Sprzedawanie za granicę
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Powiązanie konta eBay z kontem PayPal na inne dane inny adres? Możliwe?

Witam, mam polskiego eBaya, chcę dodać konto PAyPall założone w Anglii z angielskim rachunkiem, czy da radę przyjmować wtedy płatności w funtach? Proszę doświadczonych użytkowaników o pomoc. Czy jest jakiś inny sposób, aby ominąć wypłatę środków z ko...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 227 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Spór.

Witajcie Mam problem. Kupujący z USA zakupił u mnie części motocykowe. Części wysłałem w dwóch różnych paczkach. Jedna paczka do niego dotarła a druga gdzieś zagineła. Tracking pokazuje, że ciągle jest w Warszawie. (od 15dni) Łączna wartość towarów t...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 239 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

ebay.co.uk wskazniki sprzedawcy

witamsprzedaje(a wlasciwie sprzedawalem) przedmioty na ebay.co.ukjakis juz czas temu została na mnie nałożona blokada możliwości sprzedaży za granicą, ponieważ moje wyniki sprzedającego nie spełniają standardów...dokladnie mowiacTwój status sprzedawc...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 343 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Czy istnieje możliwość zmiany decyzji podjętej przez eBay ?

Witam ! czy istnieje możliwość (ktoś się z czymś takim spotkał )lub są środki zaradcze aby eBay zmienił podjętą decyzję w sprawie sporu ? Kupujący odesłał puste opakowanie zamiast zegarka.Posiadam protokół "szkody" tz.potwierdzenie ,iż w pacze były p...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 192 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

10 komentarzy- limit, pomoc. Limit sprzedaży

Witam,Potrzebuję pomocy co do limitu 10 komentarzy przed rozpoczęciem sprzedaży na zagranicznym ebay'u.Chciałbym również zapytać o limit sprzedaży na ebay.co.uk:1. jaki jest ten limit w skali miesiąca jeżeli posiadam konto firma i założę sklep na eba...

Problem z weryfikacją na ebay.de

Witajcie, Utworzylem wczoraj konto na ebay.de zarejestrowane na Niemiecką firmę. Po rejestracii pojawiła się informacja o aktywacji przez list wysłany na adres... dlaczego nie miałem opcji wyboru?W przypadku konta na PL mogłem sobie wybrać formę akty...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 208 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Założenie sklepu na ebay.de - kilka pytań

Witam, W związku z chcęcią założenia sklepu na ebay.de mam kilka pytań dla znawców tematu.Mam konto firmowe założone na ebay.pl na polski adres - nie mam założonego polskiego sklepu. 1) Czy mogę założyć sklep z mojego konta na ebay.de ? Nie mam adres...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 494 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Konto na firmę a sprzedaż na zagranicznych serwisach

WitamCzy posiadając konto na frmę zarejestrowane w Polsce można sprzedawać na ebay.co.uk bez wymogu 10 pozytywnych opinii za sprzedaż oraz czekania 90 dni od pierwszej pozytywnej opinii ?Na ebay.co.uk znalazłem sprzedawcę który ma 0 komentarzy, nowe ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 170 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Problem z ebay/paypal

Witam.Problem jest następujący. W połowie października jeden z kupuących z Hiszpanii kupił ode mnie przez ebay.com przedmiot za 35$. Po dwóch tygodniach napisał do mnie, że przedmiot nie dotarł. Sprawdziłem numer przesyłki i przesyłka czekała na nieg...

rozliczanie sprzedaży zagranicznej

Witam,przeczytałem już dziesiątki temtów związanych z moim problemem, ale odpowiedzi są tak różne, że postanowiłem założyć osobny.Chcę sprzedawać przedmioty za granicą (na początku ebay UK i DE). Prowadzę jednoosobową działalność gospodarczą, mam kas...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 608 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Jak sprawdzić czy kupujący dokonał płatnośći ?

Witam, Sprzedałem przedmiot jednak nie miałem wtedy połączonego profilu z paypalem. Opcją płatnośći był własnie paypal (w aukcji). Teraz gdy podłączyłem konto paypal jak mogę "wymusić" od klienta zapłacenie za przedmiot ? - jedynie poprzez bezpośredn...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 315 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Jak zweryfikować kupującego?

Witam, mam pewien problem. Sprzedałem dość drogi przedmiot, lecz kupujący (z USA) posiada 0 komentarzy, a w dodatku założył konto tuz przed zakupem. Osoba ta nie figuruje w internecie, a numer telefonu, który podała jest przypisany do innego miejsca ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 177 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Sprzedaż za granicą LICHWA

WitamMam problem .Niedawno sprzedałem na Ebay.co.uk towar który zapakowałem solidnie .Tak zawsze pakuję i zawsze dochodzi bez uszczerbku. Po tygodniu jak kupujący otrzymał towar zgłasz mi że dotarł do niegu uszkodzony i żąda odszkodowaniua 100 GBP za...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 564 Wyświetlenia
  • 5 odpowiedzi
  • 0 podziękowania
Autorzy z największą liczbą podziękowań