anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Całkowita blokada konta po wystawieniu pierwszej oferty

Dzień dobry wszystkim.

Chciałem zacząć swoją przygodę z ebay i zostałem całkowicie zbanowany. To nie to, że zostałem ostrzeżony czy moja aukcja została usunięta - moje konto zostało całkowice zablokowane z informacją, że nie mogę założyć już żadnego konta na ebay? Skąd taka ostra reakcja? Czy to znaczy, że już nigdy nie będę mógł założyć konta na którym wpisze jakiekolwiek dane pozwalające mnie zidentyfikować? Pewnie popełniłem jakieś fapa - wystawiłem aukcję pozwalając na zakup w całej europie i zrobiłem opis po angielsku na polskim ebay. Czy jest jakaś opcja na odblokowanie konta (w wiadomości jest informacja, że jest to nieodwołalne i że wszystkie konta utworzone przeze mnie zostaną również zawieszone). Co robić dalej? Zakładać nowe konto i najpierw coś kupić aby niejako "zalegalizować" swoje istnienie? Tylko czy takie nowe konto nie zostanie natychmiast znowu zablokowane? Czy to już koniec mojej przygody z ebay?

Wiadomość 1 z 3
ostatnia odpowiedź
2 ODPOW. 2

Całkowita blokada konta po wystawieniu pierwszej oferty

Udało się znaleźć rozwiązanie tego problemu? - mam ten sam problem

Wiadomość 2 z 3
ostatnia odpowiedź

Całkowita blokada konta po wystawieniu pierwszej oferty

A to jest hit. Też tak miałem. Nie dowiesz się. Ja bardzo chciałem i za każdym razem jak zacząłem mocniej zadawać pytania o powód oraz chciałbym wiedzieć co zrobiłem źle konsultant rozłączał się.

Dno. Weź to olej i szukaj innych możliwości. 

Wiadomość 3 z 3
ostatnia odpowiedź