Sprzedawanie za granicę
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

zwrot towaru na ebay.de

Witam Mam nastepujacy problem - sprzedalem na swoim koncie firmowym przedmiot na ebay.de jednak kupujacy odeslal go do mnie bez podania przyczyny. Wiadomo ma takie prawo, jednak odeslal paczke za pobraniem 15EUR na pokrycie kosztow transportu zwrotne...

Sprzedaż na ebay.com

Witam Postanowiłem zacząć przygodę z ebayem. Interesuje mnie głównie sprzedaż na ebay.com. W związku z tym mam kilka pytań. 1. Wyczytałem, że w razie wysyłki towaru muszę wypełnić druk celny. Czy z tym wiążą się jakieś opłaty celne od wartości towaru...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 455 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

OLEWANIE klienta przez ebay.de

Witam. W w drugiej połowie grudnia sprzedałem Niemcowi obiektyw poprzez ebay.co.uk (transakcja w funtach). Lepsze ceny niż w Polsce, więc czemu nie. 6. stycznia założył mi sprawę poprzez ebay.de (jakim cudem jak sprzedałem przez .co.uk?) z treścią "i...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 70 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

problem z otrzymaniem wplaty od Ebay !!

Witam, jestem nowym uzytkownikiem i sprzedalam przedmiot na niemieckim Ebayu.Kupujacy zaplacil tego samego dnia przez Pay Pal.Otrzymalam meila od Ebay.pl iz mam wyslac przedmiot jak najszybciej, odznaczyc ikone ze zostal wyslany i na tej poctawiepien...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 71 Wyświetlenia
  • 5 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

PAYPAL a wysyłka kurierem

Witam! Naczytałem się różnych "ciekawych" informacji na temat Paypala. Mam pytanie: 1) czy wysyłka kurierem z możliwością monitorowania od nadawcy do odbiorcy wykluczy problem blokowania i zwracania środków z powrotem do nadawcy? 2) jestem nowy na eb...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 469 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Sprzedaż za granicę REGULAMIN

Witam mam pewnien problem, chciałbym sprzedawać rzeczy za granicę, prowadzę działalność gospodarczą i mam pytanie do was jak wygląda sprawa regulaminu przy sprzedaży za granicę. U nas klinet ma prawo do zwrotu w ciągu 10 dni, w niemczech ma (prawdopo...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 52 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Jak otrzymać całą sumę w euro ? bez przewalutowania na złotówki

Witam, jeśli sprzedam coś na ebay.de niemiec zapłaci mi w euro... to w jaki sposób mogę otrzymać pieniądze w euro bez przewalutowania na złotówki ? Dzwoniłem do pay pal, z pytaniem czy mogę założyć konto w polsce w euro i otrzymywać z pay pala euro.....

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 388 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

ebay.de i pay pal

Witam, jestem nowym użytkownikiem i otóż mam taki problem, bo nie wiem o co chodzi. Wystawiam przedmiot na ebay.de i tam jak dochodzi do Angebot überprüfen robię co potrzeba, i klikam na Artikell einstellen, i wyświetla mi się Bestätigen Sie Ihre Ide...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 58 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

"Intelektualiści" z PayPal II

Kolejny raz zablokowano mi przelew - tym razem z UK. Co najciekawsze przelew otrzymałam od kontrahenta, z którym już dokonałam niedawno transakcji - wtedy nasza transakcja nie budziła obaw w PayPal a teraz tak ?! Od tego czasu i ja i on mamy więcej p...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 78 Wyświetlenia
  • 7 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Tylko opcja kup teraz

Witam, mam pytanie, chce wystawić przedmiot na ebay.com tylko z ceną kup teraz, ta opcja jest dostępna ale musze podać cene wywoławczą, jak wyłączyć zwykłą licytację?

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 133 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Czy eBay nas olewa ?

Mam dosłownie takie pytanie jak w tytule. Jestem nowym użytkownikiem i interesuje mnie sprzedaż na eBay.de. Zarejestrowałem się, wg nowych zasad dla nowych użytkowników grzecznie założyłem konto w PayPal, konta powiązałem prawidłowo i teraz jest coś ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 66 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Zwrot przedmiotu przez kupującego w US a zwrot płatności via pay pal

Witam wszystkich, sprzedałem przedmit do US, klient ma zerowy dorobek i podważył orginalność towaru co jest bzdurą bo towar był uprzednio kupiony przeze mnie w sklepie na eBay. Przyjąłem zwrot żeby się nie chandryczyć. Poprosiłem o odesłanie przesyłk...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 119 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

weryfikacja konta sprzedawcy

Witam, chciałem wystawić przedmiot na sprzedaż jednak otrzymałem komunikat że moje konto nie jest zweryfikowane, proszę o pomoc w jaki sposób weryfikujecie konto ? żadnej karty kredytowej nie chciał przyjąć , zaznaczyłem wysylke listu z kodem i zasta...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 429 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

moja aukcja z ebay.pl nie jest widziana na ebay.de

witam tak jak w temacie - chciałbym, żeby w wynikach wyszukiwania na niemieckim ebay pojawiała się moja aukcja z ebay.pl wydaje mi się, że wszystko zrobiłem jak trzeba - w rubryce WYSYŁKA ZA GRANICĘ zaznaczyłem "Inne miejsca dostaw — kupujący skontak...

Autorzy z największą liczbą podziękowań