anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

monitorowanie listu poleconego za granicą ........

mój list wyszedł z Polski ( sprawdziłem na stronie Poczty Polskiej ) ale nie doszedł do adresata. Czy ktoś zna stronę na której można monitorować przesyłki polecone np w USA i Niemczech ... ?

Wiadomość 1 z 122
ostatnia odpowiedź
121 ODPOW. 121

monitorowanie listu poleconego za granicą ........

Witam Kochani,


 


Macie może śledzenie Wielkiej Brytanii? Bo kupujący mi nie dają spokoju. Wchodziłam na stronę Royal ale tam nic nie wychodzi 😞 Bardzo proszę o pomoc.


 


RR900106142PL


RR900109271PL

Wiadomość 71 z 122
ostatnia odpowiedź

monitorowanie listu poleconego za granicą ........

???..., ale na stronie śledzenia PP??? Ja nic takiego nie widzę. Może jakieś szczegóły?


Będę zobowiazany


Piotrek

Wiadomość 72 z 122
ostatnia odpowiedź

monitorowanie listu poleconego za granicą ........

chippower100
Użytkownik

 Hej,


 


Wiper_arms_jacek polecam ta stronę:


http://trackitonline.ru/


 


Mozesz sprawdzic tam twoje truckingi.


 


Widać ten: RR900106142PL


 


 

Wiadomość 73 z 122
ostatnia odpowiedź

monitorowanie listu poleconego za granicą ........

@ wipers pierwszy numer trakingowy wskazuje, ze przesylka zostala zwrocona do Polski


 


na druga pozycje juz mozesz skladac reklamacje, ze sledzenia wynika, ze nie zostala zarejestrowana na heatrow 😜

na pytania odpowiadam tylko i wyłącznie na moim oficjalnym fanpage'u na facebooku http://www.facebook.com/pages/pierebay/265041323615805?ref=hl
zalajkuj o odpowiedz na pytanie. Dzięki. Na PW wiadomości nie odpowiadam. Thx
Wiadomość 74 z 122
ostatnia odpowiedź

monitorowanie listu poleconego za granicą ........

Dzięki 😉

Wiadomość 75 z 122
ostatnia odpowiedź

monitorowanie listu poleconego za granicą ........

fikol9
Użytkownik

Podepnę się pod temat. Mam pytanie odnośnie śledzenia przesyłki na ebay.com. Gdy uzupełniamy tam dane przesyłki. List wysyłam poczta polska, jeśli wysyłam do USA i w polu carrier wpiszę USPS - status przesyłki działa. Czy tylko działa to w przyapdku wysyłki do stanów ? Wpisujac poczta polska czy polish post w polu carrier śledzenie na stronie nie działa.

Wiadomość 76 z 122
ostatnia odpowiedź

monitorowanie listu poleconego za granicą ........

wpisuj USPS, status PP jest przekierowywany na poczta-polska.pl zamiast na sledzenia.poczta-polska.pl. Tak to szanują Polaków,głupiego wyrazu nie dodadzą chociaż pisałem i nawet nie dostałem żadnej informacji że przyjęli wiadomość ..Inne kwiatki to nie istniejący od lat  kurierzy jak Masterlink,Stolica....

Wiadomość 77 z 122
ostatnia odpowiedź

monitorowanie listu poleconego za granicą ........

zapomniałem czym to skutkuje... administrator na ebay.com widzi automatycznie brak jakiegokolwiek statusu gdy zostanie wybrana poczta polska.Rozstrzyga sprawę na korzyść kupującego.Natomiast przy USPS zamykają sprawy na twoją korzyść gdy jest status "delivered" nawet bez twojego tłumaczenia się.To jest chore,chore,chore....wielka niesprawiedliwość.

Wiadomość 78 z 122
ostatnia odpowiedź

monitorowanie listu poleconego za granicą ........

Czy poczta niemiecka skanuje nasze listy polecone ?? Kilka sztuk wyslalem i jedne sa skanowane cala droge i dochodza praktycznie na 3 dzien a niektore po wysjciu z Polski znikaja i nic wiecej z nimi sie nie dzieje ??

Wiadomość 79 z 122
ostatnia odpowiedź

monitorowanie listu poleconego za granicą ........

Ja wysyłałem w zeszłym tygodniu wysyłałem list i śledzenie było cały czas na stronie poczty niemieckiej: https://www.deutschepost.de/sendung/simpleQueryResult.html


Numer RR 90 018 364 3PL nadana 25.02.2013


 


 


Ja mam natomiast pytanie jak jest w drugą stronę czyli z Niemiec do Polski.


Przesyłka RT358522715DE nadana w sobotę 2.3.2013 i jedyna informacja jest taka, że została nadana w Berlinie, i nic więcej. Czy takie sytuacje się zdarzają, że status nie jest aktualizowany w DE ? Czy to już powód do niepokoju, że coś jest nie tak?

Wiadomość 80 z 122
ostatnia odpowiedź