Płatności
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Rezerwa Odnawialna i zamrozone saldo , jak to ominac ? Oszustwo

witam.Czy zna ktos sposob jak to ominac?Paypal z kazdej transakcji blokuje mi jakies 30% na okres 60dni, a do tego ustalil sobie jakas rezerwe odnawialna w wysokosci 5000euro.czy to jest zgodne z prawem?dlaczego paypal przetrzymuje moje 5000euro,nie ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 520 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Nie moge zaplacic poprzez PayPal, do tej pory wszystko bylo ok....

Jak w temacie. nie mogę zapłacić za przedmiot, po potwierdzeniu płatności dostaje komunikat: W przypadku tej transakcji nie można użyć tej karty. Możesz sfinalizować realizację transakcji przy użyciu innej karty kredytowej. Wprowadź poniżej informacj...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 10026 Wyświetlenia
  • 6 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

PayPal limit w USA jak zdjąć

Witam, mam konto PayPal w Polsce na które przelewam kasę z konta ROR (do tego PayPala nie jest podłączony rachunek ani karta). Założyłem sobie drugiego PayPala w USA na dane teścia, który tam mieszka (oczywiście za jego zgodą). Kupowałem jakiś sprzęt...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 696 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Kupno butów-przelew (pierwszy raz na ebay)

Witam. Potrzebuje pomocy. Zamiarzam kupic przedmiot. Beda to moje pierwsze zakupy na ebayu. Założyłem sobie konto na paypalu bo tylko tak mozna zapłacić za ten towar (nie bede płacił w moim banku opłat za przelew za granice bo wychodzi nie opłacalnie...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 371 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

ile rachunków można mieć dołączonych do konta PayPal?

Witam Tak jak w temacie. Chciałbym wiedzieć czy jest możliwe dołączenie do konta PayPal np. dwóch rachunków. Np. jednego złotówkowego z mbanku oraz drugi rachunek np. z banku angielskiego Barclays. Chciałbym uniknąć przewalutowania dlatego srodki zgr...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 2565 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

oskarżenie o sprzedasz podróbki 0 wpłaty ani towaru

Witam kolegów wysłałem zegarek klientowi z chin wartości 820 funtów (spore pieniądze) kupujący powiedział że jest to podróbka i żebym oddał mu 160 funtów nie zgodziłem się więc otworzył spór który później przegrałem teraz mam debet na koncie minus 4 ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 2130 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Używany laptop z USA i opłaty importowe

Witam, zakupiłem używany laptop 2+ latka w USA, niestety oprócz ceny $559,00 oraz wysyłki za $54,93, system dodał opłaty importowe w wysokościo $127,55 (?!) Co do wysyłki nie mam pytań, natomiast wg opisu opłat importowych LINK,"(...) Opłaty celne i ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 6736 Wyświetlenia
  • 5 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

paypal - obciążenie zwrotne

Dzisiaj otrzymałem z paypala sprawę obciążenia zwrotnego. Kupujący twierdzi, że zakupu dokonano bez upoważnienia do użycia karty kredytowej. Pieniądze są zablokowane przez paypal. Towar (modele samochodów) sprzedałem przez ebay.pl klientowi z Francji...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 426 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Brak opcji paypal w aukcji, ale sprzedający wyraził zgodę na paypala w mailu, Co dalej?

Witam,Sprzedający w swojej aukcji nie udostępnił płatności Paypal, i wysyłki do Polski. Na moje zapytanie mailem zgodził się na płatność paypalem i wysyłkę do Polski. Jest to aukcja z licytacją. I teraz moje pytania:1. Jak to dalej powinno wyglądać? ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1576 Wyświetlenia
  • 6 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

czy zapłace cło i ile kosztuje?

Chce zamowic takiego grilla http://www.ebay.pl/itm/Cuisinart-Griddler-Gourmet-Countertop-Griddle-Panini-Press-Indoor-Grill-/170862708143?pt=Small_Kitchen_Appliances_US&hash=item27c83605af czy bedzie jakies cło? jak tak to ile?

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1440 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Przewalutowanie w paypalu i w mbanku - proszę o radę i pomoc.

Witam, Zwracam się z prośbą o radę. Sprawa wygląda tak - kupuje coś na ebayu w funtach brytyjskich, płacę poprzez paypal ekartą z mbanku (waluta rozliczeniowa karty - amerykański dolar). Czy przy przewalutowaniu ma znaczenie jaką walutę mam ustawioną...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 291 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

PayPal zamknięcie konta

Witam. Założyłem konto na PayPalu, które powiazałem z tym kontem eBay. Dostałem wiadomość od PayPal, aby potwierdzić mój adres i konto bankowe. Wysłałem im jakieś dokumenty z PZU, które potwierdzały mój adres i wyjechałem na weekend majowy na tydzień...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 222 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

w sprawie znalezienia adresu kupujacego

Witam czy moze mi ktos powiedziec jak mam znalesc adres na ebay kupujacego Sprzedalem na aukcji przedmiot i nie wiem gdzie moge znalesc dane aby go wyslac kupujacemy pozdrawiam wszystkich

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 123 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Zmień formę płatności automatycznych - o co chodzi.

Nadal nie mogę wystawiać przedmiotów na ebay,com , po rozmowie z pracownikiem amerykańskiego ebay okazało sie że muszę zmienić formę płatności na automatyczną , jednak po uruchomieniu tej funkcji ukazuje się komunikat . W tej chwili nie możesz korzys...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 872 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania