysyłki,wydłużone terminy wypłat na konto,potężny spread walutowy,zero obsługi,itd....

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 71 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

brak możliwości wystawienia aukcji

dzień dobry,jestem nowym użytkownikiem i mam problem z wystawieniem aukcji. Mam konto firmowe, ustawione płatności automatyczne oraz paypal. Podczas wystawiania aukcji dostaję kominikat:"Thank you for your interest. However this feature is only avail...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 894 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Gdzie się podziały stare limity wystawiania aukcji?

Coś się porąbało azjatyckiej obsłudze e-bay.pl. Z dawnych kilku tysięcy limitów zrobiło się po podpisaniu zaszantażowanego pozwolenia na śmiganie po naszych kontach dają tylko po 3 limity. Najśmieszniejsze jest to, że mamy 150 darmowych wystawień. Ty...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 68 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Krętacz z Włoch

Ostrzeżenie dla wszystkich sprzedających za granice.Zostałem oszukany przez kupującego z Włoch o nicku : cartago_delenda_estNieuczciwy kupujący (Marco Z.) po otrzymaniu przesyłki wymyslił sobie że przedmiot dotarł uszkodzony i poinformował o tym Ebay...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 113 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Prosba o pomoc

Opis sytuacji: Konto założyłam w 2018 r. ponieważ miałam sklep z odzieżą i wystawiłam kilka koszulek. W 2019 r. zamknęłam firmę, ale zapomniałam wyłączyć ogłoszeń na ebay. Na email do którego było podpięte konto również nie wchodziłam. Do dzisiaj, ki...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 321 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Kończenie ofert

Od paru dni nie mogę zakończyć żadnej aukcji. Czy tak mają

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 102 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Kontakt ze wsparciem ebay.pl - brak kopii prośby o pomoc mimo zaznaczenia opcji

Przy wysyłce e-maila formularzem jest opcja zaznaczenia "Wyślij kopię prośby o pomoc na mój adres e-mail".Nie otrzymuję niestety kopii prośby. Zmieniłam e-mail na ebay.pl i ponowiłam próbę z inną skrzynką - niestety wciąż nie otrzymałam kopii prośby ...

Trzy formaty aukcji vs nowych opłat za wystawienie

Czy ktoś z Państwa otrzymał z BOK wiążącą odpowiedź w jaki sposób według nowego cennika wystawień traktowana jest akcja z licytacją, która posiada równocześnie opcję Kup Teraz?Obecnie dostępne są trzy warianty wystawień:- licytacja (bez ceny zakupu K...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 149 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Ponowne wystawienie przedmiotu

W starej wersji mogłem hurtowo wystawić ponownie np. 200 niesprzedanych przedmiotów. W nowej wersji mogę tego zrobić to tylko pojedyńczo. Jak to usprawnić lub jak powrócić do starej wersji w której było to proste?

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 84 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Kupujący oszukuje - sugeruje że dostał nie właściwy przedmiot i "prosi o zwrot"

Dzień dobry, ostatnio sprzedałem pierwszy przedmiot przez Ebay.com, były to nowe zapakowane karty do gry kolekcjonerskiej (aukcja skończyła się ceną 475$ +50$ ) koszty wysyłki. Całą procedurę pakowania nagrałem i mam zapis, aż do momentu w którym pud...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 120 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Ochrona Sprzedających ? Jaka ochrona.... Ku przestrodze

Witam, Postanowiłem opisać pewną sytuację, może ku przestrodze. Jeśli zaś ktoś borykał się z podobnym problemem, chętnie dowiem się, jak tą sytuację rozwiązał... Historię streszczę maksymalnie... Użytkownik z Rosji zakłada konto, ma oczywiście 0 kome...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 393 Wyświetlenia
  • 5 odpowiedzi
  • 0 podziękowania