Dla sprzedawców
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Aktywacja konta -

Witajcie! Założyłam konto - firmowe. Połączyłam z kontem paypal i tak dalej. Wszystko niby się zgadza. Ogłoszenia, które wystawiam są w panelu sprzedawcy aktywne. Ale wpisując je w główna wyszukiwarke np. po przez nazwe jak i numer aukcji jest nie wi...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 96 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Problem z wpisaniem NIP'u w zakładce zwolnienia z podatku VAT

Witam Przy próbie wpisania NIP;U z przedrostkiem PL wyskakuje mi błąd ( http://cgi1.ebay.pl/ws/eBayISAPI.dll?RegisterVatIdV4 ) Aby kontynuować, wprowadź następujące poprawki:Zgodność kraju i numeru NIP - Kraj użytkownika nie zgadza się z prefiksem nu...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 960 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Stanowisko Paypal, a obowiązujące prawo

Dzień dobry Prawo mówi jasno i wyraznie że w przypadku sprzedaży nie podlegającej prawu konsumenckiemu odpowiedzialność sprzedającego kończy się w momencie przekazania przedmiotu przewoznikowi zajmujacemu sie komercyjnie przewozem tego typu przedmiot...

PayPal a odbiór osobisty/dostawa osobista

Dzień dobry Mam pytanie. Kupujący kupił przedmiot Zapacił PayPal Po zaplacie okazało się, że znajomy jedzie obok jego miejsca zamieszkania Znjomy przywiózł mu przedmiot a kupujący na jego oczach w serwisie PayPal potwierdził otrzymanie przedmiotu Zna...

PapPal i Ebay brak mozliwoasci połaczenia

Witam, mam problem poniewaz nie moge powiazac ze soba ebay oraz paypal w calu sprzedawania rzeczy, podczas proby powiazania konta wyskakuje mi taki komunikat: Aby możliwe było połączenie konta PayPal z kontem eBay, Twoje konto PayPal nie może budzić ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 432 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Dlaczego ebay naliczyl mi prowizje od sprzedazy zanim udalo mi sie sprzedac przedmiot?

Wystawilem przedmioty na sprzedaz z w ebay.com. Nic jeszcze nie sprzedalem, a ebay wyslam mi FV na koniec kwietnia na kwote prowizji od sprzedazy i koszty wystawienia aukcji. koszty wystawienia aukcji sa niewielkie i zrozumialem dla mnie. natomiast p...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 114 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Gdzie na e-bay dodać regulamin aukcji jak w allegro?

Witam,jesteśmy nowym sklepem na ebay. Czy serwis umożliwia dodanie "Regulaminu aukcji", który można automatycznie przypisać do wszystkich ofert? Jeśli tak, czy jest ktoś w stanie wytłumaczyć w jakiej zakładce to najlepiej zrobić? Dziękuję za odpowied...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 440 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Numer NIP na fakturze od ebay

Witam,w ustawieniach mam wszystko podane prawidłowo, jednak gdy dostaję fakturę na koniec miesiąca dostaję ją bez mojego numeru NIP UE i z naliczoną stawką VAT.Proszę o pomoc co zrobić aby ebay brał mój NIP UE pod uwagę i wystawiał fv ze stawką vat 0...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1853 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Witam, mam problem z kupującym. Grozi mi.

Witam,W listopadzie sprzedalam grzebien nowy dla psa filcak. Wylicytowano na kwote 2 euro plus koszt wysylki 2,70 euro. Teraz do mnie pisze i grozi mi polcja. Pisze do mnie ze grzebien jest tepy ze mnie podala na policje i zlozyla skarge. Odpisuje ze...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 233 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Kupil, ale nie zaplacil. Wystawil negatywa, co robic?

Czesc, prosta pilka. Od pewnego czasu mieszkam w Niemczech, ale ze wzgledu na braki jezykowe, wolalem opisac sprawe tutaj. Wystawilem na sprzedaz telefon. Platnosc przelew na konto lub paypal oraz ustawieniach aukcji ustawilem, ze przedmiot dostepny ...

Awatar użytkownika autor Nie dotyczy
  • 247 Wyświetlenia
  • 5 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Skany dokumentów i działalność gospodarcza

Witam, czy można mieć 2 konta na ebay na jednej działalności gospodarczej? Pytam się ponieważ kiedy zakładałem konto na ebay i wystawiłem jakiś produkt to na następny dizeń zostałem zbanowany i dostąłem informacje że muszę przeslać skany jakichś fakt...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 284 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Niemiecki Fiskus złapał Ebay za jaja, a Ebay nas

Hejka Sprzedaje drobne produkty na ebay uk i de.Ta sa rzeczy, ktore kosztuja okolo 5 EUR, idzie tego po 50 sztuk miesiecznie. Tak wiec nie sa to duze kwoty, ale zawsze cos. Dostalem mejla od Ebaya, ze mam do pazdziernika dostarczyc niemiecki numer VA...