Sprzedawanie za granicę
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

US Międzynarodowy Kupujący. Potrzebujesz produktu z Polski. Zapłaci!

US Międzynarodowy Kupujący. Potrzebujesz produktu z Polski. Zapłaci!Nazywam się Robert i jestem członkiem długo czas eBay z USA stara się kupić produkt, który jest obecnie dostępny tylko w Polsce.Polska strona nie dostarcza do USA więc mam problemy z...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 91 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Powolutku na eBay-u można dostac obłedu :)

Mam dwa konta , jedno rejestrowałem kiedyś na eBay.com ale lokalizacja podana w POLAND !!! na tym koncie mam status super sprzedwca no i mam limity bo jestem niby z poza UE  dlatego otwarłem drugie konto na Polskim eBay-u . Dzisiaj juz nie mogę wyst...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 193 Wyświetlenia
  • 5 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Proszę o pomoc - sprzedaż za granicę - jestem zielony

Może opisowo - chcę sprzedawać towar skierowny głównie do odbiorców niemieckich, może francuskich. Jak mam to zrobić ? Jestem starym allegrowiczem zasiedziałym w swoim grajdołku i mało interesującym się dotychczas wielkim światem. Może jakaś altruist...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 144 Wyświetlenia
  • 5 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Blokada możliwości sprzedaży za granicą, wyniki nie spełniają standardów

Witam. Nałożono mi blokadę możliwości sprzedaży za granicą, ze względu na to, że Moje wyniki nie spełniają standardów wyników dla sprzedającyh w niemczech. Czy ktoś spotkał się z czymś takim i jak sobie poradził ? Czy sprzedając w PL mogę szybko popr...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 103 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Zaawansowany menedżer sprzedaży

Witam. Uaktywniłem sobie Zaawansowany menedżer sprzedaży. I chciałbym mieć taką regułę żeby aukcja wystawiała się ponownie aż do sprzedania wszystkich przedmiotów z magazynu. I chodzi mi o to żeby była ciągłość np tak jak tutaj na tej aukcji nie jest...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 107 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Konto firmowe a prywatne na ebay.de

Witam serdecznie Mam pytanie, czy jeśli przez przypadek zmienilem status konta z prywatnego na firmowy, to czy nie mając "firmy" mogę na nim sprzedawać (wiem ze operacji odwrotnej wykonac nie moge)? Chodzi wyłacznie o sprzedaz kilku przedmiotów uzywa...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1051 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

faktura za dwa przedmioty ale sprzedane jeden ebay.co.uk a drugi ebay.com

Ponownie mam problem a mianowicie sprzedalem dwa przedmioty i jednemu kupujacemu z tym ze jeden poszedl na ebay.co.uk a drugi na ebay.com.... Czy moge wystawic fakture zbiorcza jesli tak to jak to zrobic bo probuje to zrobic i nic mi z tego nie wycho...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 118 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Promowanie aukcji - zwiększenie liczby wyświetleń

Witam, Od paru tygodni wystawiam aukcje na niemieckim ebay'u. Na początku nie było zbytnio zainteresowania. W dniu, w którym kończyły się aukcje (10 dniowe) było zaledwie od 5 do 25 wyświetleń na poszczególnych aukcjach. Aukcje wystawiłem ponownie. T...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 2976 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Sprzedaż do USA drobnego rękodzieła a rozliczenie w DG

Chciałabym rozpocząć sprzedaż robionych własnoręcznie rzeczy na ebay USA. Ceny końcowe byłyby w granicach 50-300 zł /po przeliczeniu waluty./.. a wysyłka w kopercie bąbelkowej. Jakie dokumenty muszę mieć by towar wysłać legalnie za pośrednictwem pocz...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 4764 Wyświetlenia
  • 10 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

sprzedaż towarów zakazanych

Witam, chciałem się dowiedzieć od bardziej doświadczonych sprzedawców, jak wygląda sytuacja, gdy chcę sprzedawać produkt w pełni legalny w Polsce, którego sprzedaż w innym kraju jest zakazana, ale posiadanie jest tam legalne (trochę dziwne). Czy mogę...

Sprzedaż do Niemiec, na którym ebay-u założyć sklep?

Jak w temacie. Zarejestrowałem się na ebay.pl, ale chcę sprzedawać do Niemiec. Czy mogę otworzyć Mały sklep u nas i sprzedawać na ebay.de? Czy aukcje będą widoczne? Jakie będą opłaty za wystawienie, galerię? Czy bardziej opłaca się założyć sklep na e...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 232 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Co zrobić aby maile wysyłane z mojego ebaya były tylko po angielsku

Witam, Czy jest możliwość aby mając konto na polskim ebay i sprzedając tylko za granicę całą korespondencje z ebay ustawić na język angielski. Teraz widzę czasami, że klienci dostają maile z polskimi literami i zdaniami. Szczególnie chodzi o te autom...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 91 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Limit 10sztuk 500$ na ebay.com

Jak w temacie. Zaczalem sprzedawac .dopiero zbieram opinie. Z tego co wyczytałem w helpie po 30 dniach aktywnej sprzedaży mogę starać się o zwiększenie limitu. I teraz głupie pytanie...gdzie mogę zobaczyć te limity. Czytając help na ebay.com powinny ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 457 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania
Autorzy z największą liczbą podziękowań