Płatności
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Przewalutowanie - PayPal i mBank. Jak najkorzystniej?

Cześć, Ostatnio dokonałem zakupu przez eBaya, płatność w $USD. Kwota 191$ z przesyłką. Mam konto w mBanku i eKartę. Zrobiłem tak, że potrzebne pieniądze przelałem na eKartę i potem PayPal ściągnął mi z eKarty te 191$. Powstał natomiast problem dot. p...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 33458 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Co się dzieje z PayPal?

WitamCzy ktos wie co z PayPal kiedy ruszą? nie odnajduje mi adresu serwera. Strona www.paypal.com nie istnieje.

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1169 Wyświetlenia
  • 5 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Łączna płatność - dwie waluty.

Klient z Niemiec kupił dwa przedmioty jeden z ebay.de drugi z ebay.com ,.Domaga się łącznej płatnośći ( faktury) za przedmioty , chodzi aby dwa razy nie płacił za wysyłkę.Jak to ogarnąć jedna płatność jest w USD , druga w EURO .

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 646 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Doplata za towar

Witam Pytanie sprzedałęm rzecz a gościu chce doplacic i bierze inną droższą rzecz jak ustawic doplate do towaru . Mam mu to zrobić ? tak napisała.

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 298 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Problem z płatnością, za krótki numer konta

Wygrałem aukcje i nie wiem jak zapłacić. Płatność jest tylko przelewem ale numer konta jest za krótki. Jaki będzie poprawny numer IBAN dla tego banku i ponizszego numeru konta odbiorcy? Numer konta odbiorcy: 8248912 Bank: KSK Esslingen Nürtingen Kod ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1151 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

brak karty kredytowej

Witam.To mój drugi zakup na ebay, poprzednim razem posżło gładko, ale teraz to jakaś masakra. Kupiłam przedmiot w US$, na PayPalu mam pieniądze w pln. Wybrałam na eb zapłać teraz za przedmiot, zalogowałam się na PP i nagle komunikat: "Aby zapłacić za...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 282 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Paypal i ebay - problem

Witam. Nie ukrywam, że jestem nowy w tym środowisku tzn od niedawna mam Paypala i ebay. Dzisiaj zrobiłem jeden przelew przez Paypala, po jakimś czasie znalazłem interesującą mnie rzecz na ebayu. Już chciałem kupić, wpisuje login i pass do Paypala aż ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 390 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Kupowanie po raz pierwszy

Witam, mam zamiar kupić tutaj po raz pierwszy przedmiot który kosztuje dokładnie US $25,19.I moje pytania w związku z tym to:1. Najpierw mam wykonać przelew na PayPal czy kliknąć na "kup" na Ebayu na stronie przedmiotu?2. Jeżeli na PayPalu po przelic...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 344 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

PAYPAL - WSPOMAGA OSZUSTOW !

Zakupilem jakis czas temu na angielskim ebay dwa iphony, telefony ktore przyszly to zwykle podroby z chin. Zglosilem spor do paypala, paypal kazal odeslac towar do sprzedajacego i to wlasnie uczynilem. Podalem nr trackingowy, a w dniu dzisiejszym dos...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 565 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Opłata za aukcję

Witam,2 dni temu kupiłem buty na ebay w USA, założyłem konto na PayPal i tu zaczynają się schody. Przedmiot z kosztami wysyłki kosztował 139,50$. Sprzedawca ma wybraną opcję płatności Paypal (na tym koncie mam pieniądze przewalutowane 150$). Kiedy kl...

Saldo zamrożone w PayPal - kiedy skończy się ten horror ... ?

Pytanie do Ebay i PayPal:Kiedy zmieni się ten niesprawiedliwy przepis z zamrażaniem otrzymywanych płatności ? Rozumiem, że procedura ta może byś stosowana do nowych członków społeczności Ebay. Ale dlaczego stosowana jest względem kilkuletnich, sprawd...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 2865 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 2 podziękowania

Roszczenie - zwrot pieniędzy.

Witam Sprzedałem na ebay, jednemu kupującemu przedmioty o wartości 500$. Paczki zostały wysłane do USA. Jedna paczka była uszkodzona i kupujący założył spór. Ebay oczywiście zablokowało 500$ na moim koncie. Po kilku dniach bez żadnego powiadomienia m...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 300 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Kolosalne obciążenie - prowizja

Witam serdecznie, Albo cos zle zrobilem, albo nie mam pojecia co to sie stalo. Wystawiłem towar - Pobrało ode mnie 1,00 zł Sprzedałem (Za pomoca licytacji) towar za 1,50 - Pobrało ode mnie 19,00 zł jako prowzja. To jakis zart rozumiem ? Wytlumaczył b...

Paypal -aktualizacja karty & zamrozona 1zl ?

Hej, mam karte wirtualna z mbanku podpieta do Paypala. Pod koniec marca dostalam nowa (stara tracila waznosc), z tym samym numerem co poprzednia, niestety mialam problem z edytowaniem wiec usunelam tamta karte i dodalam ta nowa, ze starym numerem. Ni...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 770 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania