Zwrot pieniedzy do klienta

 Klient godzinę temu  wystąpi o zwrot opłaty. Ja chce zwrócić.  Jesteśmy umówieni. Mam środki na koncie bankowym podpiętym pod ebay. Ale po naciśnieciu funkcji"  Refund now" pojawia mi sie jedynie pusty,biały miały prostokąt na środku ekranu.Podejrzewam tam powinny byc ujawnione kolejne  etapy.

 

I nie mam pojęcia co robię nie tak.

Czy chodzi o to ze nalezy dłużej odczekać  z tym moim zwrotem?

 

 

Wiadomość 1 z 3
ostatnia odpowiedź
2 ODPOW. 2

Zwrot pieniedzy do klienta

Ebay mi odpisał, jak zawsze u ich miło ale  i  byli pomocni faktycznie tym razem.

Tzn nie wiem co wyjdzie bo na razie nadal  nie mogę  dokonać zwrotu

 

Na ten mom ustaliłam tyle ze to konto bankowe podpięta pod ebay jest ale do wypłat  ale z ebay. Do tego to zwyczajne konto, bez debetu.  Musze dodać opcje karty kredytowej w ustawieniach  by móc  rozwiązywać takie problemy, jesli na  samym koncie ebay nie mam środków.

Tzn na ten mom podpiełam karte ale chyba robie cos zle bo nadal nie mogę  nią zapłaci

:))ale juz pisałam do ebay w tej kwestii

 

Myślałam ze wystarczy miec jedno konto podpięte  by obsługiwać roszczenia, taki miałam wniosek po tym gdy ludzie tu pisali z obawa ze ebay moze pobierać z konta bankowego, po tych zmianach u nich tzn odejscia ebay ze współpracy z pay pal.No to u mnie nie mógł choc wręcz sie prosiłam .

cdn :))

 

 

Wiadomość 2 z 3
ostatnia odpowiedź

Zwrot pieniedzy do klienta

Nie udało mi sie zapłaci kartą, zapłaciłam  z tego konta ebay po tym jak mi tam wpłyneła suma ze sprzedazy bieżacej

z ebay sie dogadac nie da w tej sprawie ,bo pucują jak to oni i nic z tego nie wynika.

Ja swoje oni automatem

Za to informatyk do które sie zwróciłam o pomoc który przesledził   wysiłki   uznał ze problem lezy po stronie mojego banku

po ludzku - przeglądarka informuje, że ustawienia jakie strona sobie sama zażyczyła, ta ebay, powodują, że przeglądarka nie załadowała tzw zasobu, czyli zawartości do tego białego okienka.

Dodam ze probowałam  zapłacić z trzech roznych  urządzen  w tym jedno było nawet na innym oprogramowaniu. Informatyk wykluczył  problem  mojej przeglądarki czy urządzenia

O

i w cdn  rozpoczynam komunikowanie sie z obsługo klienta w banku

ciągne tu te opowiesc bo moze ktos będzi miał podobny problem kiedyś - wiec jesli uda mi sie wyjasnic to moze bedzie to pomocne w przyszłości.

 

Wiadomość 3 z 3
ostatnia odpowiedź