anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kontakt ze wsparciem ebay.pl - brak kopii prośby o pomoc mimo zaznaczenia opcji

Przy wysyłce e-maila formularzem jest opcja zaznaczenia "Wyślij kopię prośby o pomoc na mój adres e-mail".

Nie otrzymuję niestety kopii prośby. Zmieniłam e-mail na ebay.pl i ponowiłam próbę z inną skrzynką - niestety wciąż nie otrzymałam kopii prośby o pomoc.

 

Czy formularz kontaktowy na ebay.pl działa poprawnie (wsparcie otrzymuje emaile) mimo, że nie otrzymuję kopii prośby? Nie wiem, czy nie wysyłać e-maili ponownie. 

 

Wiadomość 1 z 6
ostatnia odpowiedź
5 ODPOW. 5

Kontakt ze wsparciem ebay.pl - brak kopii prośby o pomoc mimo zaznaczenia opcji

Potwierdzam, kopia prośby pomimo zaznaczenia "Wyślij kopię prośby o pomoc na mój adres e-mail" nie przychodzi na adres mailowy. Nie pojawia się też żaden ślad po wysłaniu korespondencji w "Wiadomości" > "Wysłane".  Zdarza się, że w odpowiedzi BOK na dole korespondencji zachowuje oryginał wiadomości, ale nie zawsze. Niestety nie na wszystkie zapytania otrzymuję też odpowiedzi. 

Myślę, że formularz przekazuje wiadomości, pomijając tworzenie ich kopii dla użytkowników. Celowo czy przez niedopracowanie funkcji polskiej wersji serwisu (jest ich wiele) - pozostanie ich tajemnicą. Na sensowne odpowiedzi BOK raczej już nie liczę. W żadnej sprawie. Od roku nie mogę usunąć opcji automatycznej płatności na rzecz serwisu. A to kierują n-ty raz sprawę do działu technicznego, a to wysyłają n-ty raz niedziałające instrukcje.  Mają złote ręce do czarnej roboty. Chciałoby się rzec czasem coś mniej przystojnego.

 

 

Wiadomość 2 z 6
ostatnia odpowiedź

Kontakt ze wsparciem ebay.pl - brak kopii prośby o pomoc mimo zaznaczenia opcji

wypatrzone

 

Aby zachować dowód wysłania korespondencji najlepiej wysłać ją z prywatnej poczty mailowej na adres

customerhelp_pl@ebay.com

Wiadomość 3 z 6
ostatnia odpowiedź

Kontakt ze wsparciem ebay.pl - brak kopii prośby o pomoc mimo zaznaczenia opcji

witam, mam ten sam problem. nie odpisują na moje maile. kopii pytania również nie dostaję. jest jeszcze jakaś inna forma kontaktu z tymi złodziejami i oszustami? bo z tego co widzę to chyba nie.....

Wiadomość 4 z 6
ostatnia odpowiedź

Kontakt ze wsparciem ebay.pl - brak kopii prośby o pomoc mimo zaznaczenia opcji

kontaktowałem się już wiele razy przez formularz na przestrzeni czasu i zawsze byłem zadowolony z jakości obsługi.

Nawet raz mi anulowali opłaty za pogrubienie (gdzie może gdzieś coś zaznaczyłem przy okazji i tego nie zauważyłem i co miesiąc mi to naliczało).

 

Zapewne to kwestia tego, że zawsze piszę po angielsku (i w efekcie nie dostaję translatora w odpowiedzi).

 

Wiadomość 5 z 6
ostatnia odpowiedź

Kontakt ze wsparciem ebay.pl - brak kopii prośby o pomoc mimo zaznaczenia opcji

wysłałem pytanie bezpośrednio na podany adres ale dostałem odpowiedź, że mam wysłać je poprzez formularz. no i oczywiście potwierdzenia na mailu ani odpowiedzi brak. jakiś pomysł co dalej?

Wiadomość 6 z 6
ostatnia odpowiedź