PayPal limit w USA jak zdjąć

Witam, mam konto PayPal w Polsce na które przelewam kasę z konta ROR (do tego PayPala nie jest podłączony rachunek ani karta). Założyłem sobie drugiego PayPala w USA na dane teścia, który tam mieszka (oczywiście za jego zgodą). Kupowałem jakiś sprzęt wędkarski i robiłem tak:

- przelew na PayPal w PL, przewalutowanie, wysyłka kasy na PayPal USA i płatność w USA za zakupy za pomocą salda Paypal USA.

 

Wszystko pięknie tylko pozostał mi limit niecałe 200$. Potrzebuję znów coś kupić za więcej niż te 200$. Wiem, że mogę odblokować limit podpinając rachunek bankowy czy kartę w USA ale nie chcę tego robić by teść nie miał w razie czego nieprzyjemności (wiadomo jak jest z PayPal)

 

Dlaczego tak robię z tymi dwoma PayPalami - niektórzy sprzedawcy wysyłają tylko na adres bilingowy jak wyczytałem a ja tego też nie chcę bo ma mi kto wysłać z USA jak nazbieram kilka rzeczy.

 

Pytanie - co zrobić z tym limitem? można jakoś założyć konto bankowe online w USA czy coś w rodzaju karty internetowej i tak zdjąć limit? Proszę o poradę.

 

Pozdrawiam

Michał

Wiadomość 1 z 4
ostatnia odpowiedź
3 ODPOW. 3

PayPal limit w USA jak zdjąć

Z tego co wiem to niestety nie zalozysz z Polski konta w banku USA przez Internet.

 

Wszelkie proby obejscia tego moga sie zakonczyc blokada konta Paypal co dzieje sie nawet  przy cieniu niejasnosci czy podejrzenia.

 

Porozmawiaj z tesciem - tak bedzie najlepiej. Nie slyszalem aby ktokolwiek mial jakies problemy z Paypal jesli posiada konto bankowe czy karte i moze szybko udowodnic swoja tozsamosc i prawdziwosc danych jak rowniez legalnosc transakcji.

**************************************
Wiadomość 2 z 4
ostatnia odpowiedź

PayPal limit w USA jak zdjąć

Byl tu przypadek opisany na forum jakis czas temu kogos kto przeprowadzil sie do Polski z USA i wciaz korzystal z Paypala zalozonego tam. Zablokowali mu konto. W jakis sposob system wykazal logowania z innego kraju i poproszono go o dowod tozsamosci.

Byl podejrzany o pranie brudnych pieniedzy.

 

Moja rada: popros tescia o pomoc w zniesieniu limitu a takze aby czasami zalogowal sie na tym   koncie

Wiadomość 3 z 4
ostatnia odpowiedź

PayPal limit w USA jak zdjąć

No to ciekawie. Co prawda nie płaciłem PayPalem na ebayu ale w sklepie wysyłkowym i nie pomyślałem, że mogą zablokować mi konto a logowałem się z Polski. Permanentna inwigilacja z tym PayPalem, muszą mieć i już dane konta czy karty.  Wszystko fajnie by było gdyby nie ten adres bilingowy.

Wiadomość 4 z 4
ostatnia odpowiedź