anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

monitorowanie listu poleconego za granicą ........

mój list wyszedł z Polski ( sprawdziłem na stronie Poczty Polskiej ) ale nie doszedł do adresata. Czy ktoś zna stronę na której można monitorować przesyłki polecone np w USA i Niemczech ... ?

Wiadomość 1 z 122
ostatnia odpowiedź
121 ODPOW. 121

monitorowanie listu poleconego za granicą ........

 


rewolucja!


 


sledzenie PP uzyskało połączenie z trackingiem w kraju docelowym,Np pojawił się pełny tracking listu poleconego do Niemiec


 

Wiadomość 61 z 122
ostatnia odpowiedź

monitorowanie listu poleconego za granicą ........

no to super


 


byc moze wreszcie sprzedawcy na eBay.pl beda mogli liczyc na pelna ochrone w razie problemow z walkujacym kupujacym.


 


pozdr.

eBay.pl to Twoje okno na świat!
Wiadomość 62 z 122
ostatnia odpowiedź

monitorowanie listu poleconego za granicą ........

michal18sc
Użytkownik

Witam wszystkich B-) Wysłałem do znajomej amerykanki przedmiot listem poleconym - priorytetowym nr RR507993809PL ; przesyłka nadana 25 stycznia, w USA była 27 stycznia ok 18 ich czasu do tej pory na stronie usps widnieje komunikat: "Origin Post is Preparing Shipment" - znajoma ma nr przesyłki, powiedziałem jej żeby zadzwoniła na centralę usps tak zrobiła lecz i nic nowego się nie dowiedziała, wspomniała tylko że to trwa bo kontrolują paczki itp. Może ktoś się orientuje po jakim czasie ja mogę złożyć reklamację (nie mam pojęcia jaki czas ma Origin Post na przekazanie paczki do USPS i jak długo będzie trwała dalsza wysyłka). Nie wiem w jakim stanie paczka się znajduje - miejsce docelowe Manchester, Connecticut. Pozdrawiam, Michał

Wiadomość 63 z 122
ostatnia odpowiedź

monitorowanie listu poleconego za granicą ........

@open_razor


 


Francję można juz od zeszłego roku śledzić min na trackitonline.ru


 


Niemcy od tego czasu, co poczta wprowadziła nową szatę graficzną swojej strony


 


@_arms_jacek


 


nic, nie zaszkodzi jak złożysz reklamację, ja bym tak przynajmniej zrobił

na pytania odpowiadam tylko i wyłącznie na moim oficjalnym fanpage'u na facebooku http://www.facebook.com/pages/pierebay/265041323615805?ref=hl
zalajkuj o odpowiedz na pytanie. Dzięki. Na PW wiadomości nie odpowiadam. Thx
Wiadomość 64 z 122
ostatnia odpowiedź

monitorowanie listu poleconego za granicą ........

reklamacje możesz złożyć, nawet jeden dzień po dniu nadania, na druku CN 08 gdyż i tak na rozpatzenie reklamacji będziesz czekał od 1,5 miesiąca do nawet 3 miesięcy


 


druk również jest dostępny na stronie poczty polskiej w pdf


 


razem z reklamacją dostarczasz kserokopię potwierdzenia nadania


 


maksymalnie poczta zwraca 110 zł


 


po instrukcje wypełnienia druku zapytaj na fejsie, link poniżej

na pytania odpowiadam tylko i wyłącznie na moim oficjalnym fanpage'u na facebooku http://www.facebook.com/pages/pierebay/265041323615805?ref=hl
zalajkuj o odpowiedz na pytanie. Dzięki. Na PW wiadomości nie odpowiadam. Thx
Wiadomość 65 z 122
ostatnia odpowiedź

monitorowanie listu poleconego za granicą ........

michal18sc
Użytkownik

Dzięki za odpowiedź a jaki jest maksymalny czas na złożenie reklamacji na poczcie?


Poczekam jeszcze trochę tydzień lub 2. Czy Origin Post to odpowiednik naszego urzędu celnego?

Wiadomość 66 z 122
ostatnia odpowiedź

monitorowanie listu poleconego za granicą ........

Witam ponownie,


 


Zna ktoś stronę gdzie można śledzić Martynikę ( Martinique) wysłałam paczkę 8 stycznia i do tej pory nie doszła. Numer listu RR900012683PL. Już nie wiem co mam odpisać ;/

Wiadomość 67 z 122
ostatnia odpowiedź

monitorowanie listu poleconego za granicą ........

http://www.laposte.fr/


 


2013-02-08 19:19 International Postal System Doręczenie

Wiadomość 68 z 122
ostatnia odpowiedź

monitorowanie listu poleconego za granicą ........

Witam,


Wysłałam list polecony priorytetowy do Belgii. Czy ktoś wie ile mniej wiecej ida tam przesyłki i jaka jest strona w Belgii do ich sledzenia? Niestety Poczta Polska nie ma na swojej www (tam, gdzie sa odnosniki do stron poszczegolnych krajów) akurat tego kraju, czyli Belgii.


Z góry dzieki za pomoc i info na:


costatus@wp.pl


 

Wiadomość 69 z 122
ostatnia odpowiedź

monitorowanie listu poleconego za granicą ........

Poczta Polska już działa: http://sledzenie.poczta-polska.pl/

Wiadomość 70 z 122
ostatnia odpowiedź