Blokada sprzedaży na ebay.de

moto-lider
Użytkownik

Witam


Od poniedziałku (25.06.2012) mam zablokowaną opcje sprzedaży.


Kiedy loguje się na konto lub próbuje coś sprzedać wyświetla się taka informacja:



"Wichtige Mitteilung


Wir haben einige Aktivitäten in Ihrem Mitgliedskonto festgestellt und benötigen Ihre Hilfe bei der Verifizierung einiger Angaben. Es tut uns leid, wenn Ihnen dadurch Unannehmlichkeiten entstanden sind. Während wir mit Ihnen zusammen einige Angaben verifizieren, steht Ihnen Ihr eBay-Mitgliedskonto nur eingeschränkt zur Verfügung.


Bitte gehen Sie zu Mein eBay und gehen Sie entsprechend der Anleitung vor, die Sie in der an Sie gesendeten E-Mail finden. Vielen Dank, dass Sie sich hierfür Zeit genommen haben.ę




Dostałem oczywiście wiadomość od ebaya, która wygląda w ten sposób:


"Aby odwołać się od ograniczenia i móc wznowić sprzedaż, zapoznaj się z poniższymi zaleceniami:

Po spełnieniu wyżej wymienionych wymagań odpowiedz na tę wiadomość e-mail, a my rozpoczniemy procedurę odwołania. Pamiętaj, że możemy poprosić o dodatkowe informacje na potrzeby procedury odwołania."



Brak w mailu informacji na temat tego co robię nie prawidłowo i co mam zmienić...


Napisałem już dwa maila do ebaya. Odpowiedź niby powinna być w ciągu 48h ale żadnej odpowiedzi nie otrzymałem...



Konto jest na firmę, powiązane jest z zweryfikowanym kontem paypala.


Problem nastąpił po tym gdy poprosiłem kupującego o wpłatę przez paypala...



Proszę o pomoc...



pozdrawiam


Szymon

Wiadomość 1 z 3
ostatnia odpowiedź
2 ODPOW. 2

Blokada sprzedaży na ebay.de

realbyg
Użytkownik

U mnie ta sama historia od tygodnia wysyłam informacje co 2 dzień  i w  końcu mam odp


"Dziękuję za wiadomość e-mail w związku z zawieszeniem Twojego konta.

Doceniamy Twoje zaangażowanie i czas poświęcony na ponowny kontakt z Działem Obsługi Klienta eBay.

Podtrzymujemy podjętą wcześniej decyzję o blokadzie Twojego konta z powodu zastrzeżenień dotyczących bezpieczeństwa. Jest ona ostateczna i nie ma możliwości odwołania się od niej. Chcemy, aby eBay był przyjaznym użytkownikom i bezpiecznym miejscem handlu, dlatego zastrzegamy sobie prawo do zablokowania podejrzanych kont.

Więcej na ten temat możesz przeczytać w Umowie z użytkownikiem w sekcji Nadużywanie serwisu eBay, klikając na poniższy link:

http://pages.ebay.pl/help/policies/user-agreement.html

Pamiętaj, że w okresie zawieszenia nie wolno Ci sprzedawać w serwisie eBay, jak również zakładać nowych kont. Jeżeli na Twoim koncie znajdują się zaległe opłaty, prosimy o ich niezwłoczne uregulowanie.

Uwaga
Niniejszy e-mail jest ostatnią wiadomością od nas związaną z tą kwestią. Kolejne e-maile w tej samej sprawie pozostaną bez odpowiedzi.

Pozdrawiamy,

dział Obsługi klienta eBay"



Nie wiem co jest podejrzanego skoro klienci otrzymali przesyłki i wystawili opinię pozytywną.



Jakaś totalna bzdura nie wiem kto i po co robi problemy!

Wiadomość 2 z 3
ostatnia odpowiedź

Blokada sprzedaży na ebay.de

dziewanna1
Użytkownik

Jak  to  czytam  to  wierzyć  sie nie chce .  ;-(

Wiadomość 3 z 3
ostatnia odpowiedź