anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

oskarżenie o sprzedasz podróbki 0 wpłaty ani towaru

Witam kolegów  wysłałem  zegarek klientowi z chin wartości 820  funtów (spore pieniądze) kupujący powiedział że jest to podróbka i żebym oddał mu 160 funtów nie zgodziłem się więc otworzył spór który później przegrałem teraz mam  debet na koncie minus  4 tys zł i nie mam nawet towaru bo jak poinformował mnie serwis paypal  kupujacy nie musi mi go wysyłać ponieważ wystarczy że prześle im potwierdzenie zniszczenia towaru - poszukuje osób które znalzły się w tej samej sytuacji w celu zgłoszenia pozwu zbiorowego nawet jeżeli sprawa będzie się ciągnąć  to  nie pozwólmy by kto kolwiek stał ponad prawem

 

prosze pisać domnie  na pw

Wiadomość 1 z 3
ostatnia odpowiedź
2 ODPOW. 2

oskarżenie o sprzedasz podróbki 0 wpłaty ani towaru

Piszesz ze zegarek byl wartosci 860 funtow a kupujacy chce zebys oddal 160.To za ile go sprzedales? To po pierwsze a po drugie kupujacy powiedzial ze jest to podrobka a dalej piszesz ze towar zostal zniszczony. Maslo maslane. 

Jezeli wyslales podrobiony towar( mogles nawet o tym nie wiedziec) to przegrales sprawe a kupujacy nie ma obowiazku odeslac podrobki

Jezeli towar zostal zniszczony to kupujacy moze sie domagac zwrotu pieniedzy bo otrzymal towar uszkodzony a ty jestes odpowiedzialny ze wysylke. Trzeba ubezpieczyc przesylke  i wtedy nie byloby problemu

Wiadomość 2 z 3
ostatnia odpowiedź

oskarżenie o sprzedasz podróbki 0 wpłaty ani towaru

prosze przeczytaj na spokojnie jeszcze raz co napisałem , napisałem wyraźnie że sprzedałem zegarek za 820 funtów kupujący napisał mi że jest to podróbka i mam mu zwrócić z tych  820 funtów 160 funtów i zapomni o sprawie  w innym wypadku otworzy spór. Nie zgodziłem się na  taką próbe wyłudzenia i napisałem że jak może żądać ode mnie 160  funtów skoro uważa że towar jest podrobiony. Kupujący otworzył spór   wysłałem do paypala   wyciąg   opisu zegarka  prosto z firmy OMEGA oraz ich odpowiedź na temat jego orginalności  załączyłem również orginalne  mejle  jak kupujący wielokrotnie próbował wyłudzić 160  funtów tak by zegarek kosztował go 660 funtów. Przegrałem spór  nie mam towaru ani pieniędzy. Powiem Ci tak bardzo słabo znasz przepisy prawne  ponieważ  regulaminy mają byc  zgodne z prawem paypal nie jest instytucją która podejmuje decyzje w polsce czy dany towar jest oryginalny czy też nie od tego jest służba celna , kontaktowałem się też z rzecznikiem UOKIK  który prosił mnie żebym był znim w ciągłym kontakcie i abym sprawe zgłosił na policje jako kradzież / wyłudzenie jeżeli  firma będzie domagać się odemnie uzupełnienia minusowego debetu na koncie  ponieważ przedmiot nadal jest moją własnością a jego orginalność nie została udokumentowana  w należyty sposób

 

I nie mów że jeżeli  towar został  zgłoszony jako podróbka  to nie musi zostać odesłany !! bo równie dobrze moge kupić jakąś rzecz od ciebie i podesłać im zdjęcia podrobionego towaru i wtedy jesteś kolego bez pieniędzy i bez towaru bo oni orginalność sprawdzają na podstawie zdjęć przesłanych przez kupującego prosze błagam myśl logicznie.

 

 

 

Wiadomość 3 z 3
ostatnia odpowiedź