anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie moge zaplacic poprzez PayPal, do tej pory wszystko bylo ok....

tronicpol
Użytkownik
Jak w temacie. nie mogę zapłacić za przedmiot, po potwierdzeniu płatności dostaje komunikat: W przypadku tej transakcji nie można użyć tej karty. Możesz sfinalizować realizację transakcji przy użyciu innej karty kredytowej. Wprowadź poniżej informacje o nowej karcie.
O co chodzi? Jeszcze dziś i wczoraj zapłaciłem kilka transakcji a teraz d.u.p.a ;(
Paypal (zweryfikowany) mam powiązany z karta MBanku. Środków na koncie mam dużo więcej niż potrzeba... Liczę na szybką odpowiedz - właśnie upatrzyłem sobie kolejny zakup...
Wiadomość 1 z 7
ostatnia odpowiedź
6 ODPOW. 6

Nie moge zaplacic poprzez PayPal, do tej pory wszystko bylo ok....

bahaskaaa
Użytkownik
Zadzwon do paypal ale najpierw do mbanku czy czasem nie zablokolwli ci tymczasowo karty.
Wiadomość 2 z 7
ostatnia odpowiedź

Nie moge zaplacic poprzez PayPal, do tej pory wszystko bylo ok....

theos357
Użytkownik
Witam wszystkich,

Mam właśnie identyczną absurdalną sytuację - do tej pory nie miałem kłopotu z płaceniem za przedmioty przez PayPal, do którego mam podpiętą polską kartę kredytową MasterCard. Kilka dni temu zakupiłem monitor na ebay.co.uk, ponieważ obecnie mieszkam w Londynie. Chciałem jak zwykle zapłacić za niego kartą za pośrednictwem PayPal i dostałem właśnie komunikat tej treści: "W przypadku tej transakcji nie można użyć tej karty. Możesz sfinalizować realizację transakcji przy użyciu innej karty kredytowej. Wprowadź poniżej informacje o nowej karcie."
Od siebie dodam, że rachunek karty kredytowej jest aktywny, na rachunku jest wystarczająca ilość środków, mimo to nie mogę za przedmiot zaplacić.
O co chodzi ???!!!
Wiadomość 3 z 7
ostatnia odpowiedź

Nie moge zaplacic poprzez PayPal, do tej pory wszystko bylo ok....

bylo na forum. Paypal blokuje karty z pewnych rejonow lub bankow jesli uzna ze istnieje zagrozenie. Blokada moze zostac zniesiona lub nie. Reklamuj w banku ze maja karte ktorej nie wszedzie przyjmuja czyli do niczego i niech oddadza pieniadze za skladke.

********************
Rozwiążę każdy (prawie) problem związany z wysyłką (i nie tylko) przez Atlantyk (w obie strony). O Mnie...

Wiadomość 4 z 7
ostatnia odpowiedź

Nie moge zaplacic poprzez PayPal, do tej pory wszystko bylo ok....

theos357
Użytkownik
Już zapłacone. Wysłałem list do PayPala i chyba podziałało, bo odblokowali i mogłem zrealizować płatność. Szafa gra. Czekam na przesyłkę. Dzięki za uwagę.
Wiadomość 5 z 7
ostatnia odpowiedź

Nie moge zaplacic poprzez PayPal, do tej pory wszystko bylo ok....

044_kwolik
Użytkownik
Please enter the correct information for the following fields:

*
Some of the characters in your message to seller are not supported.



A mi wyskakuje takie powiadomienie i za nic nie moge zapłacic i nie weim o co chodzi czy moge prosic o pomoc ???



















advertise for free
Wiadomość 6 z 7
ostatnia odpowiedź

Nie moge zaplacic poprzez PayPal, do tej pory wszystko bylo ok....

czesc.JA mam taki problem.Tydzien temu kupilem felgi na Ebay-u(nie pierwszy raz).I pieniadze tak jakby czekaly na odbiorce.Odbiorca mowi ze pieniedzy jeszcze nie ma.Ico dalej robic,bo tranzakcje zakonczylem ? Niewiem co dalej robic.

Wiadomość 7 z 7
ostatnia odpowiedź