Sprzedawanie za granicę
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

NIP UE dla Rolnika zryczałtowanego

Dzień dobry,prośba o opinię i poradę w kwestii NIP UE dla sprzedaży na ebay.de.Jestem rolnikiem, który sprzedaje różne rośliny na rynku polskim (również za pomocą sklepów internetowych jak i marketplace-ów. Finansowo funkcjonujemy jako rolnicy zrycza...

Opóźnienie dostawy przesyłki do USA

Witam. Przesyłka priorytetowa numer: CP280889671PL wysłana do USA, Floryda, od 9 grudnia tkwi w jednym miejscu, opisane jako przygotowywanie do doręczenia. Klient któremu to wysłałem założył spór. Próbowałem skontaktować się z USPS ale nigdzie nie ma...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 111 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

return request -narzędzie dla złodziei,cwaniaków i oszustów

Procedura return request jeśli klient zgłosi uszkodzenie lub niezgodność z opisem. 1.Nie możesz nie zgodzić się na zwrot,jest tylko jedna opcja "otrzymałem przesyłkę" a później "zwracam pieniądze"2.Nie można zakwestionować "zwracam pieniądze" jeśli t...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1470 Wyświetlenia
  • 14 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Wysyłka paczki ekonomicznej do USA - spór

Witam. Pojawił się duży problem z wysyłką przedmiotu do USA. Kupujący się zniecierpliwił na tyle, że założył sprawę i poprosił o pomoc Ebay. Twierdzi, że paczka zaginęła bo od 5 sierpnia nie wyruszyła z Polski.Tyle, że według śledzenia na poczcie: ht...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 189 Wyświetlenia
  • 9 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Sprzedaz za granice.

Dlaczego ebay domsga sie ode mnie osobistych danych osobowych,danych bankowych.Poprzednio placilem haracz pay pall i żadnych danych nikt nie wymagał.Wystarczył mój adres,nszwisko i nr konta do przelewu.

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 80 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozwiązane! Sprzedaż do Austrii

Witam, zaczynam dopiero przygodę z E-bay. Chce sprzedawać typowo na rynku Austriackim. Niestety nie wiem jak ustawić aukcje aby nie pojawiały się na rynku Niemieckim. Jest to konieczne z uwagi na to że producent nie dopuszcza sprzedaży na tym rynku. ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 90 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

widoczność moich ofert

witam,mam w ofercie około 400 ofert, na ebay.com [ameryka] i ebay.co.uk [wielka brytania] mam widoczne tylko około 100 z nich [miesiąc temu widać było ok 150], na pozostałych serwisach wszystko OK; da się to jakoś naprawić?

Wysyłka zagraniczna

Witam, chciałem zacząć sprzedawać za granicę. Niestety mam problem z poprawnym ustawieniem wysyłki. Mieszkam w Polsce i stąd też wysyłam produkty, dlatego koszt wysyłki dla kupującego z Polski jest niski, a dla kupujących z za granicy znacznie wyższy...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 130 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Aukcja z licytacją a limity sprzedaży

Chciałabym sprzedać rzadki i wartościowy przedmiot. Konto na ebay’u mam już od dawna, ale jeszcze nigdy nic nie wystawiałam i to będzie moja pierwsza sprzedaż, więc mam nałożony na konto limit 500 zł. Pomyślałam o aukcji z licytacją i chciałam podać ...

Autorzy z największą liczbą podziękowań