anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

nie spełniam standardów na ebay.de

dobry wieczór.mam jeszcze jedno pytanie jak mam rozwiązywać spory o niezgodność towaru z opisem zeby nie wliczały sie do standardu sprzedaży dotychczas dokonywałem czesciowego zwrotu pieniedzy i spory zostawały zamkniete przez kupujacych po co mam im oddawać czesc pieniedzy lepiej jak dostane negatyw i tak samo sie wlicza do standardu jak spór

Wiadomość 1 z 14
ostatnia odpowiedź
13 ODPOW. 13

Dot.: nie spełniam standardów na ebay.de

negatyw jest o wiele gorszy,niespełnianiem standardów nie musisz się przejmować.Teraz żaden zagraniczny sprzedawca nie jest w stanie spełnić wyśrubowanych standardów.

Wiadomość 2 z 14
ostatnia odpowiedź

Dot.: nie spełniam standardów na ebay.de

tak ale ograniczyli mi sprzedaż nie moge wystawiac nowych aukcji na ebay .de

Wiadomość 3 z 14
ostatnia odpowiedź

Dot.: nie spełniam standardów na ebay.de

Nie powinien pisać bo nic nowego nie wnioesę do tematu ale...

Po blisko dziesięcioletniej "egzystencji na ebay" nie wiem co o ty mysleć.

Ponad 40..0000 tyś opini i dalej nie wiem co i jak. Wystawiamy płacimy, sprzedajemy i tak na okrętkę i nie ogarniamy tematu.

Nie mamy wyjścia. Nasz jeden i tylko jednej słuszny krajowy potentat aukcyjny nazw y nie wymienię dla nas to porażaka. Ebay jakoś idzie mimo chorendalnych prowizji.

Jak się nie ma co się lubi co się ma. Dobrze, że sklepu stacjonarne są jakoś zyją, jest internetowy. A ten ebay to taka przygoda ale co raz bardziej kosztowna.

Nie zginiemy jak nas te nowe przepisy będą nękały. Jak nie tu to tu to tam.  Przede wszystkim nie brać do głowy wszystkiego.

 

Pozdrawiamy.

Zespół thing 14

choć ten login tylko do pogadania o pierdołach.

Wiadomość 4 z 14
ostatnia odpowiedź

Dot.: nie spełniam standardów na ebay.de

no nic czekamy do 20 wrz i zobaczymy co bedzie dalej 🙂
Wiadomość 5 z 14
ostatnia odpowiedź

Dot.: nie spełniam standardów na ebay.de

Witam,

 

Chętnie się wypowiem.

Mianowicie, mam tak samo jak Wy konto poniżej standardu na którym nie sprzedaje niz od czerwca..

Mam dwie firmy jedna w Polsce druga w Niemczech...

Na te same dane, lecz dziwi mnie to, że Ebay wiąże te dwa konto jako jednośc...

Bezsens totalny...


Na drugim koncie Niemieckim posiadam podpiętego paypala niemieckiego wszystkie dane niemieckie - zero powiązania z kontem pierwsza...

Dzisiaj miałem rozmowę z Panią z Ebay niemieckiego która powiedziała, mi ze ich nie interesuje to, że drugie konot działa bardzo dobrze, że zamkną jedno konto a później drugie, a podwyższeniu limitów mogę zapomnieć...

Fajne jest to, że Ebay generuje bardzo wysokie przychody w mojej firmie... Sklep mniejsze.. duże...

Płacę krocie miesięcznie za prowizję... Ale wiadomo sprzedawać tutaj to sama w sobie reklama i multum kupujących...

Ciekawi mnie to wszystko ponieważ na drugim koncie wyświetla mi się TOP na 20 września...

Wszyscy wiemy, że bezsensu..
Lecz światełkiem w tej całej beznadziejnej sytuacji jest to, że Pani z którą rozmawiałem powiedziała, że Ebay ma zmienić te standardy.. chyba widzą, że tracą klientów ( nas sprzedających )...


Powodzenia chłopaki!

Wiadomość 6 z 14
ostatnia odpowiedź

Dot.: nie spełniam standardów na ebay.de

jakim cudem wiążą twoje 2 konta w pl i w de w jednosc domyslam sie ze jedynie imie i nazwisko jest takie same adres oczywiscie inny. Czyli ze jak jakis typ co mieszka w Niemczech i ma tak samo na imie i nazwisko jak ja i założy sobie kotno to jego konto bedzie traktowane jak moje ? Te konta zakładałes w tym samym czasie ? z tego samego IP czy moze miales 2 konta w PL załozyles firme w de i na jednym zmieniles dane na niemieckie a na drugim zostawiles polskie. Ciekawi mnie to bo zastanwaiam sie co bedzie jak otworze firme w Niemczech i załoze nowe konto na nowy niemiecki adres oczywiscie Imie i nazwisko te same.

Wiadomość 7 z 14
ostatnia odpowiedź

Dot.: nie spełniam standardów na ebay.de

Witaj,

 

Założyłem konto niemieckie w późniejszym terminie..
Tak mam to samo imię i nazwisko tutaj i tutaj...

I powiązali - bezsensu, paypal osobny- niemiecki..
Ebay niemiecki zarejestrowany bezpośrednio z .de.

Ip mam zmienne - net mobilny.. napisałem maila z polskiego konta do supportu.. troche to niesprawiedliwe jest..
tutaj top tam poniżej.. Beznadzieja...

 

 

Wiadomość 8 z 14
ostatnia odpowiedź

Dot.: nie spełniam standardów na ebay.de

Ja też nie spełniam... i wcale się tym nie przejmuję.

 

Ciężkie czasy nastały ale poczekajcie. Wkońcu się ogarną.

Wiadomość 9 z 14
ostatnia odpowiedź

Dot.: nie spełniam standardów na ebay.de

Witaj

 

Moze nie rusza Cię to teraz ale ruszy jak usuną wszystkie Twoje aukcje 🙂
Ebay daje nam sygnał , że czas się z nimi rozstać i spróbować u konkurencji.. Skoro ebay traktuje nas swoich klientów jak wrogów..

Wiadomość 10 z 14
ostatnia odpowiedź