Sprzedawanie za granicę
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Jak sprzedawać na ebay.de?

Cześć,chcę rozpocząć sprzedaż na niemieckim rynku. Mam JDG z polskim adresem. Chcę prowadzić taką sprzedaż, wysyłając towar z Polski. Zarejestrowałem konto na ebay.pl, na razie nie wystawiłem tam żadnej aukcji, chciałbym od razu zacząć od .de. W zwią...

Dopłata do wysyłki

Witam, czy mam prawo żądać od kupującego dopłaty do wysyłki? Która, okazała się być wyższa niż wpisałam w aukcji…

Awatar użytkownika autor Nie dotyczy
  • 71 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Blokada konta z powodu błędnej informacji o lokalizacji artykułu

Cześć,Sprzedajemy z Polski do Niemiec przez ebay.de. Magazyn w Polsce i wysyłka z Polski. Przez przypadek na jednej aukcji zaznaczono lokalizacja produktu Niemcy. Zablokowano nam konto i otrzymaliśmy mail:"Ściśle współpracujemy z niemieckim urzędem s...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 262 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Od kwietnia eBay nie przelicza prawidłowo PLN na EUR

Otrzymałem kwietniową fakturę, gdzie prowizja została przeliczona po kursie 1 PLN = 1 EUR.Okazało się, że prowizja od sprzedaży wyniosła w tym wypadku 50,4%.Czy macie ten problem, czy tylko dotyczy to mnie?Po za tym na moim koncie podają oszczędności...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 87 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Sprzedaż i wysyłka do UK - osoba fizyczna a faktura handlowa i deklaracja

Sprzedałem przedmiot do UK, wartość około 120 funtów + ebay doliczył VAT 20%. Jestem osobą fizyczną bez działalności gospodarczej i numeru EORI, paczkę przygotowałem UPS'em. Czy jako osoba fizyczna bez EORI mogę zadeklarować że była to sprzedaż (i ew...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 265 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Urlop

Mam sklep zalozony na angielskim ebayu. Za tydzien udaje sie na urlop (na tydzien). Pytanie jak wlaczyc urlop? Albo jakies info, ze przesylki beda opoznione. Prosze o pomoc.

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 2324 Wyświetlenia
  • 9 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Sprzedaż za granicą

Witam, mam aktywne konto na EBAY.PL i od kilku lat przebywam w UK, mam rachunek bankowy UK powiązany z ebay'em i chyba jest coś nie tak, ponieważ nie mogę nic wystawić do sprzedaży w UK, a może niema takiej możliwości?

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 54 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Sprzedaż na ebay.de

Hej,Kompletnie nie rozumiem dzialania ebay.Chcę sprzedawać na niemieckim ebayu produkty z wysyłką z Polski. Firma w Polsce.Mam założone konto PL.Co dalej? Ja nie rozumiem tych instrukcji. Jakis megasklep? Gdzie to jest? Trace nerwy juz na tym.

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 119 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozwiązane! Wysyłka do Australii

Jak radzicie sobie z wysyłką do Australii?Jakich innych przewoźników polecacie?Poczta Polska nie doręcza listów, giną po drodze wysłałem 03.08 i jeszcze nie dotarł. Klient zażądał zwrotu pieniędzy i wcale mu się nie dziwie.Nie są to duże paczki, paku...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 478 Wyświetlenia
  • 11 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

GWARANCJA - Niemcy jak to jest?

Witam,Sprzedaję na ebay.de dokładnie wycieraczki szyb samochodowych. Nie mam nigdzie napisane nic na temat gwarancji odnośnie wycieraczek. Jest jakaś ustawowa gwarancja na to? Czy jak to wygląda? Ktoś coś wie?

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 699 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Plik z fakturami OSS dla księgowości

Dzień dobrySprzedajemy z towar z Polskie do Niemiec korzystając z OSS. eBay sam wystawia fakturę do każdego zamówienia i tu pojawia się problem; nasze biuro księgowe wymaga pliku zgodnego z programem Comarch, tak aby możliwe było zaciągnięcie wszystk...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 83 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Błąd przy pierwszym wystawianiu aukcji

Witam, chciałem wystawić aukcje oferującą usługi podwyższania rangii w grach komputerowych on-line, jednak Cały czas wyświetla mi się komunikat:Thank you for your interest. However this feature is only available in limited release. We'll let you know...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 53 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozliczenie Vatu w UK

Witampotrzebuje namiaru na biuro ksiegowe , które bedzie rozliczało Vat w UK oraz pomoze w zarejstrowaniu w angielskim urzedzie skarbowym? Czy ktos moze podac jakies namiary? pozdrawiam

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 63 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Ani znaleźć, ani sprzedać, ani wystawić

Cześć. Ten temat był już wałkowany ale muszę go poruszyć po swojemu. Jak to jest, ze moje przedmioty wystawione na ebay.pl ponad dobę temu są niewidoczne? Pół biedy że z zagranicznych ale nawet z… polskiego ebaya. To są przedmioty kolekcjonerskie, ki...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 111 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania