Dodatkowa weryfikacja konta firmowego

Cześć, ebay stwierdził że posiadam jakieś dwa zablokowane konta na ich serwisie i muszę przejść dodatkową weryfikacje. Jedyne konto jakie na ebay zakładałem to jakieś 10 lat temu ale chyba nawet nic nie kupiłem.

Wysłałem im prawo jazdy zaakceptowali, wyciąg z karty też, ale dowód prowadzenia działalności przesyłam nie akceptują. Wysyłam im Zaświadczeniem o wpisie w CEIDG nie akceptują tego, mam wrażenie jakby bot mi standardową regułkę odpisywał wymagają tego ( A copy of your business registration or other business information (Articles of Incorporation, Operating Agreement, EIN Issuance letter, etc.) dopytuje się co mam im wysłać czy może coś wyciągnąć z urzędu skarbowego, dostaje tą samą wiadomość.

Dodatkowo chcą

Documentation that shows that you purchased all the items (electronics) recently listed for sale on eBay. Documentation that will help us verify your items can include either manufacture invoices or receipts. Unfortunately, we will be unable to accept photos of the items to fulfill this requirement. (NOTE: This documentation must show your suppliers' information, items purchased, quantity purchased, price per unit and your payment information.)

Mimo iż przedmioty mam wystawione jako niektóre nowe a większość używanych. I na moje odpowiedzi że nie mam wszystkich faktur nie dostaje żadnych odpowiedzi tylko ta sama reguła. Chciałem działać na zasadzie dostaje zamówienie, następnego dnia lub tego samego kupuje cześć nową, mam na nią fakture. Wie ktoś czy dozwolona jest taka sprzedaż na ebay ? Czy trzeba mieć miliony w przypadku mojej kategorii sprzedaży żeby byc jakąkolwiek konkurencją dla większych kont ryzykować zakupionym towarem oraz wynajmować magazyn.  Sprzedałem trzy komputery dwa używane jeden nowy ( co było w opisie oferty ). Mam faktury na nowe cześć, też parę faktur na zapas ale to nie przechodzi.  Czy ktoś miał podobną sytuacje lub wie jak ją rozwiązać, przejść weryfikacje ?

Wiadomość 1 z 1
ostatnia odpowiedź
0 ODPOWIEDZI 0