Sprzedawanie za granicę
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

ebay.de i usunięte przedmioty z "sprzedane"

Witam, od nadawna sprzedaję sprzedaż an ebay.de, wszystko dotychczas było ok. Niestety jakoś przedwczoraj nagle z działu "Verkauft" - sprzedane, zniknęły przedmioty sprzedane przeze mnie w ciągu około miesiąca - ale nie wszystkie: pierwsze przedmioty...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 56 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Co dalej?

Pod koniec stycznia sprzedałem używaną płytę główną. Towar został doręczony ok. 7 lutego, jednak do tej pory nie otrzymałem komentarza. Jestem pewien, że płyta główna działa prawidłowo. Kupujący pomimo moich próśb o wystawienie komentarza, cały czas ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 80 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Zwrot prowizji od sprzedaży

Witam Dwa razy miałam nieszczęście nie sprzedać przedmiotu, bo dwaj kupujący nie zapłacili. Na razie zrezygnuję ze sprzedaży tego przedmiotu. Prowizję od sprzedaży i koszty wystawienia zapłaciłam. EBay przyznał mi zwrot, ale dokąd co, koszty musiałam...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 797 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Przelew z Niemiec do mBanku

Mam problem - kontrahent z Niemiec napisał że system jego banku nie przyjął mojego SWIFTu z mBanku: BREXPLPWMBK. Przyznam, że nie rozumiem - już dokonywano wpłaty na moje konto i wtedy podawałam taki właśnie SWIFT. Czy ktoś się zetknął z takim przypa...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 284 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

zakładanie sklepu problem z subskrybcją

Witam chciałabym założyć sklep na ebay.com. Postępowałam dotychczas zgodnie z instrukcjami, zarejestrowalam sie na ebay.pl i reszte działań robie na ebay.com. Mam już status osoby sprzedającej (seller account), mam zweryfikowane konto na paypal'u (pr...

Znawcy PayPal.pl - poszukiwani

Niedawno poruszyłam temat blokady płatności za sprzedane rzeczy. Od starszych bywalców tego forum otrzymałam odpowiedź, że wszystkim rządzi komputer. Teraz po następnych blokadach wiem jedno - to mylne twierdzenie. Może tak jest na świecie ale w PayP...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 142 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Wysyłać na adres z paypala czy z ebaya

Witam, Na jaki adres mam wysyłać swoje paczki, skoro w wiadomości od ebaya jest jeden adres, a w wiadomości od paypala jest drugi adres? Już mam po raz nty taką sytuację i raz musiałem czekać ponad tydzień na odpowiedź użytkownika więc chciałbym taki...

Pierwszy problem - spor

W streszczeniu. Gosc kupil u mnie przedmiot. W paypalu przyszedl adres wysylki inny niz w ebayu. Wyslalem 2 maile do goscia z pytaniem na jaki adres wyslac, jednak nie zauwazylem ze mail wyslany poprzez "odpowiedz do" nie leci do kupujacego tak jak n...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 268 Wyświetlenia
  • 16 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

opłata pocztowa na ebay.de

Witam, Mam prośbę o informacje na temat opłaty pocztowej na ebay.de. Chciałabym aby opłata była widoczna dla klienta pod ceną towaru. Obecnie wystawiam towar, zaznaczam w ustawieniach rodzaj przesyłki expresowej za granicę ale niestety cena przesyłki...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 33 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Ebay.de i numer telefonu VOIP

Witam!czy ktoś z was rozwiązał problem kontaktu telefonicznego z klientami po niemieckiej stronie? Chciałem założyć numer VOIP w niemieckiej numeracji, ale posiadają regulacje które wymagają odemnie wysyłania aktualnych niemieckich rachunków za prąd ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 391 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Firma a ebay.de i ebay.com

Chciałbym założyć konto firmowe i sklep. Towar, którym zamierzam handlować nie ma zbyt wielu chętnych w Polsce (niezbyt popularne przedmioty kolekcjonerskie). Chciałbym więc trafić do klienta zagranicznego (import mam w razie co wpisany w działalność...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 170 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Handel na ebay.co.uk - działalność za granicą ?

Moja zagadka wygląda następująco. Na stałe mieszkam UK. Mam zamiar założyć tutaj działalność (sole trade) i sprzedawać rękodzieło mojej mamy. Chciałbym również pod tą działalność założyć nowe konto na ebay.co.uk i paypal na firmowe konto w UK ( prakt...

Wysyłka do cały świat: na ebay fr.

Bardzo proszę o pomoc, bo nie mam już sił na kombinowanie. Wystawiłem przedmiot na Ebay.fr i nie mogę ustawi obcji "wysyłka do: cały świat". jak to zrobic, nie wiem gdzie ukryli te obcję. Z góry dziękuję za pomoc.

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 471 Wyświetlenia
  • 5 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

jak usunąć sklep ???

Witam, Jak mogę usunąć swój sklep ponieważ już więcej nie będę sprzedawał a nie chcę aby naliczali mi dodatkowe koszty. Nie mogłem znależć tego w ustawieniach. Pozdrawiam

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 64 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania
Autorzy z największą liczbą podziękowań